Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość autorka

czy tak idealny facet może być sam czy jest zwykłym podrywaczem jak poznać

Polecane posty

Gość gość autorka

Dziewczyny pomóżcie, bo nie wiem co myśleć. Spotykam się z nim od sierpnia. Poznałam go dość spontanicznie. Gdybym była romantyczka , uwierzylabym, ze to przeznaczenie ;p . Zacznijmy od tego, ze wyszłam z moja 3 letnia córeczka na plac zabaw wyjątkowo pozno bo o 17 a zazwyczaj o tej porze robię coś innego. Coś mi strzeliło i jakoś tego dnia wyjątkowo zadbalam o perfekcyjny makijaż ;) kiedy wracałysmy , w te sama stronę szedł facet. Minął mnie a ja pomyślałam Boże ale pzystojniak. Normalnie ideał. W eleganckiej koszuli perfekcyjny biały uśmiech. Wracał z pracy . Odwrócił się i uśmiechnął do mnie. Często się do mnie uśmiechają ale nie odwzajemniam. Tym razem odwzajemniam. Każde poszło w swoją stronę, ale dogonił mnie samochodem i zapytał czy wyjdziemy na kawę. Jakoś go zbywalam bo jestem w związku który pomimo tego ze się rozpada to trwa... wymieniliśmy się numerami i tak zaczęliśmy swoje spotkania. On okazał się dojrzałym i poważnie myślacym o życiu facetem . Ma dobra posadę, choć nie jest to najważniejsze. Wydaje mi się ze spotkałam swój ideał. Przeciwieństwo mojego faceta który zaniedbał się, jest nieodpowiedzialny i nic go nie obchodzi. Problem polega na tym ze mam obawy iż mój ideał jest zwykłym kobieciarzem. Nie bardzo wiem jak go rozgryzc, zastanawia mnie kilka faktów. Czemu tak przystojny facet jest sam. Mówił ze rozstał się dziewczyna po 5 latach związku bo patrzył za bardzo w przyszłość a nie teraźniejszość, nie miał dla niej czasu. Ale często kiedy wraca z pracy pisze a kiedy już jest na miejscu .. Cisza... Odzywa się rano a wieczorami urywa. W weekendy rzadko pisze, zastanawia mnie czemu urywa pisanie i codziennie słyszę nowe wymowki. Ze był u rodziców, ze kończył projekt, ze zasiedzial się i zapomniał. A wiem ze on w tych godzinach spotykal się ze mną i może tym razem jest inna?? A z drugiej strony interesuje się mną i córeczka moja. Nie pisze jak się czujesz tylko jak się czujecie. Bawił się z nią i w pewnym sensie a.angażowal ja. Ale często sprowadza tematy na łóżko, a kiedy się spotykamy to większość czasu mija na tym, ze on ciągle mi slodzi, na wszystko ma odpowiedź. Ale mam to cholerne przeczucie które rzadko się myli. Powiedzcie co myśleć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
Nie chce dopuszczać do siebie myśli, ze on jest kobieciarzem. mówię sobie , ze chłopak o tak poważnej i odpowiedzialnej posadzie nie bawił by się w gowniarza... Między nami doszło do pocałunku, niejednokrotnie. Ale nic więcej... Powiedział ze pierwszy raz ma takie uczucie, ze chciałby być ze mną, mieć ze mną dzieci, budzić się rano obok mnie ,przynosić śniadanie do łóżka. Jechał niedawno do Anglii. Chciał abym ja i moja córka pojechały z nim. Oczywiście jestem realistka nie pomyślałam ani przez chwilę żeby się zgodZić. Gdyby nie te fakty, słowa które do mnie kieruje i niektóre fakty , to byłabym pewna moich przeczuc a tak to nie wiem. Fakty przeczą faktom nie potrafię go rozgryzc , ciągnie mnie do niego. Na ostatnim spotkaniu zabrał mnie do restauracji. on patrzy na mnie inaczej... Ma iskierki w oczach. Na prawdę ;) wiem jak patrzy facet który pozada kobiety. Też mu się to zdarza ale jego wzrok... Na tym ostatnim spotkaniu zaproponował abyśmy nie wracali do domu tak szybko. Nie zgodziłam się. U góry nad restauracja był hotel ale odwiózł mnie do domu. Po drodze się zatrzymał prawie mnie poniosło , wskoczylam na jego siedzenie , on zaczął rozpinać mi kurtkę, ale złapałam jego ręce bo mam ta myśl w głowie a nie chce tak po prostu tego spaprac... Powiedział ze chce się ze mną kochać , on jest osoba szczera ale obrocilam to w żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie w tym wszystkim twoj obecny partner? wie ze przyprawiasz mu rogi? kobieto wroc na ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
Mój facet jest mi wdzięczny, ze jeszcze z nim jestem ze względu na dziecko bo w innym wypadku dawno kopla bym go w d**e. Tak wiele przez niego przeszłam i teraz ten facet otworzył mi ocZy. Nie pytam o mojego faceta. On się nie interesował ani mną ani dzieckiem i nadal tego nie robi to kwestia czasu i się rozejdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, zupelnie jakbym czytala o znajomej osobie. Na pewno ma dwa telefony, jeden dla zony drugi dla dziewczyn. Kreci z kilkoma na raz bo w ten sposob chcę się dowartosciowac. Na pewno nie pali,nie pije ma dobrze poukladane w glowie i zawsze dobrze wyglada. Niestety to pozory. Zycze Ci dobrze, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dodaj ze ma na imie Dominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie daj sie omotac, ta sprawa nie wyglada dobrze, szczeolnie to jego milkniecie, dziwne bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat nie Dominik. Ale to jest to samo zachowanie. Pyta o dziecko, zebys wlasnie pomyslala, że jest odpowiedzialny. W przypadku "znajomej osoby" było tak,że mial dziecko, ale ono mieszkalo z matka jak się pozniej okazalo. On mial kobiete, ale drugi telefon trzymal dla innych dziewczyn. Wiecznie wymowka że telefon zostawil w aucie dlatego nie odpisal, że mial wyjazd sluzbowy i nie mial jak odpisac, że nie mozna się z nim zobaczyc,bo wyjechal do Gdanska popracowac itp. Itd.. Pozniej jak się okazalo gdy wysylal sms np na dzien kobiet to do kilku dziewczyn. Tu na forum nie bardzo chcę się rozpisywac jak to wyszlo na jaw, ale uwazam, że po prostu idealow nie ma. A jak ktos zachowuje się jak ideal, trzeba bardzo na niego uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
Tak nie pali, pije rzadko . No ale żona raczej odpada, bo zapraszał mnie nieraz do domu więc raczej gdyby miał żonę to nie robil by tego. No i czy byłby zdolny angażować moje dziecko tylko po to, aby iść ze mną do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety pozory myla... czasami ciezko wyczuc czlowieka. Potem zastanawiamy się dlaczego pewnych rzeczy nie widzielismy od poczatku. A bylas w tym mieszkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 1 idealny facet nie istnieje,po 2 wszyscy fajni faceci sa zajeci Skoro z pozoru fajny facet jest sam na bank cos z nim nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
Ojj bardZo bym chciała go sprawdzić !! Ale nie mam pomysłów!! Jak to się wydało .napisz proszę i tak jesteś anonimowa. Może masz jakieś pomysły ?? Jak go rozgryzc? Czasami mam wraŻenie ze imię podał mi nieprawdziwe xD popadam w paranoje. Też myślałam ze może ma dwa telefony !! Kobieta jest mądra istotą i jak czuje ze coś jest nie tak, to zapewne tak jest, takiego jestem zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
No kurcze nie byłam . Bo dla mnie to trochę za wcześnie mało się znamy a on mi proponuje, może pojedziemy do mnie na obiad? Dodam ze seks niewchodzilby w grę bo była wtedy z nami moja cora. A może wyczuł ze i tak nie pójdę. Ale gdyby chodziło mu o łóżko, to np na każdym kroku by do tego dążył a on mówi spotkajmy się a ja ze nie dam rady małej zostawić to mówi spotkajmy się z nią. Itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma osoba
Wiecej "gosci" się pojawia, wiec inaczej się podpisalam. Akurat dzięki temu gdzie pracowalam udalo mi się go rozszyfrowac. Mysle wlasnie nad jakims blyskotliwym pomyslem. a często do Ciebie pisze? Ile ma lat? 34?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
Rocznik 83.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma osoba
Z tym mieszkaniem pytalam,bo wtedy zobaczylabys czy sa jakies rzeczy,ktore wskazuja na obecnosc kobiety w tym domu, ale dobrze zrobilas,że nie poszlas. zastanawiam się czy z wlasnej inicjatywy się odzywa do Ciebie? Zwlaszcza wieczorem? Ten znajomy odzywal się od rana do gdzies 17tej, potem cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
Kiedyś dzwonił. Wolał rozmawiać. Wspominał raz na moje pytanie dlaczego urywa pisanie , odpowiedział ze nie siedzi przy tel i nie lubi pisać sms. A czy często pisze... Hm rano ok 9 dostaje smsa w stylu co tam słoneczko? Co porabiasz? Jak mija dzień? Jak odpisze to koło 12 znowu sms a później zawsze o 20 bo tak kończy pracę . O. 21 już cichnie bo jest w domu albo na randce bo po pracy zawsze ma czas nq spotkania... I czasami ok 24 dostaje esa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie masz jakiejs kolezanki, ktora sie nudzi, zeby za nim jechala, sprawdzila co robi np wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
Pytając czy z własnej inicjatywy się odzywa miałam na myśli czy to on pierwszy pisze ? Tak to on ciągle pierwszy pisze. Ja ostatnio mniej się odzywam, nie odpisuje bo już mnie to denerwuje. Tak jak dzisiaj . Nie odpisywalam przez dwa dni , bo pisał smsa jednego ok 23-24 a dzisiaj napisał ze ma nadzieję ze nic się nie stało ze tak milcze. I co u mnie itd więc napisałam ze u mnie dobrze a u niego? I znowu cisza. Gdyby mu zależało tak jak mówi to nie olewal by tak . Ale jak mu mówię ze coś mi nie gra to zawsze ma wytłumaczenie, nawet się nie zajaknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
Nie głupi pomysł, wiem gdzie stoi jego samochód , przyjeżdża pociągiem i wsiada i jedzie do domu . Więc moglibyśmy pojechać za nim ... Ale balabym się ze się zorientuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
Dzisiaj też ostatniego esa od niego mam o 17. oj gdyby to była ta sama osoba a czym się zsumujesz ze dzieki swojej pracy udało Ci się go odkryć mówił mi ze ma na imię M. Tak dla pewności xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma osoba
A wiesz gdzie pracuje? Czy przy bardziej prywatnych pytaniach nie mowi że to za wczesnie,żeby odkryc wszystkie karty? Albo że przeciez powiedzial Ci wszystko,że jest zapracowany dlatego nie ma czasu na randki i tym podobne wymowiki? Dalej zastanawiam się nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma osoba
Michal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
No właśnie on bardzo dobrze potrafi wybrnąć z każdego pytania. Pytałam czym się zajmuje. Powiedział " zajmuje się finansami, dokonuje wpłat, pobieram należności " ale jasnej odpowiedzi nie dostałam. Ostatnio zaczęłam zadawać głębsze pytania. Dowiedziałam się kilku rzeczy. O tym ze w naszej miejscowości mieszka od 3 lat, ze miał swoją firmę ale po kilku latach nie przynosila zysków i zamknął ja. Niby mówi mi wszystko, ale nadal nic te odpowiedzi mi nie dają nic o nim nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
Marcin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sie w to nie pakowala, podejrzany typ. Jest jeden najlepszy sposob na sprawdzenie czy jest babiarzem- przespij sie z nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
A co do spotkań, nigdy nie odmówił. Chociaz ostatnio chciałam sprawdzić czy poleci na mój tyłek i zaczęłam prowokować go psami . Delikatnie prowokować. Nie przesadzalam. I napisał ze wychodzi z pracy i o której się widzimy więc ja zapytałam czy ma zamiar być dzisiaj grzewczym czy nietrzeźwym chłopcem a on do mnie " niegrzecznym. To może jutro? " a była mowa ciągle o terazniejszym dniu. I nagle cisza z jego strony. Nic nie napisał! Tak jakby dostał "ciekawsza peeropozycje "? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
Oj chciałbym z nim spędzić noc , jest bardzo męski ;) ale jeżeli to miałoby być nasze ostatnie spotkanie to wolę żeby obszedł się smakiem i rozstać się wiedząc ze inne swoje piękne laseczki miał a mnie nie. I jak to mówi ze jestem najpiękniejsza dziewczyna jaka widział , fajnie, nie tylko on tak mowi to nie będzie tej najpiękniejszej dziewczyny miał chyba ze ja pokocha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
O jaa co ja napisałam xD prowokować smsami ** zapytałam czy ma zamiar być grzecznym czy niegrzecznym chłopcem **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh a mi jedyne co przychodzi do głowy , dziewczyno jak taki fajny to skorzystaj. Ja chyba zarywykowałabym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×