Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewka 1975

ILU MIAŁYŚCIE PARTNERÓW SEKSUALNYCH

Polecane posty

Gość gość
kobieta przeciętnie ma ok 50 partnerów seksualnych w ciągu życia mężczyzna ok 10/12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale walnąłeś!!!B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja muszę przyznać że trochę zawyżam statystykę;-) mąż jest moim 7 partnerem. Mam 32 lata i dość spore potrzeby seksualne- kochamy się średnio co drugi dzień a oprucz tego podobnie jak autorce zdarzy mi się samej zaspokoić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 lata i 1 partner ale nie jesteśmy już razrm więc pewno jakiś jeszcze się pojawi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dopiero taki się marzy!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Mnie dopiero taki się marzy!smiech.gif f Jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 lat .. mężczyzna ..2 partnerki w stałym związku i 1 seks przygoda ,ale zacząłem współżyć dopiero jak miałem 26 lat bo wcześniej byłem nieśmiały. Moja obecna dziewczyna ( i chyba przyszła żona ) była dziewicą jak się poznaliśmy( ,a miała wtedy 27 lat) Statystyka myślę ,że nie kłamie. Wśród moich znajomych to koledzy mają różnie. Jeden miał 3 inny 5 inny 2 inny 10 ...koleżanki podobnie miały po 2 ,4 ,6 chłopaków takich których widziałem na dłużej i być może jakiś o których nie wiedziałem ;] Dziewicę na chwilę obecną znam jedną. Prawiczków myślę ,że ze 2ch na pewno i pewnie w pracy kilku się znajdzie. Więc różni są ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to moja była przyznała mi się do 3ch partnerów seksualnych . W sensie miała 2ch chłopakow z którymi chodziła dłużej ,a jednego z nich w trakcie zdradzała. Ja po jej zachowaniu, stylu życia domysliłem sie ze miala wiecej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 lat, 1 partner-mąż, ale żałuję, jestem na najlepszej drodze do rozwodu, także pewnie będzie minimum jeszcze 1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20 koku życia na 1 dziewicę przypada 25 prawiczków po 30 nie ma żadnych dziewic a prawiczków jest pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Za to moja była przyznała mi się do 3ch partnerów seksualnych . W sensie miała 2ch chłopakow z którymi chodziła dłużej ,a jednego z nich w trakcie zdradzała. Ja po jej zachowaniu, stylu życia domysliłem sie ze miala wiecej ;] Oceniając zachowanie możesz się pomylić, ja zawsze byłam taka pewna siebie, w sprawach seksu zabierałam głos itd. mój obecny mąż ( w tamtym czasie partner) mocno był zaskoczony, że byłam dziewicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze! Jakby moja bajka! Tyle że ja już po rozwodzie i trochę starsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość Za to moja była przyznała mi się do 3ch partnerów seksualnych . W sensie miała 2ch chłopakow z którymi chodziła dłużej ,a jednego z nich w trakcie zdradzała. Ja po jej zachowaniu, stylu życia domysliłem sie ze miala wiecej ;] Oceniając zachowanie możesz się pomylić, ja zawsze byłam taka pewna siebie, w sprawach seksu zabierałam głos itd. mój obecny mąż ( w tamtym czasie partner) mocno był zaskoczony, że byłam dziewicą." bedąc przy niej 8 miesiecy obserwowałem ją to widziałem jak sie zachowuje ...była nie zrównoważona emocjonalnie ,a nie pewna siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 33 lata i tylko 2 partnerów przy czym ten drugi jest moim mężem od 10 lat... I jest w łóżku świetny...:-D Ani mi na myśl nie przychodzi żeby Go zmieniać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Ja mam 33 lata i tylko 2 partnerów przy czym ten drugi jest moim mężem od 10 lat... I jest w łóżku świetny...smiech.gif Ani mi na myśl nie przychodzi żeby Go zmieniać!!! x Prowo takie kobiety nie istnieją!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batiiii
Nie rozumiem jak można tak przebierać w facetach jak niektóre z was ! Mam dopiero 18 lat ale wiem że jeśli z kimś stracę dziewictwo to będzie to mój mąż!...i to dopiero po ślubie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta lat 28. Jeden partner (mąż dla ktorego podobno tez bylam pierwsza). Miał 26 lat jak mnie poznal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Kobieta lat 28. Jeden partner (mąż dla ktorego podobno tez bylam pierwsza). Miał 26 lat jak mnie poznal. X Jesteś szmatą skoro związałaś się z prawiczkiem i to takim 20+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 ostatni jest moim mężem. Sex 2raz tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około 320 prostytutek Ha h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 lat partnerow 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 39 letnią żoną mojego jedynego kochanego męża. On był pierwszy i zarazem ostatni który ma do mnie dostęp! Uważam że nasze życie seksualne jest całkiem udane , seks mamy kilkanaście razy w miesiàcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 lat i jak na razie tylko jedna kobieta prostytutka spotykamy się średnio 3 razy w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dotychczas 3 ale nie jestem jeszcze mężatką więc to nie koniec:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARTUR 28
Statystycznie.....7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężatka z 12 letnim stażem - jeden partner mąż. Dla męża też jestem tą pierwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa jestem
24 lata, 9 partnerów. a zaczęłamw wieku 20 lat :) 3 poważne związki, obecny od paru miesięcy może już ostatni. A mój facet - 25 lat - 20 partnerek :p to jest dopiero straszne :P ale za to jakie umiejętności ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecałe 30 lat, 0 partnerów i jestem z tego dumna :) będę czysta do ostatnich moich chwil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 w tym dwie przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×