Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Saam mial po czesci racje ale coz poczne ze mam dzien wybuchowy ,chociaz moim sie nie oberwalo .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jemu raczej chodziło o to byś była pod nickiem a nie gościem. Tak to zrozumiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczesniej pisalam Saamowi ze nie chce zostawiac tam moich sladow i umawialam sie ze jesli juz to zrobie to zaznacze to pewna literka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, ha ha widocznie Saam chce Ciebie całą u siebie a nie tylko literkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze wystepujac pod mianem goscia a posiadajac nick postapilam nieuczciwie ,wiec juz tego nie zrobie ,przyrzekam -chyba ze znow mnie ktos wkurzy :D a cala oddalam sie slubnemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saalcia ja tez chce ale nie przyspieszjmy bo bedziemy wiosna starsze 'geriatryki' jak to na kafe mawijaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) l Wiem że wczesna pora ale ja spieszę ze sprostowaniem a raczej z wyjaśnieniem. Adresowanym oczywiście do Daa. Otóż mój post na filtrowni z 19.37 był odpowiedzią na Twoje słowa z godziny 19.27 czyli na prośbę o wybaczenie. Nie musisz siebie obwiniać za to że zabrałaś głos w słusznej sprawie. W tym przypadku miałem takie saame zdanie jak Ty i ucieszyła mnie Twoja postawa. Ale zasada o której pisałem dotyczy oczywiście wszystkich , tzn. chciałbym aby dotyczyła. Natomiast jeżeli chodzi o "D" to na śmierć zapomniałem że umawialismy się na takie kodowanie :D literke D brałem jako nieudany emotikon. Jednak podejrzewałem że to Ty , bez pewności oczywiście. Postaram się o tym już pamiętać. W rzeczy saamej ciągle nie rozumiem dlaczego uparlaś się być gosciem. Przecież może sobie wybrać dowolny pomaranczowy nick np Donata , Daria, Dagmara i będziesz rozpoznawalna l l Udanego dnia życzę wszystkim tutaj zaglądającym życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry . Saam,dajmy temu 'pokoj' ,dzis Cie nie odwiedzalam w sensie zostawiania sladu ,takze gosc to nie ja.gdy mnie podkusi jednak to zostawie swoj znak ok.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich odwiedzajacych ten topik.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Już wiem że masz oczy niebieskie że lubisz wieczory i kwiaty A gdy czasem zanucisz piosenkę Twoj głos pomaga mi marzyć , marzyć ... l ok Daa :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór --- Daa, na wstępie chcę C***owiedzieć, że gdyby mnie długo tu nie było( co może się zdarzyć) to zastępuj mnie prosze :) no chyba że masz gdzieś ciekawsze miejsce to nie zmuszam ;) tylko pokaż mi też to miejsce :D --- dzięki za piosenkę :) a jeśli już to ciekawe jakie oczy macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle sie naprodukowalam przed chwila i na nic wiec pisze od nowa . Saam jesli chodzi o slowa piosenki ,wypisz,wymaluj ja oprocz jednego ,glosu :D Saalcia ,nie moge Cie zastepowac bo moze nie kazdy zechce ze mna rozmawiac a poza tym ja czesto tez mam duzo zajec mimo ze nie pracuje zawodowo .Jesli chodzi o udzielanie sie gdzies na innych tematach to oprocz kilku wpisow u Saama nigdzie sie nie udzielam obecnie ,kiedys owszem pisalam na pewnym smutnym temacie ale on zostal 'zaszczuty'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co sie stalo ale wsiakly mi ulubione tematy i czesto mnie wylogowuje ,nie dziwilam sie tylko robilam probe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Daa :) piszę to byś wiedziała na wszelki wypadek. To niedobrze, że coś Ci szwankuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Fdk-u odpozdrawiam ;) jaki masz kolor oczu jeśli można zapytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta piosenka jest odpowiedzia na wczesniejsze pytanie Saama .Ale jaja ze tak powiem ,zamiast tu ,umiescilam taki wpis przez pomylke na topiku Saama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×