Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Wszedłem dzisiaj w posiadanie fajnej broni białej

Polecane posty

Popierdółko, no, strasznie ubolewam, że nie jestem prawdziwą kobietą wzrostu 180 i stopy 42 :D Na Twoje nieszczęście to jednak moje geny prędzej się rozmnożą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź tego taka pewna :D Jasnowidz się znalazł od siedmiu boleści...:p AAAle mi konwersacja z tobą przedszkolem pachnie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie bądź tego taka pewna " Jak już będziesz jakąś g****ił to ją poinformuj co robisz bo może nic nie poczuje :P "AAAle mi konwersacja z tobą przedszkolem pachnie..." Ups, zapomniałam, że dla Ciebie kafe to rozrywka najwyższych lotów. Wybacz, Popierdółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też gazu nie czuję. To mi pachnie bronią dla babć. A nunczako może pomóc rozwinąć niektóre zdolności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen-Nagan? A ładowałeś to? Strzela się fajnie, ale ładowanie to jak być CP ładował. Konstrukcja z jednej strony fajna a z drrugiej z*****a. Amerykańce wymyśli wysuwany bęben i rewoler dzięki temu przyjął się w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się wysiliłeś Popierdółko. A broń ma być przede wszystkim skuteczna, ale już Cię widzę jak taki BSA Cię atakuje a Ty się bronisz drewnianym nunczako wyciągniętym z rękawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Æðelgast-Ty żydzie j****y, przepość Krwawą, to jest Aryjka z krwi i kości. Ty k****, w realu był byś zwykłym cwelem, jesteś cwel, nawet k***a bić się nie umiesz, kurd**el ci wj***ł w robocie przy kolegach. Zrobił z ciebie cwela i cwele jesteś. O krawawej można dużo powiedzieć, ale na pewno jest Aryjką, więc w*********j żydzie śmierdzące z tego forum!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kurd**el ci wj***ł w robocie przy kolegach" Serio DKW dostałeś wpier­dol przy wszystkich od genetycznie niestandardowego kurdupla?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, Aryjka, z kręconymi kudłami 150 wzrostu. Po mojemu jakaś aszkenazyjska ta "Aryjka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen-Rewolwer celny, ale szybkostrzelność do d**y. Nie bez przyczyny powstała TTka. To już chyba klasyk, czyli Colt M1911 z którego skopiowano TT,ę i naszego VISta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mi nie wj***ł. Tylko taki jeden waldek relacjonował wydarzenie uliczne i mnie i kolege z nienacka położył na ziemi, żeby to zobrazować... Nie znam żadnego DKW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa-Chwalił się,że kumpel z pracy mu wpierolił a on nawet się nie bronił. Był kukułą, to zwykły cwelowski żyd. Ma naturę żyda, zawsze da się mu wj***ć. Mocny w gębie, ale w walce kompletna c***a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocho, teraz udajemy, że piszemy tylko pod jednym nickiem?:D No i jak ładnie nazywasz swoje upokorzenie "zobrazowaniem walki ulicznej". BTW, daj mi od razu 140, co się będziesz patyczkował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"był byś zwykłym cwelem, jesteś cwel" Widzę, że yidisch opanowany do perfekcji. To twój "native tongue"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Æðelgast-Czemu wtedy ty nie zobrazowałeś Waldkowi swojej walki?Mogłeś na Waldku pokazać, jak walczyłeś z cyganami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Æðelgast-Pokazał byś chociaż jak walczysz z swoja matką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa. To nie było upokorzenie. Staliśmy na palarni on stał pośrodku i opowiadał. Reszta stała i słuchała. Znienacka wyskoczył. Złapał mnie i kolegę za szyję. I położył na ziemi. Wziął nas z zaskoczenia, bo słuchaliśmy opowiadania... I to nie był taki kurd**el. Z 177 miał . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA, wierny obrońco szmat:P to jak jego kolega będzie opowiadał o molestowaniu to na nim pewnie też wszystko ZOBRAZUJE :D ­ A właśnie, co słychać u mamusi, DKW? Pozwala tak długo na kompie siedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompa to ja mam teraz na brzuchu. Sam na niego zarobiłem, więc nie ma nic do gadania . . . Za internet też ja płacę . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, na szczęście na ulicy każdy atakuje z wyprzedzeniem i rzuceniem rękawicy :D Średni wzrost Polki to 166 cm, Polaka 180cm. Skoro ja jestem kurd**el to i on musi być bo tyle samo pod średnią jesteśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw czeka cie miesiac obijania paluszkow. Wiem bo praktykowalam :) a pozniej mozesz sie wziac za trzyczesciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Æðelgast-Jedno krótkie pytanie, czemu mu nie z******eś z bani, opowiadając swoją historię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd te brednie. średni wzrost polaka, to około 175. Z resztą koło średniej to nie kurd**el... Holendrzy i Duńczycy mają średnią 185 i to najwyższe narody . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa-Jestem obrońcą Aryjek, a nie szmat. Za takie jak ty, to bym życie oddał, wiem że masz to w d***e, ale mnie walczyć za takie jak ty, to sprawiło by mi radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było takiej potrzeby. Po wszystkim przeprosił... A poza tym tam kamery były... Chwalił się też, że chłopaka do lasu wywiózł. Potem sam widziałem, jak kobiecie liścia sprzedał na przystanku. Ogólnie to przypał jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKW, no biorę statystyki wg których ja jestem kurduplem :D Ale uparcie bronisz kolegi. Podobało Ci się jak Cię dotykał? fajnie było poczuć się zdominowanym?:D ­ "Jestem obrońcą Aryjek, a nie szmat." Czyżby wyzwiska którymi mnie raczyłeś umknęły Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Æðelgast-Po h*j ci wzrost, skoro nie umiesz ustać nawet ciosu od kurdupla, jak byś tak ode mnie dostał, to tylko ksiądź by c***omógł. A swoja drogą, biłeś się kiedyś choć na pięści? Choćby w przedszkolu, pamiętasz jakąś swoją walkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×