Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Tu na tym temacie szukasz mamy ? Cos Ci sie chyba pomylilo , bo my juz jestesmy w wieku, ktory wskazuje na to, ze nasze pociechy wyfrunely z domowego gniazdka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj mi, mamo, bo kochankę mam w młodszym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna od aniolow i swietych
czesc spiochy jesli mozna bo w zaproszeniu jest tez 50 - tka i fajnie ze jest bo dosc mi juz malolatow z problemami np.starajace sie pannice- luuuudzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna od aniolow i swietych
jesli mozna sie do was przylaczyc - to zapytam moze o plany na swieta i sylwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Lisa witaj :), ja ostatnio w nocy byłam mało aktywna ale to jest zależne od zmian w pracy, które akurat w grudniu tak mi się ułożyły. . Dorke, Ciebie dawno nie widziałam ale to z w/w powodów i pewnie jeszcze będzie okazja pogadać nie raz. Dzięki za wartę nocną :) heh, zgubione dziecko myślało, że jesteś mamusią ? :D . Cześć Joanna, no właśnie zauważyłam, że im młodsi to więcej mają problemów, zamiast się cieszyć młodością i życiem to się zagryzają bzdurnymi problemami. My pewnie też tacy byliśmy tylko nie mieliśmy forum. Musiały wystarczyć dobre przyjaciółki i przyjaciele, czasem rodzice i nauczyciele. . miłego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja świeta spędzam w domu w wąskim gronie rodzinnym a sylwestra w jeszcze węższym bo młodzi wybyją na balety ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna od aniolow i swietych
tak tylko pytam nie chcialam uszkodzic - ja spedze jak zwykle z moim a rodzina daleko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paciorkowa
Przywitam się i spadam do pracy. Ja święta spędzam z rodziną, Sylwestra w jeszcze węższym gronie niż Ty Saa bo sama. Do miłego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co uszkodzić Joanno ? kto pyta nie błądzi a może odwrotnie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna od aniolow i swietych
smutno mi bo swieta i ciezko pogodzic wszystko razem ale fajnie sie czyta kogos kto jest w tym samym wieku - ja 63-rok pazdziernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, Paciorkowa ! tego to ja jeszcze nigdy w życiu nie miałam, poważnie...aż mnie zatkało. Sama, sama...ale pewnie będziesz tu na forum, więc nie tak całkiem sama :) Ja też niedługo do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Joanno, Paciorkowa jeszcze bardziej sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna od aniolow i swietych
pomyslalam ze macie tyle wspolnych tem. a ja tu tak z butami sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna od aniolow i swietych
paciorkowa jak wrocisz to napisz prose dlaczego jestes sama ? -przeciez jestes anonimowa mozna pisac dowoli tego co sasiadce nie powiesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna od aniolow i swietych
mam dla was rewelacje - otoz moj gotuje a to z tej racji ze - nie jada miesa i boi sie zebym mu cos nie dodala - np.sloniny przypraw typu wegeta i innych wszelakich - wierzycie ze takie chlopy sa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna od aniolow i swietych
-a jego dania z racji tego ze tylko wegeterianskie bywaja tez smaczne - kupil grzybki 2- opakowania to pewno zrobi dzis golabki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna od aniolow i swietych
ja tak o sobie sie rozgadalam a co u was na obiadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ale Ci zazdroszę, jeszcze o tym pogadamy bo już muszę lecieć do pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna od aniolow i swietych
mile to ale nie ma co zazdroscis bo ja miesozer po dziadku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna od aniolow i swietych
a wczoraj kolega zaproponowal mi lososia ja biore go i mysle sobie - ale pojem a moje szczescie z krzykiem oddaj to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna od aniolow i swietych
zeby nie bylo to stary chlop - 65 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna od aniolow i swietych
wszyscy w pracy no szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam w pracy - nie wszyscy maja to szczęście. Siedzę i na razie nie myślę o porządkach. Próbowałam pisać, ale wkurzył mnie mój chłop bo już rano zaczął się mądrzyć. Najmłodsza córka chodzi do szkoły kiedy chce a ja mam iść z zeszytem i pousprawiedliwiać wszystko. Wyraziłam obawę, że zaplączę się w tłumaczeniach, bo już mi się myli co i kiedy miało być. I już jakieś ma wąty. Niech sam idzie. Szlak mnie trafia. Wyluzowany tatuś i jego nieodrodna córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna od aniolow i swietych
Wesola Kawka no to co w tym zlego w czym masz problem tatus zalatwi sprawe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) witam póki co saame panie 🌻 specjalny 🌻 dla gospodyni topiku l Uważanm że święta powinno się spędzać w mniejszym lub większym gronie rodzinnym we własnym domu lub u rodziny. Nawet gdybym miał dużo wartościowych papierków to nie wyjechalbym na święta nawet do dobrego hotelu w atrakcyjnej okolicy. Wyjechać sobie można na Nowy Rok. l miłego dnia :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pracy też można pisać, oczywiście przy sprzyjających okolicznosciach. l Jakby co to ja mogę się przejśc do szkoły , dawno nie byłem :D Z ciekawości zapytam , komu zależy na usprawiedliwieniu nieobecnosci, rodzicom czy córce ? l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkim zależy, ale mnie zależy żeby nie urywała się za każdym razem, gdy tylko nie pasuje jej lekcja. Za moich czasów było to nie do pomyślenia. Jeszcze dwa i poł roku, jak ostania zrobi maturę to już do nikogo się nie będę wtrącać. Niech cholera robią co chcą. A może to wcześniej nastąpi, bo syn jak skończył 18 lat to już nie życzył sobie, by ktokolwiek z rodziców chodził do szkoły. Takie czasy. ZA moich czasów .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstęp 40 50 plus v bardzo interesujacy tytul jak w szlacie publiczym, trojkat, koleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście czasy zupełnie inne. Nie orientuję się w szkolnych problemach bo dawno z nich wyrosłem. Moje dziecko nie sprawiało kłopotów. Może trzeba pozwlekać z tym usprawiedliwianiem aby córka zapamiętała że to problem i była bardziej obowiązkowa. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×