Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewka 1975

ILU MIAŁYŚCIE PARTNERÓW SEKSUALNYCH

Polecane posty

Gość gość
najlepiej powiedziec takiemu zakompleksionemu ze mialam duzo ale teraz wiem ze ty jestes najlepszy ,bo inaczej bym nie wiedziala,ze mam prawdziwego krolewicza z bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz ze ktos sie bedzie cieszyl bo dostal ochlapy po innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawietta
to teraz ja, musze sie odezwac jak czytam niektóre wypowedzi. mam 28 lat , mialam ich 15. z mezem 15 wiem , ze jak narazie na tym pozostane , bo z nim jest mi poprostu fenomelalnie. nie ciagnie mnie na boki, bo wiem , ze takiego odlotowego oragzmu nie dostane u żadnego innego, wiem co mowie przeciez było ich az lub tylko 15 . ;) natomiast dziwi mnie fakt, z faceci szukaja sobie na zony dziewic. Przeciez ja jak byłam dziewica byłam kompletnie zielona w te sprawy i nie wiem jak bym miala byc z******ta zona kobieta dla mojego meza gdybym nie umiala porzadnie wypiac tyłka??? co wy za głupoty wypisujecie ? seks jest bardzo wazny w małezenstwie w partenrstwie. czesto dochodzi z tego niedopasowania do rozwodów. moze przestancie juz słuchac tego rydzyka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewic szukaja psychole bo to cos w rodzaju -ja chce tylko to czego inni nie moga miec i jak dostane to bede szczesliwy wyglad kobiety nie ma tu znaczenia.taki facet musi imponowac nie soba tylko zdobycza a to nie jest budowaniem bliskosci tylko pokazywaniem orderow taki zwiazek nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawietta pytanie jedno
takie jak ty sa dobre tylko dla rownie doswiadczonych facetow. an-al z iloma uprawialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie wimmm
Może i dziwna jestem, ale jednego łóżkowego z którym jestem 4 lata i raczej będę na bardzo długo ;) Ja jestem Jego 2-gą. Sex ? raz w tyg, nie mieszkamy jeszcze razem a mamy trochę prz ej****** prace czasowo i cały dzień naginamy ... Weekendami nadrabiamy, ale niedługo akusz z domów rodzinnych i się zacznie :D 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34lata i ok 15 partnerów..... Pary żałuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 lat i dopiero pierszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a anal z iloma
uprawialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie myślę że mając tylko jednego partnera nie jest się w stanie zaznać radości z seksu. Nie rozumiem jak można z kimś wiązać się na całe życie. Ja mam 29 lat i miałam już 3 partnerów ale wydaje mi się że jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem wasi mezowie
beda narzekac, ze macie zbyt bujna przeszlosc seksualna. nie wstyd sypiac wam z pustymi szpanerami z modnych klubow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co fakt, to fakt!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 lat i wreszcie żona mojego pierwszego...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle tu chętnych c***** a ja wale konia heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 lat i 10 + partnerów sama nie pamiętam z iloma już spałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spałam z dwoma , przy czym ten drugi jest moim mężem. Ale muszę przyznać że ten pierwszy był dużo lepszy w łóżku. Z mężem kochamy się rzadko 1-2 razy w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 lat, przed małżeństwem 20 w trakcie małżeństwa 15 i nie mam zamiaru poprzestać na tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość zerousmiech.gif x dziewczyny poniżej 12 roku życia nas nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Homo
GAY 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek z jajem
Zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość gość zerousmiech.gif x dziewczyny poniżej 12 roku życia nas nie interesują mam 40 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie musisz być prawiczkiem bo dziewic w tym wieku nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2013-12-21 09:16:15 [zgłoś do usunięcia] gość w takim razie musisz być prawiczkiem bo dziewic w tym wieku nie ma Jestem kobietą:) Nie masz racji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 lata- jestem jeszcze dziewicą i jestem z tego dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyt wielkiego doświadczenia to ja nie mam ale wiem że im więcej partnerów to tym trudniej znaleść tego jedynego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilu mialam i ilu mnie pukalo to moja sprawa nie musze sie na tym forum chwalic !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawiczek mlodszy
Ja tam duzego doswiadczenia nie mam, ale pamietam wycieczke klasowa w gim, taka jedna kolezanka tak sie spila, ze wszyscy chlopcy z klasy (12) ja po kolei "zaliczali", byla juz tak "pelna" ze na sam "odglos" sie niedobrze robilo. Niektorzy byli tak napaleni, ze "brali" ja drugi raz. Ja juz nie moglem bo mi sie zebralo na wymioty. Teraz po czasie to sie dziwie ze zadna afera z tego nie wyszla, mielismy przeciez po 14-15 lat, ciaza czy g**** zbiorowy. No ale tu na tym Forum to chyba nikt tej kolezanki nie "przebije", w jedna noc tylu partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×