Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amant Wszech Czasów

Zapraszam damy na randkę

Polecane posty

Gość Jak znam kobiety
balbi35 jeśli to twój wiek to wiedz, że Amant już nie gustuje w kobietach po 30 stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka-Amanta
KOCHAM CIE AMANCIE !!!!! KOCHAM CIE !!!!! Jolka :) ps. tak na prawde to jestem Zygmunt, 56lat, 119kg, lubie chodzić bez gaci w samym podkoszulku... Amant może jakieś spotkanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my tu piane bijemy
a autor jeszcze tu zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znam....idź do biedronki, połóż głowę na wagę i wciśnij - burak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak znam kobiety
nie chodzę do biedronki, może być warzywniak? sfrhstrowana jesteś, mało sexiku, co? a tak w ogóle to nie jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak znam kobiety
to właśnie dlatego tak dobrze znam kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888888
Nigdy nie zdradzałem bo jestem swiety-hm-moze ty po prostu eunuch,albo i wieksza bieda.Sam sobie chlopie posciki piszesz,oj niedobrze z kiepełe,oj niedobrze.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozywasz nas do sądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888888
ŁUŁUŁU-do sadu?Idz złoz doniesienie do prokuratury.Pozew ci nawet napisże-całkiem zgrabny-urwany k...tasie/choc to nie brzydkie słowo-bo kutas wiele znaczen posiada.Szkoda ,ze go nie masz...chetnie bym zwisa obcięła.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też lubię Amanta
i nie wiem dlaczego tyle osób go obraża a biedak nawet się nie broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888888
Bo na swoja obronę nie ma argumentow :D:DJego cechy-brak empatii,głupota,egoizm ...itd itp ......Bujaj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pozywasz nas do sądu 00:50 [zgłoś do usunięcia] 888888 ŁUŁUŁU-do sadu?Idz złoz doniesienie do prokuratury.Pozew ci nawet napisże-całkiem zgrabny-urwany k...tasie/choc to nie brzydkie słowo-bo kutas wiele znaczen posiada.Szkoda ,ze go nie masz...chetnie bym zwisa obcięła. " Nie będę was podawał do sadu bo niestety ale nie będą mogli was przesłuchać tak aby się ujawniło to że jesteście zacofane i że skazaliby was za to za krzywoprzysięstwo:P. "888888 Bo na swoja obronę nie ma argumentow Jego cechy-brak empatii,głupota,egoizm ...itd itp ......Bujaj sie... " W żadnym sensownym sądzie nie można nic z tego udowodnić:P.A gdyby było jak piszesz to nie udzielałbym tutaj darmowo nauk np. medycznych:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No powaliło cię gościu
Uśmiałem się z pana "profesjonalnego" podrywacza ;) Gnijesz tutaj gościu od przeszło 5 lat z tym swoim "wybrednym" tematem i gadasz jaki to nie jesteś wspaniały i jak to się nie znasz na podrywie. A ja powiem, że o podrywaniu nie masz zielonego pojęcia i mówi Ci to ktoś kto owe pojęcie ma (a nawet jest specjalistą w tej dziedzinie ;) ). I każdy kto jest chociaż trochę obeznany w temacie wie że nie zaczyna się tego "podrywu" w internecie. Czasem można poznać w necie kogoś z kim się potem jest, ale sianie tutaj swojego "uroku osobistego" w celu wyrwania jakiejś dziewoji to pomysł kiepski a w porywach beznadziejny ;) Pozdrawiam, uśmiałem się :) P.S. A swoją drogą, ile kobiet wyrwałeś przez te 5 lat? :D Haha x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam piszczeli etycznej
nie do końca się zgodzę z przedmówcą to znaczy w necie można już zacząć podryw można jak kolega powiedział "zasiać" w potencjalnie podrywanej kobiecie zainteresowanie swoją osobą i można to zrobić bardzo skutecznie ale oczywiście to jest dopiero początek, który bez właściwej kontynuacji na randce, nie będzie nic znaczył natomiast mnie się nie raz zdarzyło, że tak sobą zainteresowałem kobietę poprzez net, że znajomość w realu oczywiście rozwijała się bardzo smakowicie tzw amant wszech czasów kwalifikuje się do pomocy psychiatrycznej, to nie ulega wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaa
hej jaki ten koncern chemiczny mam zalozyc heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Amancie jesteś moim ojcem. Kiedy mnie odwiedzisz i zabierzesz na mecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dO KONCERNU CHEMICZNEGO NA POCZĄTEK WYSTARCZY WANNA ELEKTROLITYCZNA,ZBIORNIK DO CHLORU I SODU ORAZ I ZASILACZ I ELEKTROLIZER I TROCHE TERENU I PAPIERY:classic_cool:.Sprzęt jakby się tanio załatwiło to więcej niż 15000 nie powinno kosztować nie wiem jak papiery.Ale wtefdy możesz produkować coś co kosztuje w sklepie ponad 40 zł za kilogram po niecałe 5 zł za kilogram:classic_cool:.A tatusiem jakim cudem bym miał być:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatna z charakterem
ja też lubię Amanta to przeciez mój prawie sąsiad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ci kadzą
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotę androny
ja też lubię amanta, mimo wszystko. może dlatego, że zawsze pociągali mnie dziwacy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ja cos dopisze...
Amant- a strzelce nie nadają się na partnerkę dla Ciebie?:( Oj, zasmuciłeś mnie tą informacją o znakach zodiaku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×