Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamaEmmm

3dniowka drugi raz

Polecane posty

Gość mamaEmmm

moja corka ma 3,5 roku i od dwoch dni ma wysoka goraczke. nie ma zadnych innych objawów. jak miala 1,5 roku chorowała juz na tzw 3dniowke i z tego co wtedy czytałam to choruje sie na to raz. moze sie myle ale czy któras mama ma jakies doswiadczenia w tym temacie? do lekarza nie mam po co isc narazie bo wiem ze mi da leki na zbicie goraczki, ktore sama stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja miała jak była niemowlakiem potem w wieku 2 lat.Identyczny przebieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama to też kobieta
Można na tzw. trzydniówkę zachorować drugi raz, są po prostu dwie różne odmiany wirusa, moja córka też przechodziła to dwukrotnie. W obydwu przypadkach po gorączce pojawiła się wysypka, pediatra potwierdził, że to właśnie trzydniówka w dwóch wersjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaEmmm
a czyli to mogą być rózne wirusy :) dziękuje za odpowiedz. jeszcze sobie poczytam w necie na ten temat. mam nadzieje ze to to a nie cos gorszego. choc byłam przekonana ze jak juz raz sie miało to to juz nie mozna zachorować drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są różne wirusy, można więc mieć trzydniówkę 2 razy. ale obstawiałabym coś innego, bo to się rzadko zdarza. podaj coś z ibuprofenem na obniżenie temperatury (ja podaje milifen) i idź do pediatry. niech obejrzy małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn mial 3 razy takue trzydniowki w ciagu 4 lat zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×