Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość w dom

Nie ma wiernych facetów dowód

Polecane posty

Gość gość
gość Uważasz,że ZIEMIĘ zamieszkuje 500 facetów?! __________ Nie, ona myśli, że 500 facetów to w jednym województwie zamieszkuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz Hanka pisz, wywal na kafe wszystko co cię boli. Fajnie się czyta twoje frustracje i bule :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
macie racje,500 zonatych,zdradzajacych facetow w jednym wojewodztwie-tych co czytalo ogloszenie,bo wielu innych nie czytalo ogloszenia i tez zdradza) to minimalna liczba,i mozemy spac spokojnie dalej,bo kto jak kto-"ale nasz facet napewno by nie zdradził".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weewewewe
Zdradzaja na potege, ale nie wszyscy. Natomiast na pewno kazdy chcialby poseksic sie z inna od czasu do czasu. Mam meza, jestem za niego pewna n 98 procent. Dlaczego tak duzo? Bo mam jego wyniki z poziomu testosteronu. Grubo ponizej normy. Powinien sie leczyc. Jest slaby w lozku. Mozna podejrzewac ze tylko ze mna, no ale wyniki mowia za siebie. Szybko mu opada, szybko konczy. Na kochanka sie nie nadaje. Moze byl numerek w pracy kto wie, ale na pewno nie ma stalej kochanki. Nie z takimi parametrami. Konczy w minute, kto by go chcial Slaby jest w grze wstepnej. Zawsze byl taki slaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
ale z ciebie matoł "bulu" przez "u",normalny matoł,nieuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikaaaaawikaa
Haha gościu który napisal bul... hahaha śmiechu warte:D jakiś nieuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weewewewe
Najgorsze to jak przywloklby taki syfa do domu. Kootasa bym obciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jest taki "słaby" tylko z tobą??? a z inną jest inny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
weeewewe -nie wiadomo,czy to dla ciebie dobrze,czy tez źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanka, współczuję ci, ze takie byle co miałas za męża. Teraz już rozumiem skąd u ciebie taka frustracja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weewewewe
Co tak obsmiewacie bledy ort. Ja z przekory czasem pisze z bledami. Swiadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
weeeweewe-a jak zbadałas ten testosteron? on chcial,wiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weewewewe
No wlasnie wyniki mowia za siebie. Poziom testosteronu jak u 70 latka. Serio obawiam sie o jego zdrowie a nawet zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś taka pewna gościu z 16:41 że jest słaby?? wątpię, pewnie przy tobie tylko taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikaaaaawikaa
Autorko:)widzę ze podobnie myślimy i w tym samym czasie:p hehe.ja zgadzam się z toba w 100%.dodam od siebie ze mezczyzni to k*************. pozdrawiam was meskie patałachy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanka, nie posraj się z wrażenia ułomna szkapo z mordą szczura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne, pierwszy raz o czymś takim słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weewewewe
Byl u seksuologa z powodu problemow i ten mu kazal badania zrobic. Widzialam wyniki... strasznie niski testosteron. Boje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
wikaaaaawikaa ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weewewewe
Szybko konczy gre wstepna bo boi sie ze mu opadnie. Zreszta nawet na poczatku znajomosci kiedy ekscytacja nakreca kazdego faceta on juz mial problemy. Mowil o tym. Nawet pare razy nie mogl wprowadzic do srodka. Jest przez to znerwicowany, zawsze taki byl na tym punkcie. Taki facet raczej nie zdradzi bo balby sie ze sie zblazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań kretynko pomawiać wszystkich facetow. idź się leczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesadzacie jak dajecie takie ogłoszenia to zgłaszają się do was tacy mężczyźni napiszcie inne ogłoszenie że szukać kogoś do stałego związku itd i wtedy dopiero porównajcie wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weewewewe Szybko konczy gre wstepna bo boi sie ze mu opadnie. Zreszta nawet na poczatku znajomosci kiedy ekscytacja nakreca kazdego faceta on juz mial problemy. Mowil o tym. Nawet pare razy nie mogl wprowadzic do srodka. Jest przez to znerwicowany, zawsze taki byl na tym punkcie. Taki facet raczej nie zdradzi bo balby sie ze sie zblazni. ###################################### Skąd wiesz czy mu taka hanka loda nie zrobiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 16:50 to masz szczęście że trafiłaś na takiego faceta co ma problemy tego typu przynajmniej będzie ci wierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weewewewe
Autorko i powiedz co z ta wiedza zrobisz? Tzn czy zamierzasz nigdy z zadnym sie nie wiazac czy po prostu bedziesz wierzyc ze Twoj jest inny? Znam wolnych fafetow ktorzy tesknia za seksem i go nie maja. Fajni ci faceci. Skad to wiem, ano sa imprezy i czasem sie zwierzaja, albo maz i mowi. Zreszta widac wyposzcznego na odleglosc. Sto procent facetow sie nie puszcza. Wielu ma problemy z potencja bo jada na recznym. Kazdy by chcial zaliczac ale niestety nie kazdemu natura sprzyja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weewewewe
Czy mu Hanka loda nie robila hehe:-) dlatego dalam 98 procent pewnosci, cholera wie co sie kryje za tymi dwoma:-) ale mam to w doopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weewee nie chce nic insynuować ale mężczyźnie natura sprzyja nie wiem co ty za męża masz:) albo gdzie indziej załatwia te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weewewewe
Faceci glowkami sie zamienili ze swoimi kooootasami. Racja. Nie mozna sie niczego dobrego spodziewac, ale zeby zdradzac to oprocz sprawnosci seksualnej potrebny jest charakter. A sa mezczyzni ktorych by to zbyt wiele kosztowalo i wola sobie na recznym ulzyc wyobrazajac sobie kolezanke z pracy. Tego jestem pewna. Sa tacy ktorzy potrafia sobie wyobrazic ze prawda trafia do zony, partnerki i ta mysl ich powstrzymuje. Boja sie ze ja straca. Sa tacy ktorzy wierza e to nie wyjdzie, ale wczesniej czy pozniej zdrada wychodzi na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny temat frustratki co wybiera złych facetów a później próbuje wmówić, że WSZYSCY i KAŻDY jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weewewewe
Noz poczytaj sobie strony o za niskim testosteronie. Jemu nawet smierc przedwczesna grozi. To powazna sprawa. Wyniki widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×