Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amant Wszech Czasów

Zapraszam damy na randkę

Polecane posty

\"umawiałeś się na randki? Ile kobiet poznałeś? Z iloma miałeś stosunek (seksualny)?\"\" Nie byłem na żadnej randce i jestem prawiczkiem:O.A poznałem sporo nieodpowiednich a odpowiednie zwykle sobie coś ubzdurały albo nie zdążyłem zaczepić :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant Wszech Czasów k.odwetowa Nie wklejaj kretyńskich postów i swych durnych propozycji na forum, na którym pisze się o powaznych problemach ze zdrowiem,podejrzewam,ze jesteś tak ograniczony,ze nawet nie wiesz o czym piszemy, bo to zbyt wielki trud dla Twojego tępego móżdżku. Nie wiesz tez co to jest badanie cytologiczne i ile razy przeniosłeś hpv i ze może to prowadzić do raka szyjki macicy. Więc zrób nam tę uprzejmośc i nie pojawiaj się u nas. Grzecznie prosimy. Narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"śnie_żynka Amant Wszech Czasów k.odwetowa Nie wklejaj kretyńskich postów i swych durnych propozycji na forum, na którym pisze się o powaznych problemach ze zdrowiem,podejrzewam,ze jesteś tak ograniczony,ze nawet nie wiesz o czym piszemy, bo to zbyt wielki trud dla Twojego tępego móżdżku. Nie wiesz tez co to jest badanie cytologiczne i ile razy przeniosłeś hpv i ze może to prowadzić do raka szyjki macicy. Więc zrób nam tę uprzejmośc i nie pojawiaj się u nas. Grzecznie prosimy. Narazie. " Ja jestem grzeczny .Bosie nie wyrażam za innych .A sama jesteś ograniczona i dogmatyczna .Pokaż dowody na to ze pisze bzdury .I o jakie przenoszenie hpv chodzi ?Chyba masz jakieś urojenia . http://www.youtube.com/watch?v=THPsSXsWE6Y http://www.youtube.com/watch?v=rhI8L29zxTk http://pl.youtube.com/watch?v=mXFRN2IujYg http://www.youtube.com/watch?v=1mwUCaXgDLg A tu dzieweczki zapraszam : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=577995& start=0 Nigdy nie zdradzałem bo jestem więcej niż święty . bloog : http://amantwszechcz.blog.ru/ Jak to twierdzicie wspaniali palestyńczycy http://www.youtube.com/watch?v=UYiZ1p-XqrU&h l=pl A to podobno ja http://images1.wikia.nocookie.net/matrix/ima ges/thumb/3/32/Neo.jpg/300px-Neo.jpg Podobno poznałem lekarstwo na raka . Zabawa w unabombera : http://www.liveleak.com/view?i=ce2_121048402 8 Masz swój topik, masz gdzie się bawić. Oleju w głowie poszukaj albo mordoklejkę wciągnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia1959
Amancie zasrany spierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesne lato
Jestes płaski ,smutny i dretwy.To co robisz nie jest zabawne ani smieszne-a po prostu głupie i niesmaczne jak twoj nick.Curva odwetowa-pożałowania godne.Nazwij sie meska dziwka.To bardziej interesujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesne lato
A po drugie-co znaczy konował-to chyba to samo co K.Odwetowa.Nie ma z kim,sam sobie wali.....Co tam?Witam konowała samogwałta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tez Twój problem,haha, doucz się biedaku , bo błoga nieświadomośc wydaje się być tylko błoga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesne lato
Wydaje cie sie zes taki" urbi et orbi".Zal mi cię,bo nic gorszego nie moglo cie spotkac.Nie siegasz do piet konowałom rzekomym,a i na pewno P.Wałesie.Prostak jestes i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesne lato
Jeszcze raz wleziesz na nasze forum,to admira cie podam,za to że wpychasz lapy w nie swoje sprawy i obrazasz dziewczyny,lekarzy i Prezydenta. Wałęsę .kim ty u licha jesteś?Paproku jeden.Pamietaj ,ze życzenie komuś smierci gdziekolwiek to robisz to grozba karalna.Ludzie unikajcie tego topika.Ow pan to osobowość schizoidalna.Pije wode utleniona i kwas trojchlorowy w celach terapeutycznych-jak podal,zeby leczyc u siebie zakazenia wirusowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OH NOZ
Jezu, baby tutaj to są jednak ograniczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZŁOTA RYBKA Z P.
Cisza tu taka... ale co tam popiszę sobie, może to przeczytasz? Przypadkowo trafiłam na ten topik i zastanawiam się jak długo jeszcze będziesz szukał swego ideału? Popieram ideę, bo kto powiedział, że musimy się męczyć z byle kim, jeśli nam nie odpowiada. Z drugiej strony nie patrzyłabym tylko na astrologię, też można się przejechać. Ja np.mam tylko część cech przypisanych do mojego znaku a reszta to aż dziwi, chyba, że ascendent wziął górę. Poza tym to chyba w miłości jest tak, że szukamy jakiś ideałów, określonego wyglądu a zakochujemy się w zupelnie kimś innym niż sobie wyobraziliśmy i jest nam z tym dobrze. Pozdrawiam i życzę żebyś znalazł tą jedyną jutro wieczorem (trochę przesadziłam, w ciągu tygodnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888888
Na prawde znasz lekarstwo na nowotwory?Mozesz mi pomoc?Proszę.jestes moze lekarzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Cisza tu taka... ale co tam popiszę sobie, może to przeczytasz? Przypadkowo trafiłam na ten topik i zastanawiam się jak długo jeszcze będziesz szukał swego ideału? Popieram ideę, bo kto powiedział, że musimy się męczyć z byle kim, jeśli nam nie odpowiada. Z drugiej strony nie patrzyłabym tylko na astrologię, też można się przejechać. Ja np.mam tylko część cech przypisanych do mojego znaku a reszta to aż dziwi, chyba, że ascendent wziął górę. Poza tym to chyba w miłości jest tak, że szukamy jakiś ideałów, określonego wyglądu a zakoch*jemy się w zupelnie kimś innym niż sobie wyobraziliśmy i jest nam z tym dobrze. Pozdrawiam i życzę żebyś znalazł tą jedyną jutro wieczorem (trochę przesadziłam, w ciągu tygodnia) " To trochę za mało aby zrobić solidny horoskop:P.A lekarstwa na nowotwory nie wiem czy znam ale słyszałem o metodach które podobno działają.A nie mogę stwierdzić że znam bo ich nie zweryfikowałem:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amant, ty weź se szczotke klozetową i wyszoruj zęby zanim swój debilny pysk otworzysz i znów zacznie śmierdzieć. Spadaj na swój śmierdzący topik. Spłukuję za tobą śmierdzielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesne lato
Posluchaj,głupi człowieku-jesteś absolutnym zerem.Nie wchodz na naszz top.Nie masz pojecia o czymś ,czego nie przeżyłes.Odwal sie baranie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nikomu zle nie życzę-ale chciałabym żebys przeżył taka jazdę.Holistycznie ci radzę gnoju!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesne lato
Ja zweryfikowałam i mowię ci WYPIERDALAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKITA24
A ja mu tam życze jak najgorzej...tylko czego? Wzwodu już nie ma...operacja plastyczna nie ma sensu-żaden specjalista się nie podejmie-musieli by ten pusty łeb amputować i robić przeszczep-ale która kura odda mu swój? A mooooooże niech w końcu przedawkuje?? I będzie spokój..o! b.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIZIA
to pedał mówię Wam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKITA24
niee chyba nie gej...gwałci misie z różowymi kokardkami ...jakby pedal to chyba z niebieskimi by wybrał??a już sama nie wiem ...jakiś taki obojniak...żal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wątpliwości czy szukasz kobiety, niestety rąsie same nie chadzają alemoże spełnią się te życzenia Szczęścia zdrowia, Pomarańczy ! niech Ci Czesiu nago tańczy ! Tak od siebie chciałabym Ci zasugerować, żebyś zmienił lekarza nie wiem zacznij leczyć się na nogi? Doktor, którego do tej pory odwiedzałeś ewidentnie Cie oszukuje. skup się na forum, które założyłeś nasze omijaj szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesne lato
Gizia i Balbi takie delikatne dla tego jednodendrytowego mózgu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, może tak, nie bede z tobą konwersowala gdyz egzystujesz w płytkim brodziku intelektualnym co koliduje z moimi imperatywami. hehehe mam nadzieję latko, że teraz się spisałam to przynajmniej da mu chwilkę na przemyślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak znam kobiety
to wkurzone są z powodu odrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znam..... przykro mi, że jesteś impotentem, ale jak chcesz założymy osobny forumek żebyś mógl o tym z kimś porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKITA24
pewnie jedyną kobietą jaka zna - jest ta ze sklepu dla dorosłych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak znam kobiety
to dlaczego ciągle tu wracacie i obrażacie innych? przecież nie ze szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×