Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Daa witaj :), jak tam, pospałaś po wczorajszych wrażeniach i kołysance ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saalcia witaj .Troche dzisiaj pospalam .Moze bede miala jasniejszy umysl .przeanalizowalam moje wczorajsze wpisy i mysle ze tam nic takiego nie ma co by swiadczylo ze jestem minorowa a Ty jak sadzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy uczestnicy tego topiku( z wyjątjiem gościa z godz 9.35) Uderzmy się w piersi, gdyż zapewna to MY spłodziliśmy, nauczyliśmy i wychowali takie pokolenie którego przykładem jest w/w gość. Gościu - do Ciebie, najłatwiej ukryć się pod ogólnym nickiem, napisać cokolwiek i zniknąc bez śładu. Oceniasz nas, wolno Ci, ale dlaczego krytykujesz wg swoich, dla siebie przyjętych zasad i prawd? Przyjdź do nas, poprowadź dyskusję, ożyw swoim zapałem. Nie zrobisz tego? Powiesz jak słynny PREZES mogę ale nie chcę. Napiszesz coś? Ot choćby ripostę do mojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdyby glupota umiala latac, bylibyście gołębiami"- trawestując powiedzenie dr Strosmajera...i konczac twoje motto.:-) Co za roznica pod jakim będę nickiem? Zmieni to cos w waszym podejściu do tematu? Ocenia się zawsze pod katem swoich spostrzezen- zauważcie, ze przez 50 stron raczej nikt się nie zajaknął aby zwrocic wam uwagę na bezsens waszych rozmow.Kiedy ja to zrobiłam , nastapil atak na mnie , ale nie spowodowal on merytorycznej dyskusji. Teraz dopiero KEEP zwrocil baczniejsza uwagę na moje słowa o młodszym- głupim pokoleniu. Wychwycilam na topiku kilka osob, które probowaly 'porozmawiać" , ale rozmywalo się to znow o beznadzieje.:-) Dla mnie nie musicie sie wysilać- ja chce tylko zwrocic uwagę, ze przebywa tu wielu młodych ludzi i widze, ze niestety nie moga oni czerpać zadnego wzorca z waszych rozmow. Zebym była dobrze zrozumiana- nie mam obiekcji do zwyczajnych rozmow na tematy codzienne, ale , na Boga! miejcie cos więcej do powiedzenia tym młodym ludziom( bo pewnie tez tu zagladaja) , niż pare linkow do Yt i jakichs bzdurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w nosie z gościami :classic_cool: No popatrz Daa, za to u mnie z jasnością umysłu dzisiaj gorzej :( co ja napisałam ? chyba chleb głodnemu na myśli ....:D Saam, miało być, że dłuższą sukienkę byś nie podejrzał za wiele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fdk, miło, że zająłeś stanowisko :) Takie uwagi gości są wszędzie tymczsem sami nic nie wnoszą. ha ha ...to taka opozycja kafeteryjna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to ty Salcia wnosisz intelet, blysk i nieograniczona wiedze na wszystkie tematy:-p ..no , po prostu zenada!!!!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, gościówo? gdybym był latającym gołebiem to wysoko w przestworzach z pewnością spotkałbym Ciebie. Ale wysoka, wyosko, bo im większę g.. tym wyżej się unosi i zadziera nosa. Mniemam że byłaś ostatnio w anglii, bo dowc** Ci się wyostrzył na wyśmienitych angielskich żyletkach. Kim jesteśmy,jakimi i dla kogo wzorcami nie oceniaj. My nie mamy podstaw oceniać Ciebie. A szkoda, za mało danych. Pisz, pisz wiecej, postaramy się zrobić Twój portret psychologiczny. Przyczepimy Ci go do ogona i frrrr, daleko w przestworza. Daleko, daleko aż prawie w próżnie, gdzie róznica ciśnień rozsadzi Twoja pychę. Puch,... i nic juz nie ma, nicośc z gościa, gościówy pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saalcia wiesz co to jest INTELET bo ja nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latajacy nie jesteś- to pewne. Pycha to ogarnela was, bo nie potraficie przyjąć krytyki. Siedzcie sobie w tym swoim zalosnym towarzystwie, bo na nic innego was nie stać...a ja lece ..fakt, jak zobaczę , ze można na kogos z góry nasrac to pewnie to zrobie, bo glupota mnie irytuj*****aj, baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli sie do kogos zwracamy to piszemy z duzej litery Gosciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, widziałam ten ,,intelet,, ale dla mnie ten gość już ma czapkę niewidkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam, jako głupi Kiepski ustąpię mądremu srajacemu intelektowi. Gościówo PAX, PAX ! Zacznijmy merytoryczną rozmowę. Którę ręką się masturbujesz?? Ach prawda Ty nie używasz ręki, bo jęzor masz taki dłuuuugi, wyćwiczony, że sięgasz swojej c***ogłowy i spijasz soki włąsnej pychy. A moze inny temat?? Podejmuję dyskusję chociaz moje IQ jest na poziomie 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc zbladzil ,nie wczytal sie w temat topiku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pograzajcie sie juz bardziej, bo normalnie wstyd mi za Was :O Saalcia ....... totalna zenada, z nickiem wlacznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co w ogole ten topik zalozyla przeciez to druga filtownia saamusionka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety Polki nie dbają należycie o higienę – na tle Europy pozostajemy daleko w tyle. Statystyczna mieszkanka naszego kraju zmienia majtki co drugi dzień, a skarpetki nawet po kilku dobach! Badania nie objęły jednak zmiany biustonoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam do dyskusji panie na temat higieny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa, zmieniać majtki co drugi dzień?? Toż to czysta rozrzutność. Ja wiem, Ty masz wprawę w zmienianiu majtek, a moze tylko w zdejmowaniu? A jak swojemu dziecku zakładasz majtki? Zawsze tak samo żóltym do przodu, brązowym do tyłu. Szpital na peryferiach, toż to gdzieś druga połowa lat siedemdziesiątych, pamietasz jeszcze, pamiętasz? A ja głupek o masturbacji, kiedy dla Gościówy można zadedykowac początek spektaklu Klimakterium i wołanie zdąże czy nie? To jest najważniejsze a nie jakieś tam pieszczoty których sie już ne pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
KEEPsky Fdk - buuu ha ha ha - ale sie usmialam dzieki ! - a taka wykonczonam wlasnie po pracy ze ledwie co siedze- bron NAS bo ktos chce na nas n a s r a c i to z gory !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
ha ha - o ja pier... zoltym do przodu to ona sobie majtki zaklada a nie dziecku - buha ha ! - i s r a na wszystkich z gory - wsza p**********a !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xantypa,, cała przyjemność po mojej stronie( cholera już nie te palce i napisałem sronie, r jest obok t. a o sraniu mowa więc. Zapraszam, do topikowego bractwa. A może za podpowiedzią gościówy, sranie weżmiemy jako temat do rozważań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
musze powiedziec ze ... - taka bezczelnosc jaka jest w polsce to malo gdzie szukac ! - to do goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
KEEPski Fdk - jesli tak napisales to nawet nie zauwazylam taka zmeczona dzis jestem ... dziekuje za zaproszenie - haa ha ha - to robimy temat niezmiernie wazny w zyciu kazdego z NAS - o sraniu - ma ktos cos ciekawego moze ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamkońć ten gupi temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwny jest ten świat, śpiewał w klubie Żak pewien Pan!! Dziwni są też ludzie. Do pouczania, dawania wskazówek, jest bardzo wielu a do konkretnego działania, bardzo niewielu,' Czy ja zabraniam tarzania się w błotku na Przystanku Woodstok? Wielu ludziom sprawia to przyjemnośc, niechaj więc to robią. Ja nawet nie staram się ich rozumieć. Jeżeli my, na tym topiku kontaktujemy się ze sobą w taki czy inny sposób, to NASZA sprawa i nikomu nic do tego. Moze tego nie rozumieć tak jak ja przyjemności wynikającej z tarzania się w błocie, to inna sprawa. Wtedy Kiepski powiedziałby, morda w kubeł. Każdy ma prawo założyć topik na każdy temat, także na temat higieny Polaków i niechaj sobie gada, pisze do woli. Zwracanie uwagi w sposób prostacki to prymitywizm. Jakież zastrzeżenia można mieć do nicku Saalcia? Można przejrzeć strony forumowiska a tam dopiero jest cyrk z nickami. Ale jak ktoś, nie mylić z gościówą, jest upierdliwy to i nick mu przeszkadza. Szarość gosciówa, szarość widzę. Aleśmy pokolenie wychowali?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do powyżej _ kepsky pszeczytaj gombie zgłempszom refleksjom tfój beółkot ........a zwłaszcza o wychowaniu na sfój wzór i podobieństfo kretynie nieskończony........progenitóro post pegieerowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką propozycję : komu się tutaj podoba to zostaje a kogo razi taki sposób pisania to nie ma sensu aby tu się męczył. Wzajemne obrażanie nie ma sensu. Wiele razy proponowałem poważne tematy na swoich topikach. Z odzewem różnie bywało. Wiekszosc ludzi przychodzi tutaj zeby oderwać się poważnych spraw ktorych nadmiar ma w realnym świecie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gościówo PAX, PAX ! Zacznijmy merytoryczną rozmowę. Którę ręką się masturbujesz?? Ach prawda Ty nie używasz ręki, bo jęzor masz taki dłuuuugi, wyćwiczony, że sięgasz swojej c***ogłowy i spijasz soki włąsnej pychy." mala prowokacja a od razu widać jaki poziom zachowuje KEEPsky Fdk - ten podobno taki ynteligentny:-D a teksty o majtkach godne gimbusa. Moje gratulacje!!! Saam.. można rozmawiać i o d-ie Maryni, ale z ludzmi, którzy maja trochę więcej inteligencji niż dlugosc swojego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×