Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Dopiero zauwazylam wczesniejszy wpis Saama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saalcia, ja miewam okresy zdroweg odżywiania. Teraz po świątecznych szaleństwach zafundowałem sobie lekkie jedzonko i tak mam zamiar do końca stycznia. Potem odpust zupełny. Pasje warto mieć. Siedzę spora na Allegro licytujac. Daa, ja zupęłnie nie kapuję wpisu Saama??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos sie zaczynam gubic KEEPsky ,podaj tytuly tych ksiazek ,poczytamy prawda Saalcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KEEP to mowisz ze odniosles wrazenie ze odbieram swiat na czarno ,ze jestem pesymistka ,dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, jest tego bardzo dużo, Pasa Pasenta, K***in Piotrowskiej Bomba, Millera, nie pamietam tytułu, Monika Jaruzelska Towarzyszka panienka, Jerzego Sthura Tak sobie myśłe, To tak na szybkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa to takie wrażenie. Czy odczucia można określić dlaczego? Uważam ze sprawiasz wrażenie minorowych tonacji. Ale uśmiechnij sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam kiedy czytać, doby mi brakuje. Mam malutkie pasyjki :D które nie mają szans się rozwinąć z braku czasu :( ale ostatnio dużo siedzę na yt i słucham piosenek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minorowe tonacje tu .Jutro sobie przeczytam jeszcze raz te moje wpisy ,moze ja nie kontaktuje juz . Saam tez jakby na mnie nakrzyczal ,to ja sie dzisiaj z Wami bede zegnala ,moze wrescie troche pospie. Dobrej Nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się przyglądam od jakiegoś czasu tej waszej dyskusyjce i ...zgroza! Nie rozmawiacie, tylko rzucacie jakies muzyczne linki, jakies niby to zdania, które nie maja nic wspólnego z prawdziwa dyskusja. Dorosli , wydawaloby się ludzie, z charakterami, doświadczeniami- a tu wychodzi wasza plytkosc i banalność. Jakas kobieta cierpi na bezsenność- a wylacz ze kobito ten komputer, wyjdz na swieze powietrze, pospaceruj trochę!!!! jaki widze, ze siedzisz po 6 godzin przed monitorem, to trudno się dziwic , ze masz objawy uzależnienia od netu i nie możesz spac! Pan od "filtrowania- flirtowania"...tutaj zgrywasz uroczego , uwodzicielskiego faceta, który ma wokół siebie stado adoratorek????:-D Rob to nie w necie ale w zyciu realnym, nie stwarzaj sobie równoległego swiata w komputerze. Nie czytacie książek, nie jeździcie ( choćby po Polsce), bo jesteście zamknieci w tym chorym kafeteryjnym swiatku. To smutne. Wydawalo mi się , ze watek , w którym pisza ludzi dojrzali będzie interesujący, ciekawy, inspirujący, a jest - NUDNY ":-( Bawcie się dalej sami ze sobą, w tej swojej bylejakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Celnie .....niezwykle celnie...pięćdziesięciolatki o mentalnośc****erdzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopelka
szanowni goście, udzielajcie się w innych tematach ( typu: nie dzwoni już 3 godziny, chyba mnie nie kocha), skoro ten was nie interesuje a najlepiej radzę opuścić kafeterię bo jest to forum pochłaniające zbyt dużo waszego cennego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konopelko- jesteś wlasnie przykładem , jak nie dociera to co się pisze : ten watek nie rozni się od innych, takich samych głupich, a wlasnie spodziewałam się, ze te pol godziny, które tu spedze, będzie interesujaca. Jedyne, co potraficie w dyskusji przedstawić jako argument, to " "spadaj z tego tematu" , Taka mental;nos c :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Temat tego topiku nie jest sprecyzowany więc skąd te rozczarowanie ? Czasem trzeba pogadać o niczym czy o dniu codziennym, posłuchać muzyki, ot tak dla relaksu ;) odsyłam więc obserwatora na inne tematyczne i gwiazdorskie topiki jeśli nudzą zwykłe rozmowy zwykłych ludzi. miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) To ja wypowiem sie za "pana od filtrowania" Gość :) jestem tylko na dwóch tematach więc wydaje mi się ze żaden problem abyśmy nie wchodzili sobie w drogę. Ponieważ byłem tu przed Tobą wybór należał do Ciebie. Miło mi że zdecydowałaś się na zaczepkę. W moim realnym otoczeniu nie brakuje kobiet. Mogę nawet mówić że jest ich za dużo. Staram się być miły również w realnym świecie i nie tylko w stosunku do tych które mi się podobają. Staram się też nie przesadzać z czasem na kafe. Netowe koleżanki sa urocze więc nie widzę powodów do unikania ich. Jestem dosć długo na kafe i przechodzilem przez wiele poważnych dyskusji. Najczęściej kończyły się obrażaniem lub kłótnią . Ale Ty możesz próbować takich szukać , kafeteria jest duża. Albo możesz zostać i zmianiać ten topik na lepszy, bez naskakiwania na innych i udzielania "tylko slusznych rad". Gospodyni pewnie ucieszy się z pomocnika. l l wszystkim miłego dnia życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopelka
ależ gościu sama nic ciekawego nie napisałaś więc nie sil się na ocenianie innych :) Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze słówko do Daa :) znowu widzisz coś czego nie było. Zapewniam że nie nakrzyczalem na Ciebie , bardzo spokojnie tłumaczyłem :) Jeśli będę chciał nakrzyczeć to zrobię to w ten sposób : DAA , NIE DOKUCZAJ MI !!! :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopelka
pozwolę sobie dodać, że wczoraj też nie mogłam usnąć, wstałam wczesnym rankiem i teraz jestem nieprzytomna a do domu daleko teraz zmykam popracować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty konopelko, nawet nie umiesz odnieść się do argumentow- wiec daruj sobie uwagi. te wszystkie "miłego dnia'i kolejne linki do muzy- to wlasnie wasza mialkosc i banalność. Jeżeli 40-50 latkowie maja tylko to sobie do powiedzenia, to trudno się dziwic, ze kolejne pokolenie wychowane przez was , jak tak beznadziejnie głupie- co widać po tematach kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu ,milo mi ze sie martwisz o moje zdrowie i o moj sen .Rady Twoje sa bezcenne ale pozwol ze sama bede decydowac co jest dla mnie dobre a co nie .Zyj sobie swoim zyciem i jesli nie masz zamiaru do nas dolaczyc to prosze nie przeszkadzaj .Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,oczyeiscie ze nie nakrzyczales ,tak sie troche powiedzmy drocze .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Saam :) znowu muszę zanucić ,,...jak dobrze mieć sąsiada...,, a jeśli już się tak nisko kłaniasz to może pomyślę o krótszej sukience ;) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×