Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Daa, nie przejmuj się, nic się nie stało ;) ale pewnie zdziwili się tam ?:D nie Tobie pierwszej sie to zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam pytal jakie mamy oczy ,odnosnie pomylki to obiecalam ze tam nie bede uzywala swojego nicka i niechcacy to sie stalo ale to z powodu tego ze zajrzalam tam no i pooooooooszlo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam ze tam powitalam KEEPskiego ,KEEPski wybacz ,ale teraz tu witam Cie serdecznie ZIOMALU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, znowu mnie pomyliłaś z Saamem :D to ja pytałam... Daa...oj, oj wszędzie widzisz Saama, wpadasz tam...coś nie teges :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salcia, moje oczy błekit morza południowego, no może troszkę wyblakły ale dlaczego nie dodać sobie nieco uroku. A Ty jakimi ocżętami patrzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie teraz widze ,no cos w tym jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, specjalne ukłony dla Ciebie. Śnieg i wiatr u mnie, no i troska o rośliny które mają już pąki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fdk, Ty pewnie jesteś specjalistą od szant, może jakąs znam ale nie wiem, że to szanta bo ja szczur lądowy :D A patrzę takimi samymi oczkami jak Daa i Ty ;) aleśmy się dobrali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ewentualnie moglabym zaspiewac piosenki harcerskie bo jeszcze cokolwiek pamietam ,bedac w liceum jezdzilam na obozy do Przywidza ,sto lat temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KEEPsky znam jakies urywki np.'kiedy rum zaszumi w glowie ,caly swiat nabiera tresci 'itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadąc na "swoją" wieś, przejeżdzam przez Przywidz. Zrobiono tam wyciąg narciarski i można potrenować a małym stoku przed wypadem we włąściwe góry. Tylko nie proście mnie zebym śpiewał, to po gotowaniu drugie moje beztalencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salcia, jesteś cudowna, Morskie opowieści to jedna z moich ulubionych szant. Nie znałem tego wykonania. Ja znam słowa bardziem "morskie" dosadne. Dziękuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako harcerze mieszkalismy w lesie przy jeziorze ,teraz jak tam jest nie mam pojecia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l ja wcześniej tu zaśpiewałem "Znamy się tylko z widzenia" a nie wyrecytowalem ale kafe moje la la la potraktowało jako spam i musiałem wyciąć 😭 l Daa :) mówiłem że nie można tak mocno się podniecać ;) dlatego doszłaś wcześniej niż chciałaś ..... oczywiście na filtrownię tylko :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam, teraz nie wyjdziesz stąd jeśli nie powiesz jaki masz kolor oczu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogóle śpiewanie to nie najmocniejsza cecha Polaków. A szkoda. Bywałem w cerkwiach zaprzyjaźnionego kiedyś kraju. Przypadkowi ludzie potrafią cudownie śpiewać. Prawdą było ze cokolwiek by powiedzieli mogłoby to skończyć się przyjaźnią z białymi niedzwiedziami więc śpiew był dla nich taką bezpieczną niszą bytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KEEPski taka jestem ciekawa tej Twojej wsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z linku który załaczyła Salcia u boku są inne szanty. Moje ulubiony w kolejności to = Hej me Bałtyckie morze-- to tak jakby o mnie, = Gdzie ta keja, = Cztery piwka Posłuchajcie tego co piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskie :classic_cool: ale niestety już bardzo zmęczone więc tylko jedno oczko na dobranoc ;) wymarzonych snów wszystkim życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha..coś w tym jest ;) błękitne anielskie oczęta a w środku diabełki :D -- Dobranoc Saam :) tylko śpij dwoma oczkami ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×