Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Wdówka :) czyli .?.. no dobra domyślam się :(...dosyć młodo C**przyszło przejść w ten stan, współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie szukać to Ci nie doradzę bo jestem w związku i nie szukam. A pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wdówka51
mam 52 lata, Mąż dostał wylewu z pijaństwa. Pracował za granicą , ostro pod koniec smolił ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wdówka51
Pracuję w urzędzie gminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jak chcesz więzi intelektualnej to należało by szukać w miejscach gdzie takowi mogą przebywać, biblioteki (są jeszcze ?), imprezy kulturalne, ... sama nie wiem... biura matrymonialne. Próbowałaś ? nie wiedziałam, że to taki problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wdówka51
Biblioteki są, ale nie widziałam tam żadnych facetów w moim wieku. Może uniwersytet trzeciego wieku.... nie mam pojęcia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynkowata
Wątek nadal istnieje:)! Wow:) Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wdówka51
hehe w tym wątku jakiś mądry gada o trumnie... no zawsze ktoś się taki elokwentny znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie moge pisać bo wyskakuje spam :( a linka nie wklejam przecież :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniwersytet 3 wieku to dla emerytów, mój teść chodzi , świetnie sie bawi, wyjeżdża na wycieczki ale chociaż jest wdowcem to kobiety nie szuka, wystarczy mu już tylko przebywanie wśród nich co bardzo lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynkowata :) odpozdrawiam ;) temat istnieje gdy go ktoś podniesie :D potem znowu leżakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wdówka51
Właśxiwie to jestem zauroczona tym panem co ma żonę. Fajnie nam się gada. On jest weterynarzem a ja mam kilka psów. Jest dużo tematów ;) No ale nie będę siegać po cudze. Fajni faceci zawsze są zajeci. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a można jeszcze dołączyć się do Was? topik dosyć młody...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że fajni są zajęci. Zajęci bo fajni ;) Gość, zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za miłe przyjęcie :),chętnie dowiem się skąd jesteście, ja lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 witaj :) coś mi mówi, że jesteś facetem ;) zgadłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47
odgadniesz Saa, kto ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 plus 1
jest tu jakis fajny facet 50 + ? byle z poczuciem humoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygineli dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 plus
czubaszek kiedys fajnie powiedziala z mlodym sie wstydze a starego brzydze przychalam sie do tych slow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) l pozdrawiam poświątecznie wszystkich starszaków :) do świeżaków topikowych macham łapką a do świeżynek usmiecham się przyjaźnie ;) dla gospodyni przepiękna róża 🌻 oczywiście czerwona l Podzielę się z paniami pomysłem że za facetem trzeba się rozglądać w markecie. Czytać książki niekoniecznie ale jeść toto przecież musi. Tych z zakupową karteczką radzą pomijać bo wiadomo , małżonka wypisała potrzebne produkty. Można podpatrzeć co taki ma w wózku. Wtedy wiadomo czy dobrze się odżywia i czy oszczędzać musi. Tych którzy dużo czasu spędzają na stoisku monopolowym trzeba postawić na cenzurowanym , chyba że zapoznają się z gamą win , oczywiście nie tych najtańszych. Poza tym na zakupach łatwo zagadać , doradzić takiemu itd. ;) :D l miłego przedostatniego :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinienem raczej powiedzieć że międzyświątecznie bo przecież kolejne za pasem. czas choinkowy trwa ..........* .........** ........*** .......**** ......***** .....****** ....******* ...******** ..********* .********** .......** .......** .......**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 plus 1
dobry pomysl z tym sklepem :) mozna tez koszyk - koszyk kolizje zrobic i dlugo przepraszac ;) jak zareaguje na te kolizje czy zaszczeka agresywnie czy z wyrozumialoscia usmiechnie i zagada zartem, to tez dobry test na charakter takiego jegomoscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Saam :) dziękuję za różę :) ja to już dawno odkryłam ten sklepowy sposób, niestety mi nieprzydatny z wiadomych przyczyn ;) dobrze, że wspomniałeś, może koleżanki skorzystają ;) * ale się pewnie na pracowałeś nad choinką topikową dziękujemy bo nie mieliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×