Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fie sta

czy sa tu 50 cio latkowie i plus chetni do dyskusji

Polecane posty

Gość gość
Deep Love doskonaly polski dokument o pasji uprawiania sportu i ciezkiej chorobie. Piecdziesieciolatek. Film dostepny na stronie zalukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasja to pokonywanie swoich ograniczen, dazenie do coraz lepszych wynikow. Wg mnie trudno porownywalne z pasja sluchania muzyki czy zwiedzaniem wszystkich muzeow na wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wczoraj pisałem że miałem i mam sporo pasji. Udało mi się do tej pory osiągnąć i spełnić we wszystkim,a nawet więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie sa tematy twoich fotografii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki kilka postow wyzej napisales ze zanudzbys sie bedac na rencie- jak mozna sie zanudzic majac zainteresowania o ktorych napisales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tematów nie szukałem. Robiłem to zawodowo. Wesela,pogrzeby,imprezy. Do dzisiaj cały zestaw do wywoływania leży na strychu. Podobnie jak instrumenty muzyczne. Miałem nadzieję że któreś z dziec**przejmie pałeczkę,ale oni wolą kompa i słuchawki na uszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 8:44 "A ja uważam, że ludziom po 50-tce po prostu siadają siły witalne, kobiety tracą je z przyczyn naturalnych czyli wygasają niektóre hormony [ mężczyźni tracą je także ale w wolniejszy, łagodniejszy sposób] i w ogóle na każdą czynność potrzeba więcej czasu"----- czy to forum 90 latkow? Na co potrzebujemy wiecej czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale oni wolą kompa i słuchawki na uszach." ------ podobnie jak ich tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie jak tata? Mylisz się. Oni muzyki słuchają,a ja ją tworzyłem. 25 lat miałem swoją kapelę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko o czym piszesz jest w czasie przeszlym. Przeciez ty jeszcze nie masz 50 lat a brzmisz jak starszy pan ktory ma juz wszystko, osiagnal materialne cele, na zdrowiu podupadl i jedyne co mu pozostalo to spacer i grill..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu się mylisz. Teraz w wolnych chwilach robię w drewnie. Sam zrobiłem tokarnię i potrzebne sprzęty. Sam zbudowałem katamarana takiego na którym można tańczyć,robić grila czy kawę i nocować. Na d***e nie siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budujesz kolejnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki, przypadkowo przeczytalam twoje niedzielne menu:-) przepraszam ale jak mozna nazywac ZDROWYM rosol z przecierem i dodatkiem smietany?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosól to tluszcz ,do tego dorzucasz kolejny w postaci smietany. I mowisz ze nie uprawiasz zadnego sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D szczególnie to nafaszerowane antybiotykami.... Dajcie sobie spokoj ze "zdrowa kuchnia", ekologia i podobnymi bzdetami.... Ostatnio przestalalm również wierzyc w tzw "geny" poprzednich pokolen, przez które zyskujemy lub tracimy. Znajoma umiera na raka, a rok temu pochowala swoja 90-letnia matke. Jadly i oddychaly tym samym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znajdź mi coś zdrowszego od rosołu z własnej kury. Są jeszcze ryby morskie,ale ile to można rybę jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
Nie zrozumiales? wlasnie napisałam o tym, ze to jakiś kolejny mit...dziedziczy się niby, owszem...tylko dlugowieczna matka i ojciec nie przekazali ich swoim dzieciom...tak? Oczywoscie , ze sa jakies ukierunkowania..wzrost, podatność na choroby itp...ale "zwalac " wszystko na geny jest bezsensowe. Zycie jest niezdrowe, bo się umiera, i tyle! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toż na temat genów to jedynie pisałem że miałem nadzieję że któreś z dziec**przejmie pałeczkę. Ja przejąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia 10:33 wystarczy troche pomyslec by nie pisac bzdur ze jadly to samo prze csle swoje zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balboa uwazasz produkty ekologiczne nie rozmia sie od pozostalych? Doszukujesz sie podstepu, ze ktos chce na tobie zarobic? Ciekawa jestem kto z was,zamiast wypisywac te bzdury wysluchal dokumentu, o ktorym tu wcxoraj wspomnialam ' Jestes tym co jesz" , chyba potraficie wyciagac wniodki? Jak zywnosc- warzywa,z supermarketu moze byc porownywalna ze zbiorami z pola ,na ktorym nie uzywa sie pestycydow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod warunkiem że to pole leży co najmniej 5 km od *****iwej drogi mniemam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki- idealem byloby gdybys potrafil obejsc sie bez miesa , bo to, ze je jesz wynika bardziej z przyzwyczajenia i utartej wiary ze to nieodzowny produkt w naszej dieciec, niz zapotrzebowania organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki to nie geny wplywaja na przejmowanie paleczek,tylko zainteresowanie albo jego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×