Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co dziewczyny łapiecie mężczyzn na ciążę

Polecane posty

Gość gość

Na początku napiszę, że jestem kobietą. Możecie mi wytłumaczyć dlaczego babki łapią facetów na dziecko? Przecież to za mało, żeby zatrzymać mężyzcznę u swego boku. Naprawdę nie macie nic więcej do zaoferowania? Proszę nie pisać tekstów w stylu "a co to niepokoalne poczęcie było?", bo często jest tak, że kobiety mówia facetom, że biorą tabletki, a żadnej nie miały w ustach. Przyznały mi się do tego aż 4 koleżanki ( nie, nie, żadna patologia, atrakcyjne, wykształcone). Jak to się kończy? Efekt jest taki, że jest szybki ślub i równie szybki rozwód (2 z tych 4 przypadków, a w pozostali mają kryzys). Druga sytuacja dotyczy mężatek, które w kolejnej ciąży upatrują szansy na przezywciężenie kryzysu w związku. Potem zostają same z 4 dzieci. Zatem pierwszym negatywnym skutkiem jest rozwód, a następnie problemy z ułożeniem sobie nowego życia, bo dzieciaci raczej na szczycie listy "dobra partia" nie figurują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie po co
Będzie tu jakaś odważna, która się przyzna, że wbrew wspólnym ustaleniom pomogła losowi ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mus u Mani
nie wiem ja akurat rodzilam dziecko z g****u :P przy czym g****iciel uznal g***t za wystarczajacy powod do oswiadczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przyjęłaś oświadczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eks mojego męża tak zrobiła..no i jest eks.noc dodac nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla podwyższenia "tytułu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe podbijam no dalej przyznajcie się. to anonimowe forum, mąż się nie dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to "po co łapiemy"??? po to, żeby dostać 300 zł alimentów i żyć za to dostatnio i w luksusie do końca życia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha wpis powyżej ewidentnie świadczy o tym że go wrobiłaś np kłamałs że bierzesz a teraz nie wyszlo i masz 300 zeta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
neistety ciąza się sama nie robi a niekazda kobieta chce brac tabletki i się truć. tabletki antykoncepcyjne sieją ogromne spustoszenie w organizmie.oczywiscie nie ejstem przeciwna-niech kobiety biora ,jak chca,ale ja na pewno nie bede się truć a potem rak macicy albo bezpłodnosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
post nie w temacie. NIE CHODZI O SYTUACJĘ, ŻE NIE CHCĄ BRAĆ, ale o taką kiedy kłamią, że biorą, a nie biorą żeby zajść w ciążę. Czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już ci napisałam! po to żeby wyłudzić od faceta te nędzne 300 zł i z tych pieniędzy wynająć mieszkanie, jeździć na wycieczki, rozbijać się taksówkami, codziennie latać do galerii handlowych i kupować gachom prezenty! każdy facet, który płaci alimenty ci to powie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łapiemy, bo jesteśmy żałosne, zdesperowane i uważamy, że to jedyny sposób na to żeby zatrzymać przy sobie faceta. Lub też szantażować go, wykorzystać materialnie, społecznie, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ten sarkazm? Przeczytałaś chociaż pierwszy post czy tylko tytuł tematu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cruella gosc
Jedna taka cwana złapała mojego syna na dziecko , pogonil ja po kilku latach . Szkoda mi wnuka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam. Sarkazm? To chyba logiczne, przecież łapanie kogoś na dziecko, to chora sytuacja, nieistotne są powody... To po prostu nieuczciwe i świadczy o bezradności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha to sorry, źle zinterpretowałam Twój post ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cruella jak ta cwana go złapała bo to że uprawili seks bez zabezpiecznia to nie jest złapanie, kłamała, że bierze tabletki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
"gość post nie w temacie. NIE CHODZI O SYTUACJĘ, ŻE NIE CHCĄ BRAĆ, ale o taką kiedy kłamią, że biorą, a nie biorą żeby zajść w ciążę. Czytaj ze zrozumieniem" nie wierze ze wszystkie kobiety ktore sa pozniej samoitnymi matkami-specjalnie okolamują facetow zeby zajsc w ciaze i mowia ze wzieły tabletke a nie wzieły. a co to facet tak we wszystko wierzy? niech gumkę załozy.tylko ze oni nie chcą bo lepsze doznania. a potem placz ze taka na dziecko złapala.nirozumiem przezciez mozna gumkę załozyc a nie potem wszystko zwalac na kobiety. a dlaczego to kobiety maja sie truc,niech faceci tez się zabezpieczają to problemow potem nie bedzie i takich tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie! kobieta ma się truć hormonami i co miesiąc wydawać kasę na tabletki bo frajerowi szkoda 3,50 na prezerwatywę! i nie żadne "złapała na dziecko" tylko "on jej zrobił dziecko'!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak brać tabletki i się truć dla jakiegoś gnoja, bo on "nie może" w gumce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie nie na temat.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na temat. Bo co to w ogóle znaczy złapała go na dziecko? Nie mógł się biedny misiu zabezpieczyć? Nie lubi misiu w gumce to musi się z tym liczyć cymbał jeden z drugim, że może zostać ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dlaczego babki łapią facetów na dziecko?" A na co mają łapać? Na intelekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na intelekt :D to faceci ze standardami będący lub sypiający z kobietami bez intelektu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat spóźniony o jakieś 30 lat, łapanie na dziecko to anachronizm z czasów kiedy chłopak na zapadłej wsi wstydził się kupić u znajomej kioskarki prezerwatywę i potem jego mamusia rozpowiadała po wsi że dziewczyna złapała jej synka na dziecko. To proste, jak facet nie chce zostać ojcem to musi się zabezpieczać i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cruella gość
Tak , mówiła ze sie zabezpiecza , syn tez idiota bo nie powinien ufać na 100%, tak jak pisałam tylko wnuka szkoda. Ja jestem kobieta i wiem ze poleciała na kase , niestety kase mamy my RODZICE , a nie nasz syn. Smutne to wszystko .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, na nic nie poleciała tylko pewnie się najnormalniej w świecie zakochała a nieplanowana ciąża jest konsekwencją braku dojrzałości i odpowiedzialności obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cruella jesteś p******a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cruella, ta dziewczyna zaufała twojemu synowi, jest matka jego dziecka i twojego wnuka a ty się cieszysz, ze pogonił ja po kilku latach i opowiadasz, że szkoda ci wnuka? Nieźle musiałaś synowi w głowie mieszać, ze "złapała go na dziecko" i ze" poleciała tylko na kasę". Lepiej odpowiedz sobie na pytanie jaki jest twój udział w tym, ze dziecko wychowuje się bez ojca i że teraz jest ci go zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×