Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

gosc - pewnie ze mozesz tu byc a nawet chetnie ! - a jesli zechciala/al bys miec jeszcze jakis nick - to juz juz calkiem supi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ciebie Ksantrypa cudowny mąż nie zabrał na jakiś bal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam swoj nick ale tez pomaranczowy,a obserwujac jak niektorzy potrafia zwyzywac nie znajac osoby i na bardzo powaznych tematach gdie ludzie szukaja wsparcia lub sa samotni-jestem ostrozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
to jest moj nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz będę 50
Witam. Siedzę sama w domu a dzisiaj taki szczególny dzień... gdzie te czasy kiedy co roku chodziłam na bale ??? Sama tak wybrałam, rzuciłam faceta z którym prowadziłam takie rozrywkowe życie - co tydzień tańce, obowiązkowo sylwester itp. Teraz jestem w trakcie rozwodu - od 2 lat w separacji, znajomi ??? jakieś tam koleżanki mam, ale nie na tyle bliskie, albo maja swoje bliższe towarzystwo, albo są i takie które też siedzą dziś same. Tym sposobem trafiłam tutaj .... Poza tym jestem "wiecznie młoda" uwielbiam sie bawić, śmiać wygłupiać, ale i pogadać na poważne tematy. Jesli pozwolicie to będę zaglądać czasami . Pozdrawiam i życzę szczęśliwego Nowego Roku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooowa
muszę trzymać psom głowy w okolicach północy... a mój pan maż ma stereo - siedzi przed swoim laptopem a z prawej ma telewizor. Oba urządzenia włączone. Cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz będę 50
W separacji jestem z kimś zupełnie innym ... ale w sumie to bez znaczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paciorkowa
widzę, że ktos tu jest w ten wyjątkowy wieczór, siedzę sama w domu, jakoś mi to nie przeszkadza, nie pierwszy to raz i pewnie nie ostatni... u mnie też już strzelają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
dlaczego podly - po prostu tak mam bez przyczyny albo martwie sie 'na zapas '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paciorkowa
to przykre jakakolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam w ostatnim dniu starego roku :) Ja dzisiaj sylwestra spędzam dość mocno rodzinnie w domu w małym gronie. Ale bliżej północy pewnie tu zajrzę :) Kochani, życzę Wam zdrowia, sukcesów, miłości i grubych portfelow w Nowym Roku 2014 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zara bede 50 - jakbym rozmawiala z moja kolezanka - tez fajna i charakterek taki sam, rzucala facetow i prowadzila rozrywkowe zycie oooooh ! - fajne ja mialam kolezanki jakbym z nia rozmawiala ... pewnie ze zagladaj czesciej niz czasami i opowiadaj jak to bylo - chyba ze cie znam - bo przyznam gatka taka sama - ona ma na imie - Ela ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paciorkowa
jeśli już to portfeli choć jak zwał tak zwał bo wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xantra, jak zwał tak zwał :D dużo kasiory !!! napewno pisze się portfel a odmiana tego słowa to chyba po Twojemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
paciorkowa ,daje rade ,moze jutro bedzie lepiej ,wiem ze niektorzy maja gorzej np sa lezacy a ja sie jeszcze troche 'kulam '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paciorkowa - szkoda ze siedzisz sama w taki wyjatkowy wieczor - nie pierwszy to raz - dlugo jestes pewnie sama ? a dzieci ... - nie musisz odp... tylko mi szkoda ze tak masz ale fajnie ze jest ten nasz temat tutaj bo mozemy pogadac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być też portmonetka ale to raczej na drobniaki. Moja starsza sąsiadka mówi fortmanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, troche jestem zakręcona dzisiaj a o pisownie trzeba dbać ;) * 48 :) muzyka w porządku ale ten rodzaj, zdaje się metal trzeba lubieć. Już wolę techno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj piekny dostal dzisiaj pierwsza rente - jeeeesu ! a jezor mu sie nie zamyka - dostal tyle ze ... az nie moglam na wydruku ze szparkasy uwiezyc !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e nie to tylko rockandroll noo i Jarrett (szalony pianista)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×