Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Gość Algirka
Szlag mnie zaraz trafi z tym logowanirm!!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Dlaczego masz Algiro problemy z zalogowaniem sie ... ?:) U samej góry w prawym górnym rogu, zanim jeszcze odpowiesz na temat masz " zaloguj sie" i sie logujesz i odpowiadasz w tym temacie ... i wtedy jesteś od razu na niebiesko ... Jeśli sie zalogujesz po wpisaniu odpowiedzi i pod odpowiedzią to pierwszy login jest na pomarańczowo, drugi juz na niebiesko ... :) ...chyba, ze to jeszcze inny powód ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algirka
Olivier, to że byłam wczoraj u fryzjera i odświeżyłam swój blond nie oznacza, że mam problemy z myśleniem :-D:-D okienko do logowania otworzyło się i na tym koniec, nie dało się nic wpisać, ani loginu, ani hasła, pisałam z głaskanego, który do tej pory nie wycinał mi takich numerów! Wszelkie problemy zaczęły się od kiedy zintegrowali kafeterie :p Dodam jeszcze, że wczoraj mój pierwszy popołudniowy post poszedł po zalogowaniu na niebiesko. Nie myśl, że jestem złośliwa, zwracam tylko uwagę na różne odchylenia :) Jeśli w czwartek ma nastąpić kumulacja zimna, to chyba muszę wyciągnąć adidasy! :o Informacyjnie :) piszę z pracy, więc nadal bez możliwości zalogowania się :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Hmm...czyli rozjaśniony blond już możemy wykluczyć ...;):D ani przez chwilę tak nie pomyślałem ...;):D Mówisz zatem, ze te pola głaskanie nie aktywne ... :) a odpowiednio delikatnie dotykałaś...? ;):D A tak serio to pewnie wina przeglądarki ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algirka
Wiem, że tak nie pomyślałeś ;) Chyba świadczy o tym uśmiechnięta mordka :D:D Dotykałam normalnie, głaskałam, pukałam i nic!! Może gdybym podrapała ... nie pomyślałam o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algirka
Hej, hej! Duszyczki!! Gdzie pobłądziłyście? Miotełki pordzewiały? Kawa na dzień dobry (_)>(_)>(_)> 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algirka
Qrde! Chyba zacznę tupać i piskać, może usłyszycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Ja słyszę ale do poniedziałku jestem wyautowana:( Trzymajcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algirka
Ło matko i córko! Naszatko, co się porobiło? :o Olivier, a Ty gdzie się zawieruszyłeś? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem,oklapnięta :-(z lekka ale jestem:-( I mam nadzieje że nic mnie nie wyrzuci -nie usunie-lub cos w tym rodzaju bo nie mam sił pisać dwa razy :-( cierpliwości we mnie na razie brak i dlatego mnie nie było tak długo :-( Ale same wiecie piszesz piszesz i idzie w chmury 😠 To tyle na początek . Teraz zapoznam się z lektórą wstecz żeby zobaczyć jakie rewolucje przeprowadziłyście :-D (_)> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra przeleciałam po topiku i w sumie ogarnęłam temat,całe szczęście że nie byłyście zbyt produktywne:-d A propo gdzie się wszyscy podziali ??? Cisza i spokój ,relaks przed wakacjami czy gorączkowe przygotowania :- Jak pisze się post to pod okienkiem wyświetla się pseudonim i e-mail i najlepsze jest to że jakimś cudem wyświetla się mojej córki a nie mój :-D :-D :-D ale to głupie hop hop Algiro zapożyczyłam sobie złote myśli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Algiro :) byłem w drodze do Szczecina ...;) a to przecież przejechać muszę prawie całą Polskę ...;) ale dotarłem i idę zwiedzać miasto ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu spokój na na na Nic się nie dzieje na na na Jaki tu spokój na na na Wszyscy se poszli na na na Kawa kawa ..(_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algirka
Bożenko, widziałam ;) Bardziej cieszy mnie to, że usłyszałaś moje wołanie :) Zawsze mi poprawiasz humor 🌻 Olivier, w podróży trzeba robić przerwy, dla własnego i innych bezpieczeństwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda trochę kapryśna, mimo to dobiegam do mety:DNie mam może na chwilę obecną wielkiej radości w sobie, bo dalej walczę z problemami, ale ogólnie jest ok:) Dzisiejsze popołudnie spędzę odświętnie, Algiro Ty zresztą też:)Ciuszki mam przygotowane, jeden zestaw na dziś, drugi na jutro:)Po wolnym czeka mnie jak zwykle trochę zmian, ale o tym na razie nie myślę. Nie będę mniej gościnna i też zapraszam na kawę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja DeBe
🖐️ u mnie widać finał:), nareszcie!!jeszcze pożegnanie 6 klas, jutro zakończenie roku, rada, jeszcze jedna a może dwie, półkolonie i koło piętnastego może będę miała chwilę wolnego:), a od połowy sierpnia ciąg dalszy i do tego rewolucja w domu, bo szykują mi się zmiany, nie wiem, na lepsze czy na gorsze, na inne w każdym razie:) Kania🌼gratulacje, spóźnione, ale co tam!! Fotkę proszę!Nic nie dostałam:(, dobrze że Algira sobie o mnie przypomniała(faceci świetni!!), bo już mi smutno było:( Całuski i znikam do służbowych obowiązków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja DeBe
Olivier, u mnie nadal wojna z maszynerią - zalogować się nie mogę w ogóle, próbowałm zmienić nick i hasło, ale też d....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bożena_była
Wiedziałam ze u Was gorący czas:-) Moja wnusia Marysia kończy 4 klasę i dostanie świadectwo z paskiem ,jestem z niej taka dumna bo wiem ze 90 % to tylko i wyłącznie jej zasługa,sama odrabia lekcje sama się uczy a córka jak wraca około 17.30 z pracy codziennie to tylko jej sprawdza i czasami coś każe poprawić :-D Myślę nad prezentem ,wiem że chciała by aparat fotograficzny,dzwoniłam już do byłego czyli dziadka i zrobimy zrzutę ,jakiś normalny nie za drogi żeby nie było żal jak się rozpierniczy :-) 21 godzina to zostaje postawić mi kakao (_)> (_)>🌻 dobranoc topiku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algirka
Dzień dobry wszystkim Jak miło kiedy wszyscy wracają 🌻 DeBe, postaram się jeszcze ;-) czas wakacji, więc i ja trochę zwolnię ;-) Bożenka, gratulacje :-) zuch dziewczyna! :-) Mój syn jest już absolwentem gimnazjum :-) oficjalne zakończenie roku było wczoraj, wielka gala, podziękowania, nagrody i prezenty, było bardzo miło. Młodzież przygotowała przedstawienie, takie współczesne, z "życia wzięte" uśmiałam się do łez :-D było przesympatycznie. Nagrywałam ich występ, niestety gapa ze mnie i nie sprawdziłam, że mam w telefonie za mało pamięci i dupa! :-O mniej więcej w połowie ciach! i po nagrywaniu 😭 na szczęście jeden z rodziców miał kamerę i mam nadzieję otrzymać kopię, bo to miła pamiątka :) Na końcu uroczystość w klasie, pożegnanie z wychowawczynią i kolegami .... stworzyli świetną grupę, widać to było gołym okiem, uściskom nie było końca, poleciała nie jedna łza ... rozchodzą się w różne strony i tylko nieliczni będą utrzymywać kontakty, wiecie jak to jest ... Słońce świeci, na niebie lazur i przyjemne ciepło :) Kawa dla wszystkich (_)>(_)>(_)> 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Tak, masz rację Algiro ...;) trzeba odpoczywać ... Właśnie to robię na ławce w parku w Świeradowie Zdr. Piękne miejsce i uwielbiam tu być ...:) DeBe...:) współczuje z tym logowaniem i trudnościami aby tu być z nami ...:( doprawdy niepojęte to jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa (_) Debe a nie wysłałam meilem? Na nk też wrzuciłam fotki 🌼 Zaraz sprawdzę na poczcie ;) Maluszek rośnie :) grzeczny jak nie jest głodny ;) U mnie tak sobie, idzie wytrzymać tylko coś mi się z sercem porobiło. Stres i niedobór mikroelementów chyba robi swoje. :O Dziwne zawroty głowy, takie miejscowe, jakbym śniła, czasem serce mi tak wali łubudu łubudu jak lodówka buczy kiedy zabraknie światła, i ciągle mam gulę na piersi jakbym beknąć nie mogła. I ten ciągły niepokój mnie męczy, stres.... Zaczęłam łykać magnez, pewnie mam braki od kawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debe powinnaś dostać, bo wysłałam do wszystkich hurtem. Może masz zapchaną pocztę. Jeszcze raz ci puściłam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero wstałam......kawy!! Kania, nic nie ma:(wysyłasz na dobrą pocztę? Gratulacje dla wszystkich absolwentów i uczniów z okazji wakacji!! Umieściłam dziś ogłoszenie o sprzedaży mieszkania... walczyłam prawie 40 min ale się udało - teraz tylko czekać na efekty, mam nadzieję że się uda. Trzymajcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja DeBe
to u góry to też ja:). Kania, a do lekarza kiedy wreszcie pójdziesz?? Coś chyba jest nie tak, za długo te sensacje trwają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Nie oglądnęlam Arłamowa , bo jakaś dziadowska ramka nie chce zniknąć :( ale bylam tam wieki temu na nartach . Jakoś nie podbiło to mego serca. Rozumiem , że chcecie sie poczuć jak Wałęsa za internowania Kaniu do lekarza w pierwszej kolejności idź . De Be - oczywiście , ze trzymamy kciuki . Algira - dzieciaki mają już wakacje A ty?? Storczyku - oddychaj pełną piersią . Mam nadzieję że masz już wolne .A przynajmniej mniej zajęć :) Olivier - gdzie tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra DEbe.... jak teraz nie dostaniesz mojego maila to już nie wiem co jest nie tak Wyczytałam, że to kołatanie to może być objaw meno... kurde przecież mam htz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja DeBe
Dostałam:) ślicznota!! Miłego wieczoru, nareszcie przestało padać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Naszata
bo przyszedł do mnie- deszcz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×