Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Zara jest sklepem na polski rynek

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie na temat cen w Zarze? Lubię ten sklep, dużo ubrań mi się w nim podoba, jednak mimo, że nie zarabiam najniższej krajowej, po prostu nie kupuję tam, bo te rzeczy wydają mi się w nieuzasadniony sposób drogie. Mogę zapłacić za sukienkę do pracy do 150-200 pln, ale nie 370 pln. Nie są to przecież ubrania unikalne, czy wykonane szczególnie, materiały też normalne. Ot, lepsza sieciówka, więc te ceny na polski rynek są kosmiczne. Często widzę tam coś, co bym kupiła, ale cena mnie skutecznie odstrasza. Zastanawiam się, ile zarabiają kobiety ubierające się w Zarze, bo kupując sukienkę do pracy, torebkę i spodnie z bluzką trzeba jednorazowo wydać 1000 zl, a która kobieta ma po jednej sztuce ubrań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, dla mnie jest przede wszystkim sklepem ze szmatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie to zalezy od tego, co kupujesz w Zarze. Mam stamtad sporo rzeczy, ale w nizszych cenach niz pisalas, nie za 100zl. Poza tym nie kupuje tylko w Zarze, czasem kupuje tanio, czasem drogo. No i zarabiam 2800 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam napisac "nie za 1000zl" - zgubilam jedno zero. Tak do 100, max 200zl. A ciuchy rzeczywiscie zupelnie zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to sklep ze szmatami, cena za metke zara? bo na pewno nie za jakosc. smiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, jak ktos wyzej napisal. To poprostu dobrze wypromowane g...o. Jakosc beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie nie do końca mogę się zgodzić: jeśli już coś tam kupuję, to zazwyczaj nosi się dobrze, nie narzekam na jakość. I w sumie nie kupuję dla metki, bo i tak je obcinam. Jakoś tak wychodzi, że dużo rzeczy podoba mi się ze względu na fason, prostotę, materiał. Tylko te ceny masakryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam top z zary za 120pln a jakość jej była gorsza niż takiej z New Yorkera za 20pln :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oryginalne ciuchy, buty, dodatki i nie tylko, znajdziecie na stronie cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ Nie tracąc czasu na bieganie po sklepach kupicie wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu, polecam bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×