Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

IwanDrago

Zazdrość o romans z o 20lat starszym EX mojej narzeczonej

Polecane posty

Witam, Znamy sie z moją dziewczyną od lat. Jesteśmy razem od 2lat. Jesteśmy przed 30tka i planujemy sie pobrać. Ona powiedziała mi tydzień temu że miała romans z kolegą w pracy starszym o 20lat. Zaczęlismy się spotykać 2lata poźniej. Nie znam faceta ale opinia o nim dotarła do mnie zanim sie dowiedziałem. Cały czas siedzi mi to w głowie że jak ona mogła z takim HAMEM sie przez rok łajdaczyć. Mówi mi że to był jej największy błąd w życiu i powiedziała mi skoro planujemy ślub. Nie jestem typem zazdrośnika tylko nie mogę sobie poradzić z myślą że jakiś DZIAD dotykał ja brudnymi łapami (jakby była zgwałcona). Kiedyś znalazłem tutaj kilka odpowiedzi. Kocham ja i proszę o radę jak uwolnić sie od tych bezsensownych myśli. Dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas czas czas. oswoisz sie z tym lecz nie zapomnisz. nie wiedza jest blogoslawienstwem. stad powiedzenie mniej wiesz lepiej spisz. a swoja droga kiedy jest zdrada? kiedy sie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sprawdza sie stare przyslowie"facetowi sie całej d**y nie pokazuje":classic_cool: Jak dla mnie zazdrosc o takie "cuś" to oznaka potrzeby uwiazania drugiej strony na wyłaczność a nie miłosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre to powiedzenie:D Nie znałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak też jej powiedziałem że wolałbym nie wiedzieć :( czas, czas, czas... Mam teraz obsesję aby zobaczyć tego faceta. Ale chyba wyluzuję. Dzieki za światełko w tunelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tyle to zadrość jak niesmak. Oboje mieliśmy partnerów tylko że jego opinia gnojka doszła do mnie zanim się dowiedziałem no i do tego z takim dziadem :( Jak skupić myśli na czymś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha wez jeszcze pod uwage to ze ona tez moze powiedziec ze wpychales w jakas brudna c..e a pozatym docen szczerosc i nie draz tematu uwierz mi malo jest kobiet co by sie przyznalo. ona cie kocha i chce byc wobec ciebie fer. docen nir ganij. a swoja droga kiedy jest zdrada? kiedy sie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha wez jeszcze pod uwage to ze ona tez moze powiedziec ze wpychales w jakas brudna c..e a pozatym docen szczerosc i nie draz tematu uwierz mi malo jest kobiet co by sie przyznalo. ona cie kocha i chce byc wobec ciebie fer. docen nir ganij. a swoja droga kiedy jest zdrada? kiedy sie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale ty jestes glupi I niedojrzaly??? czy to wazne z kim ona sie spotykala, poknij sie w glowe bo dorabiasz durna ideologie do byle czego, teraz jest z toba I to sie liczy a nie jakiesz sprawy 300 lat temu, co za czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety kiedy kochają, nie patrzą na wiek, urodę czy kasę, wierz mi. Ja spotykałam sie z brzydalem, na dodatek niezlym klamca, ale na tamten czas on był czarujacy, uduchowiony i zabawny. Nauczył mnie być kobieta, po związku z nim mój nowy związek był lepszy, bo błędy popełnialam z tamtym. Czasem w myślach dziękuje losowi za bycie z nim, bo wiem teraz co mam z nowym mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] IwanDrago Nie tyle to zadrość jak niesmak. Oboje mieliśmy partnerów tylko że jego opinia gnojka doszła do mnie zanim się dowiedziałem no i do tego z takim dziadem smutas.gif Jak skupić myśli na czymś innym? xxx no ale to ty jestes na finiszu:classic_cool: czy to sie nie liczy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×