Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Biały miś,,, wspomnienia, wpomnienia. Daleka dzika budowa. Sztandarowa piosenka suto zakrapianych męskich spotkań. Niestety, kojarzy mi się tylko z prymitywem i ganianiam za ruskimi pannami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
obowiązki wzywają milej reszty wieczoru :) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem,że po burzy zespół topiku wzmocni się, okrzepnie. Nastanie czas błogostanu i wymiaby myśłi na górnym poziomie. Kiedyś Mika Waltari słowami Egipcjanina Sinuhe powiedział (cyt z głowy ale chodzi o sens) Bogaci stawali się jeszcze bardziej bogatymi, a biedni jeszcze bardziej biednymi. I WSZYSTKO BYŁO PO BOŻEMU. To taki uspokojony, zorganizowany świat. Rewolucje i wojny wzmacniaja kraję, czy wzmocnią nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Fdk Ja myślę, że się wzmacniamy. Tylko ten proces jeszcze trwa i nie wiadomo w jakim kierunku pójdzie ostatecznie. Ciekawe książki czytasz. Pozwoliłam sobie skrótowo przyswoić treść dzięki wikipedii ponieważ ten niby cytat zasmucił mnie. A to dlatego bo wynika z niego, że zawsze będzie bieda, poniżenie i zawsze będzie czyjeś bogactwo i pycha. Jak dla mnie to kiepsko urządzony jest ten świat. Pocieszeniem jest fakt, że gro ludzi potrafiło wypracować sobie poziom pośredni :) --- http://pl.wikipedia.org/wiki/Egipcjanin_Sinuhe ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam, że wczoraj dostałam nowe imię albo nawet dwa Saali i Salomea. Saali mogło by być :) nawet ładnie ale już mi się nie chce zmieniać. Nazywajcie mnie jak Wam wygodniej, ja będę pisała to najkrótsze, pierwotne. --- Dziekuję Sąsiad za miłego w dotyku misia i piosenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa, książkę tę czytałem bardzo dawno. Słowa które przytoczyłem są doscyć powszechnie używane. Dla mnie ciekawa jest ostatnia fraza, i wszystko było po bożemu. Znaczy, że bogacenie się bogatych, postępujące ubóstwo biednych to normalka. Życie i społeczeństwo idzie dalej, zgodnie z prawem, obyczajami, religią. To chyba jest w tym najsmutniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa witaj :) nauczkę to mają Ci oszukani. Zawsze znąjdą się następni, którym się to nie zdarzyło, na tym bazują oszuści. Ależ mam roboty w kuchni, wszystko trzeba od nowa organizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Saa.No coz ,samo sie nie zrobi ,ale nowe mebelki pewnie ladne .Ja w soboty tez mam duzo pracy tzn .gotowanie ,pieczenie ,smazenie itp bo przyjezdzaja synowie .Maz rozebral choinke ,poodkurzal a ja caly dzien w kuchni .Ale lubie to ,tym bardziej ze mam dla kogo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa gdy skonczysz prace ,zapraszam na plesniaka ktory sie piecze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, dzięki za piosenkę :) ciacho pieczesz ? ja się napchałam mieszanki studenckiej. Ostatnio odkryłam, że po orzeszkach nerkowca mam lepszą koncentrację. Same orzeszki są dosyć drogie. Czyżby była zależność tanie orzeszki - słabsze myślenie, drogie orzeszki lepsze myslenie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,czadem zjadam kilka orzechow ,ale zazwyczaj kupuje pistacjowe z Lidla ,takie w paczkach .Widze po opisie ze nerkowce bylyby bardziej pomocne na stargane nerwy i mozgownice :D teraz zauwazylam ze smieszny blad popelnilam w pierwszym zdaniu ale tez pasuje .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Saa pieke zawsze albo prawie zawsze ,do kawki cos musi byc ,a jak jedza to mnie cieszy .Saa ,mieszanka studencka jest baaardzo kaloryczna ,nie masz problemow wagowych .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, ta mieszanka i inne bakalie to są moje cukierki, ciastka i ciasta. Wagę mam idealną. Kaloryczne to są raczej produkty z mąki, cukru i tłuszczu. Nie powiem czasem się skuszę na ciasto ale ja mam szybką przemianę, po czymś kalorycznym dostaję powera i bilans jest na zero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,masz tak jak moj maz tzn taka przemiane materii a ja mam w druga strone niestety ,ale malo jem i tez raczej jestem w sam raz ,chociaz jak to kobieta ,moglabym jeszcze troche zgubic .Kiedys mialam ,az nie chce mi sie wierzyc 12 kg wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,tak sie zapieralam u sasiada i co jak to baba uleglam ,widzialas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że Ci się udało tyle kg zrzucić, może opowiedz jak to zrobiłaś. Napewno nie jedną osobę to zainteresuje. A jeśli dobrze Ci sie pisze u sąsiada to czym się przejmujesz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzieci, córke i syna, są dorosłe i zamężne i żonate :D ale mieszkamy razem. Mamy dom na przedmieściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa,sposob nie jest najlepszy ,powiem tak -czekanie na pewna wiadomosc tak mnie stresowala ze nie jadlam ,pilam tylko kawe i fajczylam ,takze nie polecam .W ciagu 2 tygodni tyle zgubilam a potem jeszcze 4 kg ,teraz sobie uswiadomilam i tak trzymam wage od 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2 doroslych synow ale zaden nie zonaty ,mieszkaja na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to rzeczywiście musiałaś mieć zmartwienie, no nie bardzo ten sposób jest godzien naśladowania i pewnie schudnięcie nie było celem tej sytuacji, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie .zwalila mnie ta okropna choroba .Moj maz nosil wynik w torbie i bal sie mi go dac ,okropna sytuacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj znowu ktoś z biegunką tu przybiegł, teraz panuje zaraźliwa jelitówka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szybko można gościa usunąć, nie wiedziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to sie stalo ze sladu juz nie ma po biegunkowym osobniku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×