Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Gość 50 plus jeden
Dlaczego nieprzydatny saa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie ze ktos tu jeszcze jest piszcie bo nuda sie wkrada, co do tego skad jestem - z zach.niem. no daleko mam do kraju, moze ktos jeszcze jest spoza pol. przyszla mi pewna mysl jak poczytalam was widze tu duzo samotnych kobiet, wiec tak - zauwazylam ze tylko kolo mnie tu gdzie mieszkam jest sporo kobiet ktore sie opiekuja seniorami, jak jest troche cieplej wychodza z wozkami do parku i spaceruja a niekiedy rozmawiaja chetnie i dowiedzialam sie tym sposobem ze przynajmniej dwie z nich w taki sposob znalazly sobie faceta wlasnie dzieki pracy w opiece - hee he troche smieszne - no moze sie tak zdazyc wszystko mozliwe ! ale tu wlasciwie w jednym miejscu prawie ! - tej jednej to facet opowiedzial mi /wychodzi codziennie z pieskiem do parku/ ze przyjechala z malego miasta do opieki nad jego ojcem i zostala z nim, on z pieskiem ona gotuje obiadki - juz nie pytalam go co z jego ojcem - nie mialam odwagi jakos, dopisze tylko ze to nie sa wcale jakies mlode kobiety- tylko poprostu usmiechniete i mile, a moze to tez sposob na poznanie faceta tylko nie piszcie ze nie do pracy nie bo... w zyciu jest wszystko mozliwe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w markecie tez latwo mozna rozpoznac ze facet jest samotny - to takie moje obserwacje czesto widze co ludziska maja na ladzie przede mna i jak widze faceta i pelno puszek z zupami- grochowka i gularz, typowa chlopska wyzerka do tego kielbacha i chleb to wiem ze chlop sam w domu - hee he !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam racje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 plus :) dlatego nieprzydatny bo nie jestem samotna. Swoją drogą szkoda, że za mojej młodosci nie było marketów, może bym coś lepszego upolowała :D * Gość :) to prawda, w moim sąsiedztwie był przypadek, że starsza pani, wdowa poszła mieszkać do pensjonatu dla seniorów. Tam poznała pana i wzięli ślub mając ponad 70 lat ;) Jej dorosłe dzieci były zaskoczone, że znowu miały ,,tatusia,, :D * 48 :) chyba lubisz flaczki :) dzięki za rockandroll to pewnie preludium do jutrzejszych baletów ? nie odpowiedziałeś na moje wczorajsze pytanie... * miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja cie....ale mroczna ta muzyka :-O raczej nie dla mnie, nie umiem znaleźć w niej nic pięknego. Albo jestem za słaba psychicznie ...muszę to przemyśleć dlaczego mi nie podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saa fajna muzyka - do 48 -nie ma w niem. trzeba podawac tez tytul itd.namiary to sobie znajde - szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) mieszkasz może w Hamburgu ? , mam tam koleżankę ,,od piaskownicy,, ;) właśnie wczoraj 1,5 godziny gadałyśmy przez telefon. podam Ci namiary na muzyke od 48 ale nie wiem czy Cie zachwyci :D MOTÖRHEAD - "Heartbreaker" - Official Video . * Dobranoc Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 48 - flakow nie ma w niem. - a szkoda a co do tematu o flakach to widzialam pare miesiecy temu w telewizji sniadaniowej - cos mniejwiecej tak to brzmialo, najokropniejsze jedzenie swiata i ... dali flaczki - ze w polsce ludzie uwielbiaja jedzenie zrobione z flakow zwierzecych co normalnie nie nadaje sie do jedzenia - no taki byl temat przewodni pokazac co ludzie moga zjesc nie nadajacego sie do jedzenia na calym swiecie - a ile tego bylo na calym swiecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz szukam - mieszkam w kolonii - dzieki Saa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra noc .... bo już chyba nie wieczór l ja lubię flaczki ale w czasie konsumpcji staram się nie rozpamiętywać skąd pochodzą :D l Gość :) dlaczego nie masz swojego stałego nicka ? Trudno się zorientować kto jest kto gdy wszyscy są gośćmi :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... Bry ! ____ to zrobimy tak MOTORHEAD "Aftershock" pojawiła się w 2013r. , moim zdaniem najlepsza od lat niepamiętnych Lemmiego &Co. -- to dla wiadomości , facet skończył 67 lat i nic GO chyba już nie zje ____ latem (wczesnym) byłem można powiedzieć nie daleko Kolonii 6.06.2013 >>>http://www.youtube.com/watch?v=aW77tzf4fEI -------- a dzisiaj zaczynamy zabawe od hmmmmm .........http://www.youtube.com/watch?v=0WzG64syKHA ..... kiedyś w młodzieńczych latach zwrócono uwagę " wyłącz to łupanie " --- czy impreza może rozpocząć sie ładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że można , na przykład w takim stylu l http://www.youtube.com/watch?v=7Y0TWOttkVo&sns=em l dzień dobry :) l Wszystkiego najlepszego w Nowym 2014 roku dla wszystkich bywalców tego topiku. Zdrowia, miłosci i życiowej radości. Szampanskiej zabawy do białego rana i dobrego humoru. DO SIEGO ROKU !!! l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos spokoj tu panuje co sie dzieje wiele z nas pisalo ze Sylwester w domu - wiec co sie stalo moze NAJSCIE - haa ha - rodzinki albo sasiadow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saa - dziekuje za namiary - nie powiem aby ta muzyka byla kompletnie w moim stylu - wiec masz racje my w naszym wieku lubimy cos na spoko bardziej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa - a ja mam kolezanke od piaskownicy /DOSLOWNIE/- duzymi mi wyszlo i dobrze - i mogla bym z nia przegadac dluuuuugo albo i dluzej bez konca mozemy gadac o ... NICZYM ! ha ha - no tak wlasnie ona pierwsza znalazla sobie pierwsza wielka milosc- powinno byc duzymi literami ! - i odfrunela tuz po szkole sredniej, eh ! te jej rodzice, wlasciwie matka to makabra, martwila sie bez przerwy co ona robi, a ona tak robila ach jak fajnie robila ze ... zaszla w ciaze na cale szczescie ze szczesliwie - no prawie bo wszystkie smutki mi opowiadala a bylo tego troche - och bylo ! - najlepiej bylo jak sie okazalo ze kawaler jest z ... kociej wiary ! haa ha ha - gary wyskakiwaly oknami na ogrodek - jak ona mi to biedna opowiadala - ale rodzice mieli przyslowiowy noz na gardle bo corka byla juz w ciazy - ach !!! jest co wspominac a dzialo sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakiej "kociej wiary"? Masz cos do kotów? Nie wiesz jak się nazywa ta sekta? Swoja droga jakiś chu​jowy ten wyznawca skoro bzyknął dziewuchę przed ślubem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze mam 50 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj nie mam pojecia o kociej wierze i ONA tez nie rozmawia z nikim o tym - tak wlasnie zyja sobie maja swoje sprawy dorobili sie sami i osiagneli wiele juz w zyciu dzieci koncza studja a moja przyjaciolka NIE WNIKA W TE SPRAWY! - smiechu warte ale tak jest i powiem ze owszem uwazam ze on jest wartosciowym czlowiekiem i nawet nie wiem czy ja bym potrafila tyle przecierpiec z wlasna rodzina co ona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu nie zrozumiałaś o co chodzi ... szkoda tu zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zaluje ze mam 50 +trudno powiedziec ,sa dni ze tego nie czuje ale tak jak dzis to czuje to mocno ,taki podly dzien a poza tym dopiero teraz zauwazylam tytul tematu ,takze moge tu tez byc prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc - ja nie wiem z jakiej kociej wiary on jest - wiem tylko z jej opowiesci ze to jest raczej ujmijmy to malo normalne ze ... zekomo tylko oni maja ocalec w razie konca swiata bo ... wyplyna na tratwie jak Noe - no rewelacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×