Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku oko艂o 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Go艣膰 kania2a
Kawa (_) z rana 馃尲 \_/ czemu tak si臋 rozlewa zwykle? ;) U mnie nie by艂o deszczu, teraz te偶 s艂once ale co b臋dzie dalej..... ;) Mi艂ego dnia 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰  Bo偶ena
Kania ty si臋 lecz dziewczyno albo jakie艣 badania , mo偶e i brak czego艣 ale trzeba si臋 upewni膰 .Zdrowie mamy jedno :-D Widz臋 偶e czas gor膮cy dobiega ko艅ca , troszk臋 odpoczniecie sobie :-D Lato faktycznie do du... nie lubie upa艂贸w ale to co teraz jest to ju偶 ca艂kowity absrud . A u mnie powoli dzie艅 za dniem mija,wczoraj by艂am na 4 cz臋艣ci Transformers ja po prostu uwielbiam ten film .Na takie filmy zawsze jad臋 do imax w 3D , i zawsze za ma艂o mam za kr贸tko.. No ale niedziela si臋 sko艅czy艂a id臋 poszpera膰 w lod贸wce za inspiracja co do obiadu :-D Popo艂udniowa kawusia (_)> (_)> 馃尰 problem z logowaniem c.d.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰 DeBe
Strasznie duszno i grzmi gdzie艣 dalej, wi臋c burza pewna:(. Dzie艅 jako艣 przelecia艂, obsada na p贸艂koloniach pe艂na, 偶eby tak chodzili w ci膮gu roku..... Kania, co u Ciebie?? Jak si臋 czujesz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Olivier
...ale pada艂o dzisiaj... okropnie... i lody mi si臋 w deszczu rozp艂ywa艂y... ;) :D na szcz臋艣cie pojecha艂em popo艂udniu w stron臋 przeja艣nie艅, mo偶e i nawet s艂o艅ca jutro... zobaczymy... ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem by艂o jesiennie, ale dzisiaj s艂oneczko powoli pokazuje si臋, niebo z szarego zmieni艂o si臋 w b艂臋kitne:)W ko艅cu wakacje:D U mnie troszk臋 lepiej, ale to chyba na razie tylko z艂udzenie...zobaczymy. W ci膮gu kolejnych dni pokr臋c臋 si臋 troch臋 po domu, przede wszystkim uporz膮dkuj臋 wszystkie papierzyska. W ostatnim czasie odk艂ada艂am wszystko na bok i zrobi艂 si臋 niez艂y stosik:P Kania, mam nadziej臋, 偶e Twoje zdrowie przesta艂o szale膰:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kawa dla zapracowanych, zapraszam:) Ja na razie dosy膰 wcze艣nie wstaj臋, organizm jeszcze nie przestawi艂 si臋 na wolne. Wieczorem te偶 nie mog臋 za d艂ugo posiedzie膰, bo sen ma nade mn膮 w艂adz臋. Ogl膮dam niekt贸re mecze i na ko艅c贸wce mam problem z opanowaniem senno艣ci:D Kania, ciekawe, jak u Was ze snem, na ile malutki zmienia przyzwyczajenia?:) Mi艂ego dnia馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kawa dla zapracowanych, zapraszam:) Ja na razie dosy膰 wcze艣nie wstaj臋, organizm jeszcze nie przestawi艂 si臋 na wolne. Wieczorem te偶 nie mog臋 za d艂ugo posiedzie膰, bo sen ma nade mn膮 w艂adz臋. Ogl膮dam niekt贸re mecze i na ko艅c贸wce mam problem z opanowaniem senno艣ci:D Kania, ciekawe, jak u Was ze snem, na ile malutki zmienia przyzwyczajenia?:) Mi艂ego dnia馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kawa z rana wskazana (_) U mnie ok. Nie ws艂uchuj臋 si臋 w siebie, nie mam czasu chwilowo. Dzi艣 musz臋 dom troch臋 posprz膮ta膰. Jutro kosmetyczka. W sobot臋 ma by膰 upa艂, to szkoda czasu na porz膮dki, trzeba korzysta膰 z pogody. 馃尲 Male艅stwo na szcz臋艣cie daje nam spa膰, przynajmniej mnie i M. ;) W sumie ma rodzic贸w, to si臋 nim zajmuj膮. Ja jestem kiedy potrzeba. A 偶e nie za cz臋sto potrzeba .... Zajrz臋 do w贸zka, pogugam, przytul臋 o oddaj臋 m艂odej mamie ;) Wczoraj pomog艂am przy k膮pieli bo m艂ody tata na wyje藕dzie 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kania, super, 偶e tak dobrze wszystko uk艂ada si臋:) Wczoraj szala艂am w garderobie:DDo tego stopnia, 偶e 艣mietniki zape艂ni艂am w momencie:DPapier贸w jeszcze nie ruszy艂am, ale co艣 nie chce mi si臋 zagl膮da膰 do nich;) Algira, chyba zarazi艂am si臋 od Ciebie i ca艂y czas zajadam si臋 truskawkami:DS膮 teraz wyj膮tkowo s艂odkie:) Pogoda rano wspania艂a, ale teraz niebo jakie艣 md艂e si臋 robi... Mi艂ego dnia馃尲Kawa podana鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Algirka
Zacz臋艂y si臋 wakacje, mia艂am zwolni膰 i mie膰 wi臋cej czasu, ale jako艣 tego nie widz臋 :O wr臋cz odwrotnie :O M艂oda na obozie, m艂ody szaleje na miejscu ;) coraz wi臋cej dziewczyn przewija si臋 przez mieszkanie ;) i to podobno same do niego wydzwaniaj膮 ;) robi si臋 ciekawie :p Dzi艣 wst臋pne wyniki rekrutacji, oka偶e si臋 czy ch艂opak zakwalifikuje si臋 do przyj臋cia ;) Storczyku, truskawi ju偶 mi si臋przejad艂y, teraz przerzuci艂am si臋 na b贸b ;) Nie rozumiem tylko dlaczego czere艣nie trzymaj膮 cen臋 :o jest ich coraz wi臋cej, a cena ani drgnie :o:o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Racja, czere艣nie drogie. Co do truskawek, to ja zdecydowanie p贸藕niej zacz臋艂am tegoroczny sezon:DTak wi臋c jeszcze nie przejad艂am si臋, ale w tym roku tak czy tak jem ich zdecydowanie wi臋cej ni偶 w poprzednich latach. Poza tym chyba ze wzgl臋du na pogod臋 sezon wyd艂u偶y艂 si臋 troch臋. Trzymam kciuki za syna i jego dalsz膮 drog臋 偶yciow膮:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kawa z rana jest dobra na wszystko:)No chyba, 偶e kto艣 kawy nie pija:D馃尲 Co艣 leniwa jestem je偶eli chodzi o domowe obowi膮zki:Pza to wczoraj na sporcie mia艂am tyle energii, 偶e a偶 na ko艅cu ma艂o mi by艂o:D Mo偶e w przysz艂ym tygodniu dotr膮 do mnie zam贸wione sofy, taki przynajmniej jest plan. Tyle czekania i nie wiadomo co do mnie przyjdzie:P Mi艂ego dnia 偶ycz臋 wszystkim馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Algirka
U mnie ju偶 w艂a艣ciwie po truskawkach, s膮 ju偶 w niewielu miejscach i raczej marne. Mo偶e b臋d膮 jeszcze jakie艣 p贸藕niejsze odmiany ;-) Pojawi艂y si臋 te偶 maliny, ale niespecjalne, wychodz膮 braki s艂o艅ca :-p Niestety do francuskiego liceum ch艂opak si臋 nie zakwalifikowa艂 :-O czyli b臋d臋 mia艂a ekonomist臋 ;-) po偶yjemy, zobaczymy ;-) Mia艂o by膰 pu臋knie i upalnie ... u mnie na razie podejrzane chmury, s艂o艅ca brak, ale ciep艂o. Kawa z rana (_)>(_)>(_)> 馃尰 馃尰 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Algirka
Storczyku 馃尰 Mam nadziej臋, 偶e sofy spe艂ni膮 Twoje oczekiwania :-) Nie przejmuj si臋 ;-) teraz masz czas na leniuchowanie ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pewnie, 偶e nie przejmuj臋 si臋, ale lepiej dla mnie, jak jednak co艣 robi臋, bo g艂owa odpoczywa mi wtedy od ci膮g艂ego my艣lenia o problemach. Og贸lnie jest ju偶 u mnie lepiej, ale my艣li mam jeszcze niepouk艂adane...i to pewnie zajmie mi jeszcze sporo czasu. U mnie pogoda s艂oneczna, 23 stopnie, ale ja i tek siedz臋 w domu, nie mam ochoty na korzystanie z lata. Na razie dobrze mi w domu;)Pewnie jak pogoda si臋 zmieni na gorsz膮, to ja zapragn臋 korzysta膰 z lata:P Ko艅czy mi si臋 umowa kom贸rkowa, przed艂u偶y艂am i zam贸wi艂am nowy aparat. Pami臋tam, jak jeszcze jaki艣 czas temu funkcjonowa艂a u mnie zasada, 偶e im mniejszy aparat tym lepszy. Teraz nie ma to zastosowania, aparaty s膮 og贸lnie du偶e i jest to w艂a艣ciwie ok:)Wszystko si臋 zmienia;) Algiro, szkoda, 偶e nie dosta艂 si臋, ale rozumiem, szko艂a do kt贸rej p贸jdzie te偶 synowi i Wam pasuje?:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Olivier
Hej:) U mnie bezchmurne niebo i s艂onko coraz bardziej grzeje ... Temperatura ju偶 si臋ga 25 stopni ...;) zapowiada si臋 艂adny dzie艅 i chyba i taki weekend ...:) Storczyku :) widz臋, ze ju偶 masz wi臋cej czasu to i tutaj jeste艣 cz臋艣ciej , fajnie ...:) mam nadzieje, ze sofy spe艂ni膮 Twoje oczekiwania ... przynajmniej 偶eby kolor by艂 odpowiedni ...;):D Algiro :) mam nadzieje, ze cho膰 weekend przyniesie oczekiwany odpoczynek ...:) Naszatko :) wczoraj i mo偶e i dzi艣 bed膮 lody ze Starowislnej ...;) Mi艂ego dnia :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Algirka
Storczyku, on chyba od samego pocz膮tku liczy艂 bardziej na 艂ut szcz臋艣cia :-O szko艂a by艂a jak najbardziej w jego zasi臋gu, ale nie s艂ucha艂 nas i stopnie mia艂, delikatnie m贸wi膮c, mizerne jak na liceum z g贸rnej p贸艂ki. Sta膰 go na lepsze, niestety uwa偶a艂, 偶e bardzo dobrze napisany egzamin wystarczy, niestety nie wystarczy艂 :-O M贸g艂 te偶 i艣膰 na tzw. rok zerowy, gdzie uczy艂by si臋 przede wszystkim j臋zyka, ale stwierdzi艂, 偶e 4 lata w liceum nie chce mu si臋 siedzie膰 :-O to teraz b臋dzie siedzia艂 4 lata w technikum :-p to jego 偶ycie i jego wybory. Ekonomia jest zawsze potrzebna, on ma 艣cis艂y umys艂, wi臋c w razie czego nie b臋dzie robi艂 nic wbrew sobie. Mo偶e teraz zrozumie, 偶e jak si臋 chce co艣 osi膮gn膮膰, to trzeba si臋 przy艂o偶y膰 i popracowa膰 troch臋, bo "samo si臋 nie zrobi" :-p Lepiej teraz ni偶 p贸藕niej, kiedy jego wybory b臋d膮 mia艂y wi臋ksze znaczenie ;-) Nie zamierzam go nia艅czy膰 do ko艅ca 艣wiata ;-) A francuskiego jak b臋dzie chcia艂 si臋 nauczy膰, to si臋 nauczy, ale ju偶 na w艂asny rachunek ;-) lepiej mu wtedy p贸jdzie :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 naszata
Olivier - mam 艣linotok jak st膮d do Starowi艣lnej:D:D U mnie s艂onko wreszcie wysz艂o zza chmur , ale jest ciep艂o . Pr贸buj臋 odgruzowa膰 cha艂up臋 bo za tydzie艅 wystawka i jak nie wywal臋 co trzeba na podjazd to zostanie na wieki w piwnicy :( Algira - niestety dzieci zawsze maj膮 swoje zdanie. i dop贸ki nie zaboli niczego nie 艂api膮 ;) Ale to ich 偶ycie . Mo偶e c贸rcia za艂apie na przyk艂adzie brata i wybierze kilka lat har贸wki i reszt臋 l偶ejszego 偶ycia ni偶 odwrotnie. Kaniu- odsypiasz noce? Storczyku- trzymam kciuki za twoje porz膮dki 偶yciowe. W razie co podrzuc臋 miot艂臋 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Olivier
Naszatko ;) hmm... aaa... hmm... aaa... pyszota :D:D:D Nawet kolejki nie by艂o du偶ej ...;) wzi膮艂em a偶 cztery ga艂ki :P :D No i w ko艅cu mam czas aby odwiedzi膰 nasz Kazimierz ... bo je偶dz臋, tu i tam, a zapominam prawie jak tu jest ciekawie ...;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A by艂e艣 w Fabryce Pizzy? mnie si臋 jeszcze nie uda艂o bo zawsze trafiam na kolejk臋 - gigant:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
W domu nie posprz膮ta艂am , za to przesz艂am przez ogr贸d jak tornado. Pycho mam krwisto czerwone- nie wiem czy z opalenia czy mo偶e ci艣nienia. zobaczym jutro:) MM kaza艂 mi usadzi膰 4 litery , a sam poszed艂 ogl膮da膰 mecz. Wi臋c usadzam- wzi臋艂am ksi膮偶k臋 , kol臋 i le偶akuj臋 . :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
We wtorek mam kolejne spotkanie o prac臋. Pewnie te偶 nici z tego ale p贸jd臋. :( M艂oda m贸wi, 偶e za bardzo si臋 wszystkim przejmuj臋. 呕eby wzi膮膰 na luz. Jako艣 nie potrafi臋. Z tego stresu, posprz膮ta艂am ca艂膮 艂azienk臋 i kawa艂ek kuchni. Nie pomog艂o. T dojad艂am muffinkami z mlekiem. G艂owa przesta艂a bole膰 ;) Algira ekonomik to te偶 nie藕le 馃尲 Ja dwa razy chodzi艂am na angielski. Dalej nie umiem. :O Storczyku jakbym mia艂a mo偶liwo艣膰 to ju偶 bym na pla偶y si臋 wylegiwa艂a. Niestety za daleko. A ta rzeczka co p艂ynie kolo nas.... tylko kaczki si臋 w niej k膮pi膮. Naszatko ty to jeste艣 jednak kobieta pracuj膮ca... ;) Diab艂u 艂eb by urwa艂a jakby mia艂a mo偶liwo艣膰. ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pewnie zaraz zaczn臋 si臋 szykowa膰 i skocze na zieleniak po czere艣nie. Narobi艂y艣cie mi smaku na nie ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kania, ja mam mo偶liwo艣ci du偶e je偶eli chodzi o jeziora, ale jako艣 nie ci膮gnie mnie na razie. Pewnie w sierpniu, w wi臋kszej grupie, pokorzystam. Lubi臋 pop艂ywa膰, posiedzie膰, po艣mia膰 si臋 nad jeziorem, ale le偶e膰 to ju偶 absolutnie nie. Jeszcze jaki艣 czas temu, w wakacje, obowi膮zkowo sz艂am do ogrodu na le偶ak. Teraz oszcz臋dzam si臋 i wybieram cie艅;)S艂o艅ce te偶 艂api臋, ale tak bardziej przy okazji:)Zreszt膮, obecnie mam faz臋 domow膮:D Wczoraj obejrza艂am tylko mecz Niemcy - Francja, na drugi nie starczy艂o si艂, za p贸藕no mi by艂o:DSza艂u nie by艂o, grali tak sobie, ma艂o porywaj膮co. Dzisiaj te偶 co艣 obejrz臋, mo偶e b臋dzie ciekawiej:) Ciepe艂ko dzisiaj na ca艂ego. W domu jeszcze przyjemnie馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 naszata
Jakikolwiek ruch powoduje wytwarzanie litr贸w potu z mego organizmu:( Wczoraj wyci膮gn臋艂am rodzin臋 na pokazy uk艂adania soko艂贸w, s贸w i innego ptactwa. Mimo wcze艣niejszych d膮s贸w dzieci by艂y w efekcie zadowolone- szczeg贸lnie 偶e tatu艣 zaprosi艂 na obiad:);) Po powrocie musia艂am walczy膰 ze szpakami o czere艣nie z mego drzewa. Jakbym zostawi艂a do dzi艣 - nie mia艂abym ani jednej kuleczki. Za to teraz w kuchni buzuj膮 gary - dodatkowa porcja ciep艂a:( Ale jednak kilka s艂oik贸w zim膮 ch臋tnie sie wypije. Zepsu艂a si臋 brama gara偶owa- nast臋pny wydatek:( jak nie z prawa to z lewa:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kania2a
Czesc z rana ;) Dzis wzi臋艂am sobie urlop na spotkanie w sprawie pracy. Pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie. M powiedzia艂 偶e jest 40 kandydat贸w i 3 etapy. Najpierw test nie wiem z czego potem dyktando ma by膰 a na koniec rozmowa. Obstawiam 偶e odpadn臋 po te艣cie. Mia艂am sen 偶e przesz艂am do kolejnego etapu wi臋c si臋 spe艂ni na odwr贸t. Nie ma co si臋 艂udzi膰. Ciekawe 偶e pytania mi si臋 nie przy艣ni艂y tylko wynik.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do ksiegarni sie nie za艂apa艂am bo chcieli kogos od 1.07 t o i do policji tym bardziej mnie nie przyjm膮. Mo偶e mialabym wieksze szanse gdybym nie pracowa艂a i byla obkuta z ustaw. Wychodze z za艂o偶enia 偶e jak co艣 mi trzeba to wtedy si臋 ucz臋. A tak po cholere za艣mieca膰 m贸zg jak i tak si臋 nie przyda bo tyle co na g艂upie testy a lotem zapomniec. Tak by艂o na te艣cie w stra偶y. Przeczyta艂a m ustaw臋 o stra偶y po偶arnej i na co mi to by艂o. Pisze z telefonu dlatego nie stawiam interpunkcji

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kania, co ma by膰 b臋dzie. Waleczna jeste艣, nawet bardzo馃尲 Nie mog艂am dzisiaj spa膰, wierci艂am si臋 niesamowicie. Po pierwsze gor膮co, ale do tego najad艂am si臋 przed snem czere艣ni. Wiedzia艂am, 偶e to nie jest najlepszy pomys艂, ale zaryzykowa艂am, bo smaczne:P M贸j wypoczynek szykuje si臋 w sierpniu. Ciekawe, czy wtedy te偶 b臋dzie takie ciepe艂ko?....oby:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
40 os贸b. By艂 test. Skrewi艂am. Dyktando posz艂o raczej bez b艂臋d贸w. Czekam na wyniki. Do kolejnej tury ma przej艣膰 5 os贸b

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Algirka
Ledwo dycham :-O:-O od zawsze 藕le znosz臋 upa艂y :-O:-O Po wczorajszej walce z 偶elazkiem, dzi艣 ograniczam ruchy do minimum i uzupe艂niam stopniowo p艂yny ;) podobno dzi艣 jes ten najgor臋tszy dzien lata ... Kania, a偶 tak Ci 藕le w tej pracy, kt贸r膮 masz? Niekt贸rzy nie mog膮 nigdzie si臋 za艂apa膰, a Ty prosz臋! przebierasz jak w ul臋g艂kach ;) W pracy wiatraki ma艂o nie wystartuj膮, a i tak jak w piekle :-O:-O:-O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×