Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fie sta

czy sa tu 50 cio latkowie i plus chetni do dyskusji

Polecane posty

Gość gość
Pulchny, wole jednak ta droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło jezu - znowu o żarciu, już po śniadaniu mam pełno... uważam, że można wszystko ale w odpowiednich ilościach (czyli MAŁO) Właściwie kobieta w pewnym wieku, tak jak ja (przeważnie siedząca) powinna tylko jeść zieleninkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesola kawka- wiec po co jesz cos innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11.15. Ja jednak upieram się przy genach. Parę rzeczy po ojcu i matce przejąłem ja. A parę rzeczy po mnie widzę w moich dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponadto jarzyny są drogie. Na dodatek w ogródku nie wyszły mi moje ulubione buraki. :( Takie czasy nastały, że bez wspomagania i ochrony przed chorobami roślin, niewiele urośnie. Papryczke musiałam zebrać przed czasem bo już ja coś brało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawka - nie kusi cie wizja ze po calkowitym odstawieniu niezdrowych, jak wspomnialas- czesto tuczacych- produktow, bedziesz miala duzo wiecej sily witalnej,twoj organizm bedzie ci wdzieczny..;-) a ty na tym zyskasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle umiar i złoty środek musi wystarczyć, ale ludzie jak to ludzie, szukają doskonałego remedium na wszystko, starość, śmierć, choroby itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak by powiedziec: jem na imprezie bo nie chce sprawic przykroscingospodarzom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko bardzo Was proszę darujcie sobie w tym topiku udowadnianie wyższości diety bezmięsnej nad zawierającą mięso . Ilu dietetyków tyle zdań i nie kłóćmy się o pietruszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedzie tylko jedzenie, nawet gdy nie jestesmy glodni , cos tam zawsze skubniemy. Do kogos idzie sie z ciastem, zaprasza sie na kawe , do tego obowiazkowo slodycze, potem jakis mielony na obiad i kanapka z wedlina,serem na kolacje. Do tego jakis owocowy jogurt. Ewentualnie wieczor y spacerekbz pieskiem przed snem. Moze jeszcze ksiazka do poduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne jest to ze duzo dojrzalych ludzi mysli ze zyje i odzywia sie zdrowo, a tak naprawde niewielka wage przywiazuje do tego co je i potem sa efekty. Tym najbardziej widocznym - przyrost wagi ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowadzę aktywny tryb życia, tak wyszło...może dlatego jestem szczupła...nie mam czasu na sport itd chodzę z psem na długie 3godz spacery, jeśli mam czas, takie życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deszczem- jasne, tylko niech pozniej nie jeczy ze tam mu strzyka, tu go boli, ze przytyl znow 5 kg i ze to normalne objawy starzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie tak w sumie żyją za długo, mówię tu o ludziach 60-70 letnich. Tacy zwykle już wypełnili swoje role rodziców i nawet z reguły , dziadków .Zaczynają chorować, zajmują miejsca w kolejkach do lekarzy, tłoczą się w przychodniach, Ponadto mieszkają w za dużych mieszkaniach bo przeważnie dzieci wyprowadzają się i idą na swoje. Często młodzi tłoczą się w swoich kawalerkach z małymi dziećmi a starzy w 3, 4 pokojach. Niektórzy uporczywie nie idą na emerytury i blokują miejsca pracy młodym. Zdecydowanie człowiek współczesny żyje za długo. Świat jest dla ludzi młodych i zdrowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no serio ? Pogadamy jak 60-kę osiągniesz . Czyli dla nas to już tylko eutanazja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) jak nie zaczna teraz kolo 50 naprawde d ac o siebie, to nie martw sie, zwolnia te miszkania szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pulchny, powtarzAm, skup sie na marchewce z pola a nie supermarketu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Później tacy emeryci-renciści na siłę wymyślają sobie jakies pasje aby zając czymś swój czas w oczekiwaniu na smierć i jeszcze dorabiają sobie jakąś ideologię, że oto mają teraz czas tylko dla siebie. To tak mnie śmieszy i zaczyna pomału irytować Nie wiem czy ten pomysł z eutanazją nie jest zły, czasami nawet myślę, że mieli rację ludzie z jakichś indiańskich plemion, którzy starych ludzi wyprowadzali na szczyt góry i tam ją zostawiali aż umrze. Jest w tym coś okrutnego ale przynajmniej człowiek wiedział co go czeka na starość. tuż przed śmiercią i był z tym pogodzony. Mam lat 50+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz może nie będę oryginalny ale marchewkę to tylko w zupie albo w surówce zażywam i o pochodzenie jej nie pytam . Co do reszty to te moje 50 lat to dla mnie dopiero początek dalszego życia a nie starości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z 11.57 nie jestem gimbusem, to moje przemyślenia :) przestałam karmić się iluzjami i patrzę trzeźwo na świat taka jest prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie starsi ktorzy zdani sa na laske mlodych to ogromne obciazenie. Jednak nie wszyscy 60 70 latkowie sa w zlej formie psychogizycznej, jest wsrod nich duza grupa, ktora podziwiam za osiagniecia. Sa to ludzie sprawni, cale zycie dbajacy o to, by jak najpozniej potrzebowac pomocy otoczenia. 60-70 to nie chwila na pozegnanie swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×