Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fie sta

czy sa tu 50 cio latkowie i plus chetni do dyskusji

Polecane posty

Gość gość
Pokolenie 1960 zapraszam na alpagi łyk- ciąg dalszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2305
Babcia po szwedzku.......w Se rok emerytlany to 65 lat....czasami wczesniej.. Wnukami babcia sie nie zajmuje bo pracuje a navet gdyby nie pracowala to ma swoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamknąłem temat? A chciałem dodać że za wnukami mi nie śpieszno bo mając czworo dzieci, czuję że jeszcze mi nie wyschły łapy od prania pieluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamąłem temat? A chciałem dodać czemu mi nieśpieszno do wnuków. Poprostu mając czworo dzieci czuję że jeszcze mi nie wyschły łapy od prania pieluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz swiat tak juz zostal skonsruowany przez dyrektora z gory,ze przychodzac na swiat kazdy ma wyznaczona sciezke po ktorej dane jest mu kroczyc,lata ktore musi przezyc,okreslone zadania do zrobienia.Nic nie dzieje sie przypadkiem.,a kazde wydarzenie niekiedy bolesne ,jest po to aby nas czegos nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz swiat nie zostal przez nikogo skonstruowany. A sciezki wybieramy sobie sami- nikt cie nie zmusza do palenia papierosow, do swietowania przy suto zastawionym stole ani do picia piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.12.13 [zgłoś do usunięcia] Arecki446 zamąłem temat? A chciałem dodać czemu mi nieśpieszno do wnuków. Poprostu mając czworo dzieci czuję że jeszcze mi nie wyschły łapy od prania pieluch >>> oj jak widzę jesteś "do tyłu' dzisiaj pieluch się nie pierze, są jednorazowe :) a poza tym dziadkowie są od rozpieszczania wnuków i kochania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czesto porownuje moja mame,ciotki,babcie jak byly w moim wieku. I zauwazylam znaczna roznice w zachowaniu,sposobie spedzania wolnego czasu,swiatopogladzie,sposobie ubierania,stylu zycia,A wczoraj przypomial mi sie dzien wczorajszy 32 lata temu,widzialam na ulicy pierwszy raz czolg na osniezonej jezdni.Czekalam z dzieckiem na przystanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czesto porownuje moja mame,ciotki,babcie jak byly w moim wieku. I zauwazylam znaczna roznice w zachowaniu,sposobie spedzania wolnego czasu,swiatopogladzie,sposobie ubierania,stylu zycia,A wczoraj przypomial mi sie dzien wczorajszy 32 lata temu,widzialam na ulicy pierwszy raz czolg na osniezonej jezdni.Czekalam z dzieckiem na przystanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wystarczy poczytac niektore wpisy,,,ludzie tak szybko starzeja sie MENTALNIE, wspominanie przeszlosci to jeden z symptomow, szczegolnie jesli dominuje poczucie tesknoty za tamtymi czasami, bo wtedy mialo sie wszystko: checi, sile, energie i zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wpisu goscia z 20.51 nikt mnie nie zmusza fakt,A slyszeliscie o osobach ktore w ychodzac z domu w ostatniej chwili wrocily sie po cos,bo zapomnialy. w tenze sposob cudem uniknely smierci,bo nastapilo wykolenie pociagu ktorym mialy jechac,autobus mial wypadek,rozbil sie samolot. zbieg okolicznosci nnie sadze,ale kazdy ma prawo do wlasnego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakietą na strych
Kwestia przypadku, nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nadal uwazam ze kazdy ma wyznaczona sciezke.U mnie w rodzinie zmarla kobieta dbajaca o siebie,w zyciu nie miala papierosa w ustach,nie mowiac o alkoholu.prowadzila zdrowy styl zycia,przyszedl na nia czas i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znacie pewnie ludowe porzekadlo' w drewnianym kosciele spadla mu cegla na glowe'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakietą na strych
Gosc 20:59 --- nic nie jest kwestia wyznaczonej odgornie sciezki:-) Cale zycie pracujsz na to jak bedzie ono wygladalo okolo 50 i pozniej. Nie mowie o zyciu zawodowym. Tryb jaki prowadzisz wplywa doslownie na wszystko. Jesli od lat masz zle nawyki i nie zamierzasz ich zmienic, bo przeciez nie bedziesz sobie wszystkiego odmawiac, to na efekty czekac dluho nie bedziesz. Wiem, ze sie powtarzam, ale szkoda ze wiele osob nie chce pojac tak prostych zaleznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedni wspominaja bo im bylo dobrze.przewaznie starsze osoby lezace w lozkach,ja o przykrych dla mnie rzeczach wolabym zapomniec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc noc
A moze w koncu poopowiadacie,co czytacie,jakiej muzyki sluchacie....i na jaki urlop sie wybieracie w najblizszym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakietą na strych
Starsze osoby w lozkach- masz na mysli piecdziesieciolatkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
organizm kazdego czlowieka jest inny.Sa osoby publiczne ktore chwala sie tym ze pala po dwie paczki dziennie i dobre wyniki,a sa dobrze po siedemdziesiatce,a komus w Chinach odrosla samoistnie reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćkolejny
Chilly Gonzales concert privé 10 septembre 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś wspomniał o muzyce,książkach,filmach. W każdej dziedzinie są perełki. Nawet w disco polo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc noc
Czy Wy naprawde tak jestescie chorzy,czy udajecie takich chorych...? Mi nie dolega nic,poza malym nadcisnieniem....rano wstaje z nastawieniem:to bedzie super dzien....optymizm zaczyna sie w glowie ,a ludzie patrzacy za czesto w przeszlosc....nie czuja zycia teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie czytac strony fundacji 'nautiulis' miedzy innymi.interesuje sie zjawiskiem zwanym psychometria, niewyjasnionymi zjawiskami,zagadkami, zyciem naszych przodkow,historia miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćć51
bosze... głowa mnie boli. Ja słucham Davida Gerretta - pozytywnie na mnie działa jego osoba, czytam Orhana Pamuka "Pisarz naiwny i sentymentalny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc noc
ja przeczytalam ostatnio jo nesbo "leopard"-super kryminal....w ogole kryminaly nesbo sa interesujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że nie tylko ja jestem zachwycona Jo Nesbo :) w ogóle jestem pasjonatką czytania książek, teraz gdy mam już dużo czasu mogłam wrócić do tego co lubiłam w młodości a więc książki, książki, książki uwielbiam od niedawna [ zaraziła mnie synowa] kryminały skandynawskie TV nie oglądam prawie wcale, raz na tydzień znajdę jakiś dobry film, wolę szperać w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię słuchać muzyki, dobrej muzyki, prawie wszystkie gatunki oprócz disco-polo i rapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nieraz w gronie kolezanek ,kolegown ze szkolnej lawki fajnie jest powspominac.wakacje,obozy,kolonie. nawet psycholodzy zgodnie twierdza,ze w ciezkich dla nas chwilach dobrze jest oderwac sie mentalnie od rzeczywistosci, wylaczyc sie na pare minut,zeby zregenerowac nerwy,wrocic myslami tam gdzie bylo nam dobrze gdzie wypoczywalismy,to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×