Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość w dom

Nie ma wiernych facetów dowód

Polecane posty

Gość gość w dom
Nie,prosze tego nie zganiac na to iz zostałam skrzywdzona.To sa fakty-maile od żonatych panów,ich adresy i zdjęcia. Mnie po prostu od dawna zastanawia problem: dlaczego?Dlaczego panowie zdradzają?oczywiściew oni tego nie nazwa zdradą to raz,a dwa taki pan powie że nadal kocha swa kobietę.Co w naszych,kobiecych realiach nie mieści sie w głowie,bo dla nas-jesli kocha to jest lojalny,wierny.Myslałam kiedyś,iż panowie zdradzają gdy im czegos kobieta nie daje .Błąd-jak chce zdradzic i tak to zrobi.Ja byłam przykładem,niezależna,zawód dający prestiż społeczny,zadbana,seksowna,uwielbiająca sex,xhodząca na moim panem niemalże codziennie w seksownej bieliźnie i wrecz molestująca go;),wesoła,lubiąca towarzystwo,itp itpA jednak stało się....Bo tego chciał.I nie to że cos mu brakowało w domu,albo byłam zimna jak kłoda,nie to nie to....Ale rany moje juz dawno pozamykane,teraz tylko oczy się otwierają-że oni tak mają,tak muszą,taka chyba ich natura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty autorka ja wstawisz tu te maile od żonatych to ci uwierzymy hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
nie mam żadnych żali,[retensji że ktos mnie zdradził:) Temat juz dawno zamknięty;) Mnie tylko interesuje ten temat: dlaczego?Dlaczego panowie tak łątwo zdradzają? A nawet żaden z nich nie nazwie tego zdradą.Po prostu to dla nich tylko: niezobowiązujący sex.tacy juz są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotkapsotkalubikotka
Nie zdradził i dobrze mu z tym -i nie ma w tym nic dziwnego . Nie róbcie z facetów dzikich samców nie panującymi nad swoimi potrzebami. Wielu jest takich co sami byli zdradzani przez kobiety, wiedzą jak to boli i swojej ukochanej nigdy by tego nie zrobili. Poza tym jak facet kocha to ta miłość jest silniejsza od kobiecej i wtedy on nawet nie zauważa innych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do tej pory to konczylem zwiazek i nie zdradzalem. Teraz jestem prawie 10 lat i nie ciagnie mnie. Gejem nie jestem i nie powiem NIGDY bo to nie logiczne ale Twoj dowod jest powalajacy. To ze ktos cos powiedzial nie jest argumentem bo zapewne mierzyl seoja miara. Ja C***owiem ze facet jak ma wszystko w domu to nie szuka poza i co mi powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,prosze tego nie zganiac na to iz zostałam skrzywdzona.To sa fakty-maile od żonatych panów,ich adresy i zdjęcia. ________ Ja pitole, nawet swoje adresy ci dali. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G***o prawda. Jestem facetem w związku od ponad 10 lat i nigdy nie zdradziłem.I nie czuję się ofiarą losu. Większość moich kumpli także jest wierna swoim kobietom. W moim środowisku bycie zdradzaczem nie jest powodem do dumy. Ja wychodzę z prostego założenia: skoro w domu mam wszystko czego pragnę to na cholerę mam szukać gdzie indziej? Nie zaryzykowałbym utraty rodziny dla jednorazowej przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci zdradzają bo kobiety pociągają żonac****oza tym kobiety nie rozumieją facetów i są słabym albo i żadnym wsparciem dla nich, kobiety same oszukują i posługują się półprawdami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotkapsotkalubikotka
A co do tych co już zdradzają-to masz racje jak raz to zrobił to już się nie zawaha i nie ważne jak to nazwiesz -taki jest egoista i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, ze sa wyjatki od reguly Ps. Kocham mojego meza i wiem , ze mnie nigdy nie zdradzi ani ja jego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lou Lou
No ale co do za dowód - 500 maili w tydzień? W skali całej Polski? Ja nienawidzę uogólniania, nie wiem nie będę się zarzekać, że nigdy mnie to nie spotka ale nie będę też się zastanawiać i się zadręczać "czy narzeczony mnie zdradzi?" bo związek to też zaufanie. A co do tego kolegi to jest debilem bo gej w związku z kobietą tym bardziej ją zdradzi. A jak jest z innym mężczyzną to też - reguły nie ma, jedni zdradzą inni nie. Kobiety też zdradzają. Gadasz tak bo jesteś skrzywdzona, szukasz potwierdzenia, że to się zdarza każdemu. Bo nie chcesz wierzyć, że inni mogą być szczęśliwi. Smutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
Gościu powyżej-piszesz nie zdradziłes,nie zdradzisz,nie zdradzasz,a jestem niczego sobie.Ale Twoja atrakcyjność-to tylko Twoja ocena. Dostałam wiele zdjęc panów uważających się za atrakcyjnych,a byli...pożal się boże.....Dlaczego? Bo każdy siebie w ajkis sposób poztywnie odbiera.Wazne jak nas płec przeciwna odbiera i ocenia.I nie przez prysmat jednej zakochanej w TObie pani,ale czy na inne panie widac wyraźnie robisz wrażenie ;) Więc pojęcie jestem super-to jest bardzo subiektywne. 1.Nie lituje sie nad sobą,i nie potrzebuję żadnych dowódów,że faceci zdradzają:) 2.Napisałam WAm to jako ciekawostkę.każdy może wyciągnąc sowje wnioski. 3.ja akurat byłam w szoku taką ilością listów od "kochającyhc mężów"...i tyle.Podzieliłam się z Wami tym.Możecie z tym zrobic co cchecie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
Lou-nie w skali Polski,jednego województwa. ja Hania ;) dostałam zdjęcia przyzwoite,raz tylko jeden pan wysłal siebie jako Adama uzasdniając " że nie ma innego zdjęcia,tylko takie" ;) Co za pech;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanka, długo nad tym prowo myślałaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżentelcham
Nie wszyscy zdradzają ale im więcej testosteronu tym więcej kobiet w życiu faceta a wy lecicie na testosteron. To jest raczej WASZA kobieca wada, że na to lecicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
Tak,ktos tu napisała niestety prawdę....Kobiety wolą się oszukiwać,albo przyjmuja półprawdy..... Ja wolę wiedziac na czym stoję,i nie żałuję,to czułabym się dalej jak słodka ,naiwna idiotka,a taka nie jestem.Więc wolałam prawdę,bolesną,ale prawdę. W domu tez był cud miód i orzeszki....A jednak,ale ja nie dawałam smiec***od dywan,byłam niezależna lokalowo,finasowo,żadnych z nim dzieci,kredytów-i może dlatego mogłam sobie na taka prawde pozwolić...Inne kobiety zbyt dużo łaczy z ich panem,i dlatego nie zawsze chca znac prawdę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale robisz. z siebie debilke z tym dowodem. Jaki prestzowy zawod nie ma logiki w trakcie jego nauki? Serio jestem ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lou Lou
Jejku no to w skali województwa... A przecież wiadomo, że największy rzut jest jak ogłoszenie jest nowe - w końcu tacy zdradzający wyszukują świeże mięsko, a i ogłoszenie wyżej ;) Więcej niż do 1500mężów byś nie doszła - w skali województwa to nie jest "każdy". Matematyka się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
nie,nie prowo. Nie mam w tym żadnej korzyści,czy coś w tym stylu.dzielę sie tym -w co sama ( mimo że jestem dorosłą kobietą i nic nie powinno mnie juz zdziwić)- nie potrafię uwierzyć..... I tyle. czego oczekuję? MOże merytorycznej dyskusji,wymiany mysli.Ale jak widać zawsze jakies trolle sie na kafe znajdą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyzna ,którego można zastąpić wibratorem, nudziarz ,gada o sexie i myśli ,że ch**em świat zawojuje. ..włosy w uszach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, na pewno sa wyjatki. Nie wszyscy sa tacy zli. Ale niestety autorko masa tych zlych... co udaja swietych. ;( Tu nawet nie chodzi, ze im sie chce innej kobiety. Oni po prostu stale musza sie SPRAWDZAC, DOWARTOSCIOWYWAC. To sa SLABI ludzie, mali, zakompleksieni chlopcy. Wiem co mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
Lou :) Tak,nie każdy lubi net,nie każdy śledzi ogłoszenia,nie każdy wychacza swą zdobycz z netu,niektórzy wola w realu łowić swe rybki ;) No niech Ci będzie;) Masz racje;) Obalona moja hipoteza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inne kobiety zbyt dużo łaczy z ich panem,i dlatego nie zawsze chca znac prawdę..... xxxxxxxxxxxxxxxxx nie panem, tylko meżem korfiszonie co daje korefskie ogłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbereznik-to jak wychować by nie zdradzał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
nie wiem dlaczego ja personalnie jestem obiektem ataków? :) A najbardziej atakują Ci,którzy albo zdradzają,albo są zdradzani ale boją się tej myśli :) Powtórze: ja dziele sie pewnym eksperymentem,nie koniecznie chciałam zobaczyc taki efekt,i chetnie podejme merytoryczna dyskusje: dlaczego tak jest........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Lou, Marcel to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanka, włącz już ten wibrator, bo ci się mózg do reszty zlasował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakich facetów wybierają to ich problem i ich odpowiedzialność. W mojej rodzinie są sami wierni mężczyźni ale skoro wy lecicie dziś tylko na drani co są skłonni zdradzić to wasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
"panem,księciuniem,misiaczkiem,rogaczem"-przenośnia :) wybirz właściwe dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lou Lou
Gość w dom jednak większość będzie szukać przez internet bo tak łatwiej i bezpieczniej. Część oczywiście będzie szukać wrażeń na żywo. Ja jestem w stanie uwierzyć, że wielu mężczyzn zdradza (tak samo jak i wiele kobiet) ale gadanie o "wszystkich" jest idiotyczne i tyle. Bo jeśli coś dotyczy ludzi to nie da się postawić tez dotyczących WSZYSTKICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×