Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Znowu piszę z telefonu i sama niechcący skopiowalam się :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...aaa, zdjęcia... no tak, takie zdjęcia to tygryski uwielbiają najbardziej na Świecie! ;) :D ;) Widzę, że telefonik cię wciąga, i dobrze ;) i dobrze Ci idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utknęłam na zgrywaniu z telefonu na kompa przez USB :-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kies już zainstalowałam i ....... znowu zakręt :-O:-O:-O Spróbuję jeszcze raz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłem jeszcze coś tego typu... * Najpierw pobierz "samsung KIES" z tego linku: . Potem zainstaluj go. potem podłączasz telefon do kompa za pomoca kabla usb. Ur******asz Samsung Kies i czekasz aż ten program wykryje twój telefon (może to potrwać chwilę). Nastepnie powinien wyswietlić ci sie ekran główny programu, będzie tam taka duża ikona telefonu i zaraz obok będzie przycisk "wyswietl w eksploratorze". Naciskasz na niego. i własnie ur******* ci sie folder z twoją karta pamięci na której powinny byc zdjęcia z aparatu (domyslniy folder z aparatu w androidzie to "DCIM/Camera")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuj, a ja nadal szukam jeszcze czegoś odpowiedniego, walcząc oczywiście z panem spa mem ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie potwierdza się obiegowa opinia o blondynce :-O:-O Ale nie poddaję się .... idzie tak jak pisałeś do momentu kiedy powinna pojawić się ikona telefonu ..... nie pojawia się :-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telefon pojawił się i z chwilę komunikat, że urzadzenie nie jest obsługiwane :-O dzięki za pomoc, ale mam dość! spróbuję innym razem albo poproszę zaprzyjaźnionego informatyka o pomoc. Coś jest nie tak :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Agirio, szkoda... przykro mi i życzę powodzenia, a cała przyjemność po mojej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOBRY WIECZÓR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz doczytam ale popijam wódeczke - juz mam sporo... Olivier! nie omiń toalety - jest boska:D:D:Di nie tylko ze względów praktycznych :D:D:D darujcie , ale mam w czubie... jak nie spalę mielonych to przeczytam coście nagryzmolili...Jakie tygrysy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten drugi gość a właściwie gościuwa to ja ..:P A zesz poszłoooo.. Algira nie daj się - nowinki zabijaja inwencję i podnosza ciśnienie- wszystko działa jak windows 98- wciśnij myszką że nie masz myszki. A wiadomo baby boją się myszy - nic nie wcisną . Zasłyszane- czy różni się pranie od kompa?? ( odpowiedź w natępnym mailu :P:P Wróci MM a w domu alkocholik zamiast żony Q mać !!:( ciekawe czy i u mnie ocenzurują . no to wam m-powiem mimo że pewnie nie chc ecie ale wam powiem :P T wczoraj poszła do wracza. Syn odsiedzial ze 2 godzinki - babcia się leczy . Od 1 do 2 .. u 2 gada - babka- ale pani mi to już mówiła!! Nie dziwota że dostają dodatek za starsztych ludzi leczenie..:P ( dziś sie dowiedziałam ) Wracam do domu - T mówi że : - nie ma ani 1 tabletki najważniejszego leku . - nie wypisał jej slirowan po ktowre poszła - nie przestęplował daty w dokumencie No tpo po co tam pioszłaś do Q!nedzy????? pyatm??? masz mi to jutro!!! załatwić , a w ogóle to jesteś najgorsza synową i wredotą i na wszystko masz gotowA odpowiedź !! A syn to jest wredny po mamusi!!! 🌻 Ranom wlazła do mnie na piętro - ma rwe , nie może chodzic , inwalida do ! masz tu kartkę , załatw jeszcze te recepty!! '''''''''''' Poszłam, załatwiłam wizytę na jutro . poszłam do apteki , załatwiłam leki - w jednym brak dawki- dzwonię - jaka?? no przecież mam!!! nie kupuj bo drogie!!1 ''' po poracy wracam- a czemu tych nie ma??? a tergo?? ( jeszcze jeden poza listą jakąkolwiek - na telepatię :O:O:O:IO😡 i Q jak tu nie pić??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zaatakował mnie pomidor!!!!:P:P;) ale kotletów nie spaliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, doskonale Cię rozumiem 🌻 🌻 Pomidor małe piwo ;-) uważaj na noże ;-) jak one zaczną latać, może być niebezpiecznie ;-) Ooooo, nie poddam się, nie ma lekko ;-) nie pokona mnie bezduszna maszyna ;-) Boję się tylko o Twoje jutrzejsze sampoczucie :-p Ale warto, czasem trzeba zrobić coś szalonego, żeby całkiem nie dać się zwariować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algira ja znalazłam sposób. Po prostu kupujemy z młodą takie same telefony. Ona go szybko rozgryza i mam problemy z obsługą z głowy :) Inna rzecz, że wykorzystuję może 1/10 możliwości aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda mamy z córą takie same telefony, problem w tym, że jej jeszcze nie interesują techniczne sprawy ;-) Naszatko, poległaś? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdziew tam.. zyje! sym nie pilnuje n troche sie ,mn ie myla // Q! zale obciach- nie trafiam w klawisze:( woda jhutro jak znalasł:P o raju! oby mmmmmmm n ie żygała! \ co tam gadka! burleska dobras na fszyusklo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie katastrofa, tylko tupot białych mew :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwię si.ę somotnym ale sama z T> to katastrofa max!! jak taKA BEDE to nioech mnie zastrzelą . Q!ja jeszce jezden młoda i chcem siie bawić , a ta T najchetniej by mnie żyyewcem w domu zakopał! a niech sama siedzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×