Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewka 1975

ILU MIAŁYŚCIE PARTNERÓW SEKSUALNYCH

Polecane posty

Gość gość
każdy wie, że 90% kobiet to zwykłe puszczalskie i takich chcą też facetów. Tak więc już wiemy kto wyzywa prawiczków - kobiety, które dają na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAWEŁ33
Można być wiernym.... Dla mnie żona też była pierwszą i jest jedyną i tak już zostanie! I bardzo się cieszę że nie jestem osamotniony w takim podejściu do życia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaczarna
36lat, 7 partnerow lozkowych, pewnie byloby wiecej gdyby nie maz ;) ale jest co wspominac :) fajnie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawaczarna 36lat, 7 partnerow lozkowych, pewnie byloby wiecej gdyby nie maz oczko.gif ale jest co wspominac usmiech.gif fajnie bylo. x I tak go zdradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaczarna
a to tylko Twoje 'widzimisie'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory 4 ale mam dopiero 21 lat... Wszystko przede mną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ozenilem sie majac 25 lat po 2,5 letnim zwiazku. Do tamtej pory naliczylem 17 partnerek nie liczac oralnego i innych tego typu zblizen. Na razie jestem wierny zonie i mam nadzieje ze tak pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia mała
Przed ślubem miałam dwóch partnerów seksualnych ale były to przelotne romanse. Wyszłam za mąż w wieku 24 lat i jak dotąd moim nie zdradziłam męża.... Ale muszę przyznać że nasze życie seksualne to kompletna porażka...:-( Nie mam jakichś specjalnych potrzeb, ale sex raz na miesiąc to chyba przesada...! Mąż to kompletny fajtłapa w tych sprawach...:-( Pozostała mi masturbacja albo znalezienie sobie jakiegoś kochanka, ale tego nie chciałabym nigdy! Poza tym układa nam się całkiem dobrze ! Czy któraś z Was dziewczyny ma podobnie? Bo o ile się orientuję to zwykle jest odwrotnie- to kobiety mają mniej ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARTUR 28
Chciłbym mieć taką żonę jak Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaczarna
czasem w prawdzie sypiam z byłymi ale przecież to nie zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniikka
Wypadam marnie:) Mam 39 lat, mężatką jestem od 17 lat, mąż jest moim pierwszym i jedynym partnerem seksualnym. Seks jeden raz w miesiącu, czasem dwa razy, a czasem jest przerwa 3-miesięczna i nic. Nie mam wogóle ochoty na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja to jeszcze nikogo nie miałam ale mam dopiero 17 lat. Jedyne doświadczenie seksualne to masturbacja. Ale nie chciałabym mieć dużo partnerów, jeden a dobry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 lat......2 partnerów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Anita
ja miałam 7 i wcale nie czuje się jak latawica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 lata, 1 partner sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 lata, 17 partnerek. Cos ze mna nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam czterech ale na przestrzeni 24 lat mojej aktywności seksualnej. Teraz jestm już wdową i nie zanosi się na to żebym miała ten wynik poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 22 lata, 17 partnerek. Cos ze mna nie tak ? x Jeśli jesteś facetem to za mało masz doświadczenia! Kobiety wymagają by facet był znacznie bardziej doświadczony a w tej chwili jesteś dla nich gównem nie co lepiej widzianym niż prawiczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doczytalem sie, ze jeden z gosci (16:41) przed slubem tez mial 17 partnerek. Czyli czas sie zenic ? Tylko ktora zechce takie gowno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Doczytalem sie, ze jeden z gosci (16:41) przed slubem tez mial 17 partnerek. Czyli czas sie zenic ? Tylko ktora zechce takie gowno ? s Dla Ciebie to g***o a dla kobiet doświadczony seksualnie mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na takiego nawet bym nie spojrzała... Mam męża , on był pirwszym i jedynym ! I z jego strony było tak samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Ja na takiego nawet bym nie spojrzała... Mam męża , on był pirwszym i jedynym ! I z jego strony było tak samo! xxx Ale większość kobiet uznaje że im więcej facet miał partnerek seksualnych tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTAZONA
Nie wiem na jakiej podstawie myślisz że większość... Uważam że jak znajdzie się 5 % takich to wszystko...! Co do mnie to miałam przed mężem 2 partnerów i widzę że jemu to przeszkadza. Wcale się nie dziewię - ja byłam jego pierwszą. Za to teraz wynagradzam mu to sowicie...sex mamy bardzo często :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie mam męża choć mam już 33 lata...:-( Ale nie wyjdę na ulicę i nie będę nikomu wskakiwać do łóżka! Miałam co prawda jedną przygodę ale miło jej nie wspominam... Póki co musi mi starczyć wibratorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 lata i tylko jeden partner !:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOROTAZONA Takich kobiet jest pełno. przecież stąd myślenie kobiet "zajęty lepszy, wolny felerny'. Kobiety są przeciwieństwem mężczyzn w tej kwestii. Wolą albo dziewice albo niewiele doświadczone a kobiety chcą znacznie doświadczonych albo typowych *****czy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura...!!! Ja mam jednego i więcej nie chcę....a mam już29 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj jeszcze ani jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×