Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Gość gość
znowu ŻARCIE, ŻARCIE, ŻARCIE... nic innego się nie liczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KÓŁko geriatryczne mając 50 plus? masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od czego by nie zaczęli, to ZAWSZE zejdzie na jedzonko i na wnusiów, a przedtem na podtatusiałych pierdzieli - na drugie połówki, jacy to oni wspaniali, bo już klapneli na d**ę i nie uciekną na pewno bo im się już nie chce . no, sielanka na całego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
to do mnie z tym zarciem ? kto sie pochwalil wiec zapytalam o dobra kielbyse a czemu nie ? a mam pytanko a co to kolko geriatryczne ? a wnusiow nie posiadam a co to jest podtatusialy pierdziel ? - a ty ile masz wiosenek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Xantra, nie przejmuj się zudzonym dzieciakiem, mają ferie teraz :D ciekawe czy długo bez "żarcia" wytrzyma jeden z drugim... pewnie, że fajnie było by gdyby Gość dał przepis jak robi te kiełbasę, słyszałam, że to nie jest takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
hej Saa - masz racje heeh ! - tylko po co tu wlaza i pyskuja ? wlasnie fajnie by bylo miec ten przepis bo w te z netu nie sa takie dobre- nie chce obgadywac ale robilam racuchy z przepisu znanej osoby - na pol kilo maki 1-no jajko i co wyszlo ? MASAKRA - ja daje 3- jajka sok z cytryny drozdze i jablka cukier waniljowy i wychodza pyyszne - piosenki nie ma u mnie jestem w niem. szkoda ale poszukam inaczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście jakiś oszczędny przepis Ci dała ta osoba na racuchy :D ja dodaję jeszcze porządną łyżkę śmietany, mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt ! Jeszcze jutro i po świętach ;) siedzicie dzielnie przy swoich stołach ? bo ja dzisiaj zrobiłam sobie wycieczkę do dalszej rodziny by u nich posiedzieć za stołem. Ale już nie mogłam jeść jedynie smakowałam różne ciasta. Istne szaleństwo...z tym jedzeniem !!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paciorkowa
Saa wzajemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
sprobuje - dzieki Saa - tez wzajemnie i Nowego Roku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, żarcie , zarcie i żarcie a potem kilka dni pierdzielenia o dietach i na tym się skończy. Jeszcze macie kolędę do odwalenia i co potem? Żarcie, mężuś, wnuczki, robótki, obiadki, apteka, medycyna, choroba, leczenie, ksiądz i trumna . Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) jeszcze ktoś tu zagląda ? :D * Cześć Paciorkowa :) Witaj Xantra :) * Kto gdzieś idzie imprezować na Sylwestra ? a kto w domciu wita nowy rok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooowa
Ja tylko w domciu, przed komputerem... jak zwykle Skrzynkę Namysłowskiego i orzeszki. i "Happy New Year, Happy New Year..." :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 + a rozmowy o d***e Maryny kto jak spedza Sylwestra co kto zjadl i jaki wypada dac prezent poziom : - 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie próbuję to powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40+ :) już niebawem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na przykład jak spławić debila. Kiedyś spotkałam się z nim na sex, ale to taki tłuk, że raczej nie jestem w stanie kontynuować. Teraz mi zawraca d... . Chciała bym faceta na poziomie, ale dla mnie nie ma takich widocznie. A jak są to zajęci. A on sobie chce popukać i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, ale jeśli Ty sie spotkałaś z nim na sex to tez mu dałaś do zrozumienia, ze chcesz się tylko popukać :D Ale jak wam dobrze pukanie idzie to może coś bedzie głębszego z tego ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie pukanie to nie tylko penetracja, wolała bym więź intelektualną. Już skończyłam z tymi głupimi zachowaniami, bo do niczego nie prowadziły. A ten mnie znalazł na FB i znowu się narzuca. Na dodatek ma żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sowa :) nie Ty jedna czy jeden w domciu witasz Nowy Rok. Ja nawet lubię być wtedy w domu, można sie zorganizować w jedzonko, alkohole i ...iść spać kiedy się ma ochotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potraktujcie to na poważnie: Ci z Was, którzy są wciąż w dobrych związakch: kochacie bardziej dzieci czy mężów/zony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba w domu Cię nie nachodzi ? :-O jeśli tylko na fb to ignoruj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooowa
Kurcze ja też bym chciała z kims pogadać. O tym to nawet mowy nie ma, bo mój maż już nie ma ze mna tematów. Pożadać też mnie nie pożąda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu nie, nie wie dokładnie gdzie mieszkam no i bałby się moich dorosłych synów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham bardziej dzieci bo mąż jakby to powiedzieć toksyczny, zazdrosny i na dobrą sprawę pogadać z ludźmi mogę tylko w pracy i tutaj. Gość jesteś jeden i ten sam ? daj sobie może jakiś nick dla odróżnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wdówka51
Może być tak? Nie będę się rejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wdówka51
Bo ja chciała bym kogoś spotkać i szukałam w różnych dziwnych miejscach. Niestety same porażki. Mało ludzi znam, podoba mi się jeden facet po 50 tce i ja jemu też ale on też żonaty. Co mi ta babka zrobiła, że miała bym użyć jej męża. Ale on byłby chętny... Co się dzieje z tymi facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×