Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

kupiłam perfumy na zgubę brunetowi

Polecane posty

Zuza, dlaczego? Chciałabym, żeby choć raz tej drugiej stronie bardziej zależało, a nei że zawsze wszystko na mojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Stare czarne koty wlasnie mi wymruczaly zeby Fikusna po prostu zaprosila kogos na kawe zeby milo spedzic godzine swojego czasu w jego towarzystwie bez tego komu bardziej zalezy czy ma zalezec. Moze to nawet byc kawa z termosu wypita wspolnie z kolega z pracy w przerwie na lunch z dodatkiem herbatnika czy zwyklego pieczywa chrupkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikuśna jest nieśmiała i boi się, że w razie gdyby odmówił, nie mogłaby spojrzeć mu w oczy, a widuję go czasami i będę widywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciusiu, ja nie wchodzę w związki jak Ty (po miesiącu jesteśmy zakochani i razem mieszkamy), ja cenię sobie relacje i buduję je stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , na razie to nie masz bruneta a o ściskaniu całą garścią tymczasem nie wspominaj bo się dowie i spęka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę być zlosliwa ale ta woda jest taka sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie pęka to go Kwiatuszku łap i nie wypuść z garści . Tymczasem narka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze że Tobie odpowiada ten zapach;) W sumie to fajne że każdemu co innego się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyty w klubach gogo, co pół roku zmiana lokatorki na inny model itp itd. jestem nieco bardziej konserwatywna w tych kwestiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty fiku miku z tym brunetem jaj ta psychofanka Agnieszki Włodarczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciusiu, pisałeś jak traktujesz związki, ja szukam autentycznego uczucia, nie byle żeby ktoś był. Nie potrafię tak, albo angażuję się cała i an serio albo wcale. Nie potrafie jak ty od razu seks, wspólne mieszkanie i nie wiadomo co jeszcze, a po kilku miesiącach stwierdzenie, że to jednak nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie opowiadaj bajek, że cokolwiek potrafisz. Gdyby tak było nie siedziałabyś całymi dniami na kafeterii i nie jęczałabyś tak żałośnie jak jęczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku, na innym temacie Cię zdemaskowano. Ty zwykłą dajką jesteś XD To na co C***erfumy ;) BTW, kurde, to ja na perfumy więcej wydaję :D A myślałam, że taka skromna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Fikusna - naprawde nie ma u Ciebie w pracy zadnego osobnika , ktoremu sklonna bys byla poswiecic godzine swojego czau i z ktorym mielabys ochote wspolnie wypic kawe ? Moze byc nawet pol godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
30.11.13 [zgłoś do usunięcia] krwawa Fiku, na innym temacie Cię zdemaskowano. Ty zwykłą dajką jesteś XD To na co C***erfumy i ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto z nią wytrzyma pół godziny... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×