Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amant Wszech Czasów

Zapraszam damy na randkę

Polecane posty

Gość podaję stałego nicka
głodem seksualnym ? narkotykowym ? alkoholowym ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaję stałego nicka
a czy wyżej wymienione głody nie są widoczne :D ? w każdym przypadku jakby nie patrzeć jęzory na wierzchu wywalone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEXI DRIVER
Jeden gościu chciał poznać dziewczynę więc wybrał się do największej w Europie firmy mieszczącej się w Berlinie (adresu nie podam)skupiającą miliony ogłoszeń i zajmującą się pomocą w wybraniu odpowiedniej partnerki życiowej. Po zapłaceniu niemałej sumy (1000 euro) gwarantowano mu że znajdą odpowiednią osobę. Facet dał całe 10.000 ale zażądał gwarancji że znajdą kobietę odpowiadającą jego "specyfikacjom" albo zapłacą 3x takie odszkodowanie. Zgodzili się. Zaprowadzili go do pokoju a tam kobieta wypytywała go o jego kobiecy "profil". -W sumie to mam małe wymagania, kobieta musi mieć wiek pomiędzy 24 a 26 rokiem życia, być szczupła ale nie chuda, długie palce, mleczno barwę skóry długie rude włosy i piękny zdrowy uśmiech... -Kobieta wpisała dane do bazy danych - mamy w czy wybierać sporo kobiet pasuje do tego opisu -To nie wszystko -To niech pan mówi -Musi być uczuciowa mieć złote serce współczucie dla bliskich za dnia anioł w nocy diablica o niepohamowanej wręcz seksualności... -To wszystko? kobieta wyraźnie się zniecierpliwiła -Prawie, musi być urodzona pomiędzy 23 a 26 lutego -Kobieta wyraźnie się zdziwiła ale wpisuje, po chwili na twarzy widać uśmiech Ale facet mówi dalej -Jeszcze dobrze żeby lubiła sporty wodne ale stroniła od słońca, najlepiej żeby pochodziła ze Szwajcarii Kobieta wpisuje i ze zgrozą patrzy jak lista się zawęża - I żeby jedne oko miała zielone a drugie niebieskie. Kobieta z drżącymi dłońmi wpisuje -JEST!! Mamy kobietę z Brna 24 latka urodzona 25 lutego, Ruda wysportowana, aktywistka społeczna, w młodości występowała jako tancerka wodna, uwielbia sex pod każdą postacią...i ma jedno oko zielone a drugie niebieskie! -Ale nic z tego jeśli nie ma na imię Magdalena! Kobieta rzuciła trwożne spojrzenie w kieunku ekranu- Ufff- - Właściwie to ma Pan szczęście nazywa się Grete Magdalene Swarztz!! -No to jeżeli jeszcze ma 12 palców u nóg to biorę!! Kobieta wrzasnęła i wyskoczyła oknem z 3 piętra Facet został sam w pustym gabinecie podszedł do komputera i spisał adres. Jak się później okazało pobrał się z tą Szwajcarką co prawda nie miała dwanaście palców tylko dziesięć ale za to dwa były zrośnięte.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz! Syzyfowa praca...wolę raczej takie w których wysiłek się opłaci.Ślepia niebieskie...gabaryty...hmm...nie wieloryb,ale i nie nimfa.Idę spać.Milej nocki;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma piwne
serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuuuuuuuuuuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze
mieć w głowie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Ładny sklep
- powiedziałam- kupię pozytywkę. - Jeszcze kwiaty - prosiła siostra- teraz idę do kafejki internetowej. - Tylko nie umawiaj się z kimś nieznajomym- mówiłam - ludzie są różni, bądź ostrożna. - Spokojnie - rzekła - nigdy nie spotkałabym się z kimś kogo nie znam. -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka i Ka
pojebalo cie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - No idź
kup tę pozytywkę dla mamy - powiedziała siostra - ładnie gra, cześć. - Ta będzie doskonała - pokazałam przez szybę. Siostra weszła na czat, wpisała Dlamer 87. - - odpowiedział Juan 81.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekłam ciasto
owocowe , nakryłam stół, postawiłam kwiaty, zapakowałam prezent :). To Dzień Matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama weszła
uśmiechnięta. - Kochamy cię - powiedziałyśmy. - Ja was też, moje cudowne córk - pocałowała nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppppppppp
Kto by cię chciał?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkKA 987654
ja chciałam ale zostałam na wstępie skreślona przez znak zodiaku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuupppppppppppppppppp
Nikt nie chciałby takiego poprapańca.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×