Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

ten II trymestr chyba faktycznie zaczyna sie od 14 tyg:)) mnie dzis mija...ostatnio zauwazyłam, że moje tygodnie są od wtorku do wtorku, bo wtedy zaczynam nowe tyg.ciazy:)) i zyje tylko tym. K ja w sobotę prawie zemdlałam w sklepie stojąc do kasy, w jednej chwili zrobilo mi sie zlabo, mialam mroczki przed oczyma i zimne poty, dobrze ze tos ze mna byl, bo bym tam padla...pozniej pol dnia chodzilam blada jak kosciotrup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sama nie wiem ostatnia @ była 6 listopada przy nieregularnych cyklach pierwsze wizyty u doktorków przez 3 tyg były cały czas 5 tygodniem i teraz już zgłupiałam .Doktor mi ustalił genetyczne na 12 lutego mówiąc ze to ostatni dzwonek . Jak bede w środe u doktora to go zapytam KTÓRY TO W KONCU TYDZIEŃ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Przeprowadzam badanie na temat nadciśnienia występującego w ciąży. Jeżeli macie wolne około 10 minut zapraszam do wypełnienia ankiety ( w badaniu mogą wziąć udział wszystkie panie ciężarne oraz w okresie połogu) link do ankiety http://www.ankietka.pl/ankieta/135611/nadcisnienie-tetnicze-a-ciaza.html Z góry dziękuję Pozdrawiam serdecznie Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się poniedziałkowo. Mnie położna uświadomiła,że II trymest zaczyna się od 14 tygodnia.Ja mam za to problem z oszacowaniem miesiąca ciąży hehe..bo jakby licząc wszystkie dni miesiąca to wychodzi na to,że wciąż jestem w 3-cim a to już 15tc :D wiec na logikę to już 4-ty,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
K1988 jeżeli miesiączkę miałaś ostatnią 6 listopada, to jesteś kochana w 14 tygodniu ciąży. Wzięłam to z internetowego kalkulatora, którego używam do siebie i zgadza się z tym co twierdzi mój lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shha to mamy tak samo, ja też liczę tygodnie od wtorków:) jutro zaczynam 14 tydzień. dziś odebrałam wyniki toxo i czekam do jutra na wizytę bo sama interpretacji się nie podejmę. Igm mam ujemne więc dobrze, igg dodatnie więc w sumie też dobrze, gdyby nie to, że jest bardzo wysokie bo 641,9 więc czekam co powie gin, ale pewnie odeśle mnie na badania... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Kropkowa tak 4-ty miesiąc. Ja na początku też miałam z tym problem, bo utarło się, że kobieta chodzi 9 miesięcy w ciąży i tak jest tylko lekarze liczą od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, co z miejsca wydłuża ciąże o przynajmniej 2 tygodnie do tego. Termin przez to też może obsunąć się o 2 tyg w jedną bądź drugą stronę. Wg mnie jest to mało sprecyzowane, bo gdzieś wyczytałam, że ciąża trwa w rzeczywistości 10 miesięcy po 28 dni więc te dziewięć miesięcy jest takie potoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Dziewczyny mam do was takie trochę intymne pytanie. Mianowicie czy Wy macie bardziej intensywny zapach z okolic intymnych? Rany u mnie to jest tragedia :( ja czułam, że mocnej jakbym się pociła, może to jakieś delikatne upławy sama nie wiem. Zaczęłam używać chusteczek do okolic intymnych po każdym skorzystaniu z toalety do tego używam wkładek, zmieniam co godzinę. Oczywiście co dzień prysznic bądź kąpiel. Myślałam, że to może mój wyczulony zapach ale niestety mój M zapytał, czy wszystko w porządku, bo ostatnio bardzo mocno czuć moje feromony :) zapytał bardzo delikatnie, jak mu wytłumaczyłam jak jest to powiedział, że rozumie ale mi to normalnie przeszkadza, dochodzi do tego, że piżama starcza mi na 2 dni i muszę wymienić...Bieliznę to dosłownie chętnie zmieniłabym ze 3 razy na dzień... Czy to tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia,ja mam więcej wydzieliny niż zwykle,taką mleczną gęstą,ale woni raczej nie ma.Idź z tym lepiej do lekarza,może jakaś infekcja? A miałaś robioną cytologię w ciąży?Albo pobierany wymaz do innego badania?Bo powinno się sprawdzić,tylko nie wszyscy lekarze to respektują. 2x mama,ja wyników tokso jeszcze nie mam i wkurza mnie ten system że trzeba tak długo czekac... A wdł usg to ja jestem już w 16 tygodniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamcia, Kropkowa ma rację, idź tym do lekarza, bo takie rzeczy szybko się zmieniają, tzn, że możesz złapać jakąś infekcję. Ja w poprzedniej ciąży złapałam jakąś bakterię i grzybka:( ciężko się tego pozbyć więc lepiej działać zawczasu. Nie używaj też raczej chusteczek nawilżanych tylko podmywaj się bieżącą wodą a do mycia użyj mydła glicerynowego albo płynu do higieny intymnej tylko o naturalnym ph. to jest to co wiem po wcześniejszych moich przejściach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Dzięki dziewczyny. Miałam robioną cytologię na ostatniej wizycie i do tego czystość pochwy czy jakoś tam ale dopiero jutro mam wizytę czy już wtedy czyli miesiąc temu coś było. Jutro muszę o tym powiedzieć lekarzowi, pewnie powtórzy badania albo zrobi jakieś nowe, a jak już wtedy miałam wyniki nie tak to mnie pokieruje co dalej. Dzięki. Ja dziś rozpoczęłam 16 tydzień, też tygodnie zaczynam od wtorków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ja w 14 tyg czyli II zaczęty a dopiero jutro genetyczne. Ale dobrze ze ide jutro do lekarza bo wczoraj się przewróciłam ;( i się troszkę boje. Wyratowałam się kolano i ręka obita ;/ Mam wrażenie że w tym roku będzie dużo dzieci ;) Mam bardzo dużo koleżanek w ciązy terminy czerwiec-sierpień ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z rana :) K1988 ojejku,mocno się poobijałaś? Mamcia,na Twoim miejscu zrezygnowałabym tez z wkładek higienicznych,wbrew pozorom one lubią się przyczyniać do infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siniak na kolanie i na ręce i tyle troche mnie bolą plecy ale to normalne ostatnio dla mnie wczoraj byłam długo na nogach to dziś plecy bedą dawały w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
K1988 jak wyratowałaś się, że nie na brzuch to na pewno wszystko dobrze ale i tak uważaj na siebie. Kropkowa ja używam wkładek sensitiv lub nalural bezzapachowych mogę z nich zrezygnować w sumie jak jestem w domku ale wychodząc gdzieś nie da rady, bo godzina max dwie i czuje wilgotno, ale w domku w sumie lepiej... Ja będąc w spodniach to tylko raz mogę je założyć nawet mając je dwie godziny na tyłku... Co do dzieci na ten rok u mnie w rodzinie przybędzie samej mojej mamie troje wnucząt:) a w znajomych to już ie zlicze tyle ich jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyratowałam się ale tyłkiem i tak przydzwoniłam , nie spodziewałam się że jest tak ślisko ,pragne wiosny ;) Kurcze moje wesele coraz bliżej ...stres jest z dnia na dzień wiekszy do tego tak mnie wkurza rodzina mojego że szok nie wspomne już o mojej rodzince ciężko mi to wszystko ogarnąć mam ochotę wyjechać jak najdalej od nich wszystkich!!! A do tego mam ochote na PIEROGA SZWEDZKIEGO i gdyby nie pogoda to już bym do Krakowa jechała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
K1988 Stres jest całkiem normalny, w końcu to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej z nas, na równi bym powiedziała z narodzinami naszych dzidzi :) zobaczysz, że będzie pięknie, a stresować bardzo się nie możesz dla dzidzi :) ja z dzidzią będę na weselu 22 lutego oby się dobrze czuło maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz mam stres przed ślubny a poźniej będzie stres ciążowo porodowy .Mam do was pytanko bolą was dziąsla ? ja dziś rano się obudziłam z takimi napuchniętymi bolącymi i pewnie nic się z tym nie da zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
K czytając na przeróżnych forach napotkałam się, że mogą być bardziej wrażliwe ale nie wiem czy wystarczy miękka szczoteczka i delikatne szczotkowanie czy trzeba inaczej reagować, niech koleżanki doradzą. U mnie też są wrażliwe i krwawią przy szczotkowaniu w miejscu gdzie mam sztucznego ząbka :) ale tylko tam więc więcej prócz zmiany szczoteczki na miękką nic nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja juz po wizycie. Wszystko w najlepszym porządku. Maluch ma już ponad 7 cm i jest straszną wierc**iętą:) Wyniki toxo też są dobre, okazało się, że prawdopodobnie przechorowałam pomiędzy ciążami i teraz mam przeciwciała. Pozdrawiam Was i życzę spokojnej nocy bez koszmarów i głupich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj te koszmarne sny dają w kość nawet nie wiem skąd to wszystko się bierze!! Co do problemów z dziąsłami to robią mi się afty ;/okropne uczucie Ja dzis jadę na genetyczne wiecie jak mi serce wali ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2xmama super , że ty już po badaniach .Cieszę się ,że mały jest zdrowiutki i *****iwy .Co do problemu z dziąsłami to ja też je mam .Sny męczą mnie od początku ciąży ,też nie mam pojęcia z skąd się biorą .K1988 trzymam kciuki za badania .Dawidkowa mamo witaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki. mecze sie od kilku dni z bolem brzucha:( moze to od pracy dosc intensywny teraz okres mamy w zakładzie... problemow z dziaslami nie mam ale za to mam czasem tak ze drowy zab mnie boki:( K1988 wszystko bedzie dobrxr nie martw sie. powodzenia:) a mam takie pytanie do was jak jest z wasza cera? poprawial sie czy pogorszyla? Dawidkowa mamo witamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, no własnie.. cera... U mnie to jest totalna tragedia!! Jak nigdy nie miałam najmniejszych problemów tak teraz bez naprawdę dobrego podkładu na twarzy z domu nie wychdze. Pryszcz na pryszczu!! Nieco pomógł mi krem z eucerinu ale nie jest to nic spektakularnego. Wybieram sie na mikrodermabrazję. Może to cos trochę pomoże.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja odebrałam dziś wyniki badan niestety anemia mi się wkrada młode chyba łapie moje witaminy w nadmiarze po genetycznym jestem spokojniejsza wszystko ok młode ma 9 cm i płeć nie określona bo doktorek nie chce wprowadzać w błąd kurcze te zdjęcia w 4d są świetne ;) Jak zobaczyłam wyniki toksoplazmozy to serce mi stanęło ale doktor nic nie powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja buzia jest w syfkach jeden na drugim plus plecy i ramiona nie wiem jak będe wyglądać na ślub porażka dawniej miewałam na okres 1-2 pryszcze a teraz nie licze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paula2292 Mnie pobolewa brzuch jak za czesto noszę. Jak tylko czuję ukłucie z lewej strony pępka to wiem, że muszę wyluzować. Ale najgorsze sa bóle głowy. nie chciałam nic brać ale 3 dni chodzić z bolącą głową to ja nie dam rady. Znalazłam nurofen experess, poszukałam w necie info, że do 6 miesiąca można brać bez przeszkód. Na szczęście! Co do cery to miałam porażkę na twarzy przez kilka tygodni. Teraz trochę poschodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja z cerą nie miałam problemów, ale teraz mam bardziej gładką skórę, więc się cieszę:) co do wyprysków to dobre są okłady z miodu, na noc to troche utrudnione, ale jak się ma w ciągu dnia sporo czasu to można sobie twarz pookładać wacikami nasączonymi miodem, podobno pomaga. Tanio wychodzi i naturalnie więc chyba warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×