Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomoc zwierzetom

Polecane posty

Gość gość
Pokaż cycki szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten śliczny psiak waży z 15 kg i jest pieknym mlodym psem z jedwabista sierścią. Bardzo pilnie szuka domu stałego lub tymczasowego, przebywa w przechowalni w Olkuszu. Niestety mamy na utrzymaniu bardzo dużo psów i ogromne długi dlatego nie możemy mu pomóc Kto się ulituje? Tel. 513013651

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu domu tymczasowego lub stałego dla Lupo. Lupo został uratowany z Olkusza, mieszka w hotelu ale ma krótką sierść i jest mu zimno. Bardzo garnie się do ludzi i domu a musi mieszkać w hotelowym kojcu. Idzie zima, będzie mu ciężko. Poszukamy transportu jeśli znajdzie się ktoś chętny dać DT temu super psiakowi. Bardzo prosimy, zima będzie dla niego naprawdę trudna Tel. 601 92 56 96 Jeśli ktoś chciałby pomóc w utrzymaniu Lupo, podajemy numer konta: FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA! ul. Kawęczyńska 16 lok. 42a, 03-772 Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam, jakieś postępy ? czy dom nadal poszukiwany ? jak masz konto na Myzoo.pl to mozesz tam dodać wpis na forum albo wydarzenie zrobic że zwierzak poszukuje domu, to trafi do większej liczby osób. ja niestety więcej nie przygarne, mam 2 duże psy i jeszcze kota młodego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten artykul to kompletna bzdura. kto sie zna na diecie i odzywaniu wie ze tylko bialko roslinne ma wszystkie skladniki potrzebne ludziom. Jestem weganka od kilkunastu lat a mam 23 lata i jako jedyna z moich znajomych mam umiesione cialo mozna? mozna. Najwazniejsza jest moralnosc bo po niej ludzie was oceniaja, zrobcie wszystko zeby ktos przez was nie cierpial (bezbronne zwierzeta. Dobroc doceni kazdy. Mleko od zwierzat nie jest przeznaczone dla ludzi tylko dla dzieci tych zwierzat. Poza tym to mieso powyzej moze pochodzic nie od krow tylko od innych zwierzat. I co obrzydza was to? dlaczego, skoro macie podwojna moralnosc? Piesek dobry a krowa na talerzu? Haha, nigdy nie bedziecie dozyc do idealu jak bedziecie sie tak zachowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten artykul to kompletna bzdura. kto sie zna na diecie i odzywaniu wie ze tylko bialko roslinne ma wszystkie skladniki potrzebne ludziom. Jestem weganka od kilkunastu lat a mam 23 lata i jako jedyna z moich znajomych mam umiesione cialo mozna? mozna. Najwazniejsza jest moralnosc bo po niej ludzie was oceniaja, zrobcie wszystko zeby ktos przez was nie cierpial (bezbronne zwierzeta. Dobroc doceni kazdy. Mleko od zwierzat nie jest przeznaczone dla ludzi tylko dla dzieci tych zwierzat. Poza tym to mieso powyzej moze pochodzic nie od krow tylko od innych zwierzat. I co obrzydza was to? dlaczego, skoro macie podwojna moralnosc? Piesek dobry a krowa na talerzu? Haha, nigdy nie bedziecie dozyc do idealu jak bedziecie sie tak zachowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybić psy i koty do białej ziemi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabić psy i koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psy i koty są jak nabardziej zabijane i jedzone w Wietnamie i nie tylko. PL to nie Wietnam?! Do Gościa 7:23 Ludzi nie przeskoczysz. Utopia jeszcze w życie nie weszła i chyba nigdy nie wejdzie. Zbyt dużo ludności "kocha się" w żeberkach, kiełbasie, szynce, stekach itd..itd... Nadal panuje przekonanie że bez mięsa "ani rusz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto sie zna na diecie i odzywaniu wie ze tylko bialko roslinne ma wszystkie skladniki potrzebne ludziom. Jestem weganka od kilkunastu lat a mam 23 lata i jako jedyna z moich znajomych mam umiesione cialo mozna? mozna. Najwazniejsza jest moralnosc bo po niej ludzie was oceniaja, zrobcie wszystko zeby ktos przez was nie cierpial (bezbronne zwierzeta. Dobroc doceni kazdy. Mleko od zwierzat nie jest przeznaczone dla ludzi tylko dla dzieci tych zwierzat. Poza tym to mieso powyzej moze pochodzic nie od krow tylko od innych zwierzat. I co obrzydza was to? dlaczego, skoro macie podwojna moralnosc? Piesek dobry a krowa na talerzu? Haha, nigdy nie bedziecie dozyc do idealu jak bedziecie sie tak zachowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już wpłaciłam na dwa pieski, poczytajcie jakie to dramaty i wspomóżcie chociaż 5 zł zawsze bezie do przodu, Ty nie kupisz sobie jakieś pierdółki a możesz zmniejszyć cierpienie,pomóż. Dzieki za ten topik. jest mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na uczelni ( SWPS ) była zbiórka na psy ze schroniska w Celestynowie, bogata uczelnia, mnóstwo obcokrajowców ( było tez ogłoszenie po angielsku) , bogaci profesorowie, bogaci studenci i wiecie co ? bardzo mało nazbierano , a nie tylko kasę zbierali ale też koce, ręczniki, zabawki, obroże itp. ja pomagam zwierzętom jak mogę, a czy ktoś mi powie czy są jakieś numery gdzie mogę wysłać SMS ? bo mam zawsze za dużo kasy na telefonie, a chętnie bym wydała to na pomoc zwierzętom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up adopcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś naprawdę jest zainteresowany pomocą zwierzętom, to polecam np. fundację Otoz.pl Udzielają się w wolontariacie i naprawdę pomagają. Przekazałam im też w tym roku 1% podatku, a teraz chciałabym wziąć udział w wolontariacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×