Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

kupiłam perfumy na zgubę brunetowi

Polecane posty

Gość gość
A leki jakies bierzesz?powaznie pytam bo widze , ze pomocy potrzebujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że wam chce się tyle pieprzyć 3 po 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunet – miejscowość i gmina we Francji, w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, w departamencie Alpy Górnej Prowansji. Według danych na rok 1990 gminę zamieszkiwały 162 osoby, a gęstość zaludnienia wynosiła 6 osób/km² (wśród 963 gmin regionu Prowansja-Alpy-W. Lazurowe Brunet plasuje się na 642. miejscu pod względem liczby ludności, natomiast pod względem powierzchni na miejscu 376.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania Marie-Laure Brunet Marie-Laure Brunet Data i miejsce urodzenia 20 listopada 1988 Francja Lannemezan, Francja Klub US Autrans Wzrost 166 cm Waga 52 kg Debiut w PŚ 29 listopada 2007 Kontiolahti (26 miejsce – bieg indywidualny) Pierwsze punkty w PŚ 29 listopada 2007 Kontiolahti (26 miejsce – bieg indywidualny) Pierwsze podium w PŚ 21 marca Trondheim (3 miejsce – bieg masowy) Dorobek medalowy Reprezentacja Francja Olympic rings with white rims.svg Igrzyska olimpijskie Srebro Vancouver 2010 sztafeta Brąz Vancouver 2010 b.pościgowy Mistrzostwa świata Złoto Pyeongchang 2009 szt. mieszana Srebro Chanty-Mansyjsk 2011 sztafeta Srebro Ruhpolding 2012 sztafeta Srebro Ruhpolding 2012 b.indywidualny Srebro Ruhpolding 2012 b.masowy Srebro Nové Město 2013 szt. mieszana Brąz Östersund 2008 sztafeta Brąz Pyeongchang 2009 sztafeta Brąz Chanty-Mansyjsk 2011 szt. mieszana Mistrzostwa świata juniorów Złoto Martello 2007 sztafeta Złoto Martello 2007 b.pościgowy Srebro Ruhpolding 2008 b.indywidualny Srebro Ruhpolding 2008 sztafeta Brąz Martello 2007 b.indywidualny Brąz Ruhpolding 2008 b.pościgowy Puchar świata (Bieg masowy) FIS Crystal Globe.svg 3. miejsce 2011/2012 Marie-Laure Brunet (ur. 20 listopada 1988 w Lannemezan) – francuska biathlonistka, brązowa medalistka olimpijska, dwukrotna mistrzyni świata juniorów oraz brązowa medalistka mistrzostw świata seniorów w sztafecie. Pięciokrotna medalistka mistrzostw świata w biathlonie drużynowo, srebrna medalistka mistrzostw świata w biegu indywidualnym oraz w biegu masowym. Prywatnie, jest dziewczyną francuskiego biathlonisty Vincenta Jay. Karierę biathloniski rozpoczęła w 2003. Trzy lata później dołączyła do francuskiej kadry narodowej. Podczas mistrzostw świata juniorów w 2007 w Martello wywalczyła brązowy medal w biegu indywidualnym oraz dwa złote krążki w biegu pościgowym oraz sztafecie kobiecej. W 2008 zdobyła srebro w biegu indywidualnym oraz sztafecie a także brąz w biegu pościgowym. Pierwszy raz w zawodach PŚ wystąpiła 29 listopada 2007 w Kontiolahti, gdzie zajęła 26 pozycję w biegu indywidualnym. W tym samym sezonie znalazła się w kadrze na mistrzostwa świata w Östersund. Francuzka rywalizowała w dwóch biegach indywidualnych, w których zajęła odległe lokaty, oraz w biegach sztafetowych. Wspólnie z koleżankami z drużyny wywalczyła brąz, zaś w sztafecie mieszanej ukończyła bieg na siódmym miejscu. Osiągnięcie z biegu sztafetowego kobiet powtórzyła rok później w Pyeongchang. Oprócz tego zdobyła złoty medal w rywalizacji sztafet mieszanych. Dwa lata później na mistrzostwach świata w Ruhpolding zdobyła srebrny medal w biegu indywidualnym, wieńcząc swoje szanse na złoty medal nie trafiając ostatniego strzału. Trzy dni później wspólnie z koleżankami z drużyny zdobyła srebrny medal w sztafecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalny kolor włosów człowieka zależy od zawartości melaniny. Melanina dzieli się na eumelaninę, od której zależy ton włosów (im więcej eumelaniny tym włos ciemniejszy) oraz feomelaniny, która nadaje włosom odcień (włos pozbawiony feomelaniny nadaje odcień popielaty, a wraz z zwiększeniem jej we włosie odcień staje się coraz cieplejszy, aż po intensywnie rudy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet szukający dotyku
fiku dobra jest już po mnie, w skrócie jestem Twój. teraz pokażę Ci na czym polega brunetyzm. wyobraź sobie tylko siebie a ja wyobrażę sobie tylko mnie. jeśli doszłaś do wniosku, że brakuje Ci tylko mnie czyli kogoś komu brakuje tylko Ciebie to spróbujmy się dotknąć. jeśli zrozumiesz, że dotykamy się z braku siebie to oznacza że jesteś moja bo jesteś i tyle. jeśli ja dojdę do tego na odwrót to wniosek jest tylko jeden jesteśmy nie rozłączni czyli dla siebie stworzeni. a to oznacza, że jesteśmy tylko dla siebie czyli anonimowi. więc masz wybór i spełnić moją jedyną zachciankę i być razem ze mną albo uznać, że Cię oszukuję i użyć perfum dla bruneta kobieco. powiedz mi ile czasu byś chciała mnie tulić i być kochana jak każda dotykająca snu? jeśli nie chcesz się ze mną bawić w brunetyzm to możemy się pobawić w wdzięczność czyli ja spróbuję dotknąć rzeczywistości czyli porozmawiamy o miłości doskonałej czyli partnerstwie. no czy yy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miki, ja lubię versace crystal noir -:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam kupować perfumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mała Lady Pank
Brunet szukajacy dotyku,?czyżby ten mój kochany...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Pięknie pisze,tez mi kogoś przypomina;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wszystkich gości
podnosze bo ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×