Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Gość To ja Alg
A ja nadal nie mogę :O U mnie w nocy była taka pompa, że ziemia z trawników pospływała na chodniki :O ale ciepełko ;) Jesteśmy ciociami pani magister :) obrona była formalnością ;)Moja córa też pozałatwiała zaległości i już wie, że zdała do następnej klasy, teraz czekamy tylko na wyniki przyjęć do szkół średnich .... Aha! Codziennie wcinam co najmniej pół kilo truskawek, czasem nawet kilo ;) i nadal moje zdrowie pozostawia wiele do życzenia :O chyba dziś będzie nacieranie spirytusem ;) wiecie .... spirytusik do środka, a nacieranie buteleczką :D:D:D Najważniejsze, że już weekend :D:D Prawda, że świat jest mały? :) Prezes spółki giełdowej wzywa sekretarkę: - Pani Halinko, jedziemy na weekend do Czech. Proszę się pakować. Sekretarka po przyjściu do domu przekazuje nowinę mężowi: - Kryspin, jadę z szefem w delegację. Biedactwo, będziesz musiał sobiejakoś poradzić sam. Facet dzwoni do kochanki: - Waleria, jest dobrze. Stara wyjeżdża na weekend, zabawimy się nieco. Kochanka, nauczycielka matematyki w gimnazjum męskim dzwoni do swego ucznia: - Kamilek, będę zajęta w weekend. Korepetycje odwołane. Zadowolony uczniak dzwoni do dziadka: - Dziadziu, nie mam korków. Mogę do ciebie wpaść na weekend. Dziadek, prezes spółki giełdowej dzwoni do sekretarki: - Pani Halinko, wyjazd odwołany. Pojedziemy za tydzień. Sekretarka dzwoni do męża: - Kryspin, szef odwołał wyjazd. Facet do kochanki: - Waleria, tragedia. Stara zostaje w chacie. Kochanka-nauczycielka do ucznia: - Kamil, korepetycje o 10.00 rano w sobotę. Uczeń do dziadka: - Dziadziu, lekcje jednak będą. Nie mogę wpaść do ciebie. Dziadek-prezes do sekretarki: - Pani Halinko, jednak w ten weekend wyjeżdżamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość debe
nie moge się zalogować:( nie podoba mi się ta zabawa:( miłego wieczoru! Gratulacje dla magistra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Po pierwsze składam serdeczne gratulacje pani magister. Teraz może spokojnie rozpakować się;) Kania, fajnie, że jesteś zadowolona z autka. Ja miałam dopiero co francuza i był wspaniały:)Z obecnym jak na razie tez tworzymy zgrany duecik:D Ja dopiero wczoraj po raz pierwszy kupiłam truskawki. Po 7,50, ze sklepu, bo mojej pani nie było, zresztą nie wiem nawet, czy ona w tym roku sprzedaje owoce. U mnie bez zmian. Pracę ogarniam, prywatnych problemów niestety dalej nie umiem...Jest źle, ale jakoś funkcjonuję... Pogoda piękna. Odpoczywajcie:)Ja dzisiaj pracuję. Może i dobrze, mniej czasu na myślenie.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawę stawiam (_) w innym się wylewa ;) U mnie dziś będzie gorąco do 30 stopni ma być. Nie poszaleję @ :( Niedzielę spędzę na podwórku z nogami w miednicy z zimną wodą ;) Dzięki za gratki 🌼 przekazałam 🌼 Jakby co, to wczoraj kupiłam piękne duże i słodkie truskawki po 3,50, co mniejsze były po 3 zł Na środku monitora lapka mam taką 3 milimetrową jasną kropkę. To nie wróży dobrze. :O Ale mam nadzieję, że jeszcze trochę poklikam na nim. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Alg
Hejka! Piszę bez logu, bo z głaskanego będzie za długo. Po pięknym weekendzie, dzis sporo niegroźnych chmur, które powodują brak słońca ale nie pada i jest ciepło. Za chwilę wakacje i urlopy, więc chyba wszystke odpoczniemy choć trochę ;) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Na dobry poczatek tygodnia i koniecznie czytaj do końca ;) :D :D Gdyby chodzenie było tak zdrowe, listonosze żyliby wiecznie... Wieloryby pływają cały dzień, jedzą tylko owoce morza, piją wodę, a i tak są grube Zając biega i skacze, a żyje tyko 10 lat Żółw nie biega, nic nie robi, a żyje 450 lat WNIOSEK: "Do d**y z ćwiczeniami i zdrową żywnością"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Alg
I jeszcze kilka "złotych myśli" :D:D Wszystkie choroby pochodzą od stresu. Tylko weneryczne z zadowolenia. Przyjaciel to nie ten, który taszczy cię z baru. Ale ten, co czołga się razem z tobą! Śniadanie na kacu jest jak przeszczep, może się nie przyjąć. Zostać narkomanką, pijaczką i d***** jest bardzo prosto. Wystarczy nie ukłonić się trzem babciom-emerytkom z bloku. Sędzia na rozprawie rozwodowej. - Postanowiłem przyznać pańskiej żonie 2 tys zł miesięcznie. - Dzieki...Ja też od czasu do czasu dorzucę jej parę złotych Ogłoszenie: Młody, przystojny, dobrze ubezpieczony pan z wykształceniem wyższym i dobrymi manierami. Posiadam dwa najnowsze samochody, rodzinną posiadłość i willę na Karaibach. Nie szukam nic, ani nikogo... Chwalę się tylko... Na przyjęciu chłopak pyta dziewczynę: - Czy mogę Cię prosić do walca? - Już nie miałeś czym przyjechać???!!! - Czy wie pan czym się różni pańska żona od mojej? - Nie. - A ja wiem... Córeczka pyta mamę: - Dlaczego wyszłaś za tatusia? - ITy dziecko też zaczynasz się dziwić????!!! :D:D:D Olivier, gdzie się zapodziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Alg
Kiepawo się wkleiło, bez przerywników, ale mam nadzieję, że i bez tego choć troszku się uśmiechniecie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Naszata
pośmiałam się - a jakże:D U mnie upał , chmurek brak . Ale jak wyjde do domu to już pewnie nie będzie tak do opalania;) Kania pewnie głaska nowy nabytek. Raduje sie z magistra. A może i babciuje??:D wczoraj poleniuchowaliśmy , pojeździliśmy motorkiem - ale że święto to nawet kawy nie było gdzie się napić - albo taka pusta trasa?:( ja tez bez logo- jakoś mam opory przy nowej wersji:O naszata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja debe
Wszystko co pisałam wczoraj fruwa nie wiadomo gdzie:(, nie lubi mnie ta maszyneria chyba:( upał jak diabli, przed chwilą żabami rzucało, ulewa intensywna ale krótka, już wysycha. Miłego wieczoru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymam!!! Żabami rzucalo!!! Obsmialam się do łez :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość naszatowy
Wszystkie żaby przerzuciło do De BE . U mnie żadnej , Chyba że wyschły na wiór.;) rano poszperałam po sklepach . 2m-ce temu kupiłam sprzęcik w Castoramie - dobrze że zauważyłam znikający paragon. Pani wypisała mi fre- to był ostatni dzwonek . taki żar że nie mam siły klikać . Jutro jadę na halę - może uda mi się kupić u babiny majeranek ze 100% majeranku?? :D:D bez mleka , soji i innego dziadostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę , że dzięki kafeteryjnym zmianom topik się sypie. Brak miejsca na spontaniczność zabija inicjatywę - jakie to charakterystyczne dla tego kraju:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołomyja w moim życiu zaczyna mnie przygniatać . Wyjdę z tego , ale kiedy i ile kubłów farby na włosy będę musiała zużyć - nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wy z tym To ja...? ;) Zalogować się znów nie daje? Mnie ostatnio post poleciał w kosmos ale to szczegół ;) U mnie cieplutko 🌼 Algira fajne "złote myśli" pośmiałam się znowu :D melduję, że jeszcze nie jestem babcią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algirka
Może za jakieś 2 tygodnie uda mi się zalogować z pracy :p powoli pokazuję się różne elementy na tej stonie, których doychczas był brak :p Musimy to jakoś opanować ;) trzeba podnieść aktywność ;) młodą dopadła alergia, ledwo na oczy patrzyła i kichała jak z armaty, lekarz przepisał całą baterię leków, ale testów nie zrobił, bo podobno robi się je tylko zdrowym (?!) osobom. Alergia to przecież choroba, poszłam do lekarza, żeby ją wyleczył, a ten, że chorych się nie diagnozuję aż będą zdrowi :O totalna kołomyja :o Patrzcie jak to się zmienia .... synuś zdiagnozowany alergik od 3 roku życia, większość na tabletkach odczulających, w okresie dojrzewania alergi zaczęła się cofać ;) córa tyle lat nie miała problemu, pojawił się właśnie w okresie dojrzewania i objawy ma dużo cięższe od syna :p A przecież to dzieci tych samych rodziców ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algirka
Niedługo chyba zamienię się w truskawkę ;) codziennie kupuję kg albo łubiankę i w większości pochłaniam sama ;) córcia podpina się pod koktail, reszta dziubnie trochę na żywca :p u mnie już po 3 zeta za kg, a takie drobniejsze to i po 2 zeta można kupić. Ja czekam na dalsze produkty, najbardziej na paprykę, bo ta nawet w Carrefour jes droga :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algirka
Wszedł facet do kwiaciarni i mówi, że chce kupić jakieś kwiaty. Ekspedientka: - Oczywiście, a jakie ma pan na myśli? - No sam nie wiem.. - Hmmm... no to pozwoli pan, że pomogę. Co konkretnie pan przeskrobał? 🌻🌻🌻🌻🌻 Chodźmy pogratulować Mietkowi... Dziecko mu sie urodziło. - A co ma? - Żytnią. 🌻🌻🌻🌻🌻 Co by mi pan radził zrobić przy moich żółtych zębach? - Najlepiej założyć brązowy krawat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktywność spada :( Kawa (_) Coś się chyba dziś urodzi ... ;) Jutro ide na rozmowę o pracę. Ano zobaczymy co z tego wyniknie ;) Nadziei sobie nie robię za wiele. I chciałabym, i się boję :O Jak to kobieta... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, to przez to cholerne logowanie przynajmniej u mnie. Z głaskanego trudniej się pisze, w pracy nadal kłopot z logowaniem, a w domu, jak już się ogarnę, to padam spać ... Za chwilę wakacje, więc myślę, że wszyscy zwolnimy tempo ;-) Hmmm .. za oknem jesień :-O zachmurzenie 200% i zimnica :-O termometr wskazuje 13st, wczoraj była przeplatanka, albo świeciło słonko, albo lało :-O najgorsze, że na długi weekend też kiepsko prognozują :-O jak człowiek ma trochę wolnego, to pompa :-O Wczoraj coś mnie naszło i skomponowałam na obiad zrazy ;-) do środka wsadziłam kawałek boczku, żółtego sera i ogórka kiszonego ... dziś będzie degustacja, zobaczymy co z tego wyjdzie :-) Kania, czyli córa w szpitalu? Czekam na wieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że przez to:O Wczoraj mieliśmy proszony grill. Niestety skończyło się na piekarniku. Przy 12 st i deszczu raczej nikomu nie chciało się grilować :O dZIŚ - SŁOŃCE . Co prawda tylko 15 st , ale to jednak aż :) Kania czekamy na wieści !❤️ buziaki dziewczyny. Olivier- też nie możesz wygłaskać kilku słów??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa (_) i słońce 🌼 podane ;) Nadal nic w sprawie wnuka :O córa w szpitalu. Może dziś dostanę prezent na imieniny 🌼 O 12tej trzymać kciuki proszę. Mam rozmowę w Domu książki. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algirka
Dziewczyny, zostałam upoważniona przez Kanię do przekazania Wam radosnej nowiny :-D w prezencie imieninowym otrzymała 3230g i 56cm szczęścia do kochania i rozpieszczania :-D a my zostałyśmy ciociami :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde, dziewczyny co z Wami??? 😠 Taka nowina a Was nie ma! Chcecie pozwolić żeby zmiany na kafe wygrały z nami??? Wołam Was!!!! Ciebie Olivier też!!! Już dosyć chowania się po kątach :-p Nareszcie zaczyna się normalne jedzenie ;) kupiłam dziś łubiankę truskawek i kilo bobu, i kolację mamy z głowy ;) Młoda już woła o sałatki witaminowe, do szczęścia brakuje tylko papryki ... ta co jeszcze jest ma astronomiczną cenę :O Jutro wyniki egzaminów gimnazjalnych .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kaniu- gratulacje!! Jakiego rodzaju jest to kochanie? żeńskie czy męskie?? Algira- najpierw- gratulacje dla twojej córci- fotkę odebrałam. Dziewczyna rośnie jak malina:) po drugie-od rana próbowałam tu wejść - ciebie nie było do 16 tej , były wpisy jakiejś jogobelli . Qrde co się dzieje???:O Moja córcia wczoraj zdała ostatni egzamin. oddala pracę . teraz tylko obrona;) Właśnie uprałam łańcuchy świąteczne:D cały ogród mam usiany ozdobami różnych świąt:D:D:D ale jazda. Mam nadzieję że słońce szybko osuszy i będę mogła spakować wszystko do pudeł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algirka
No to jazda bez loginu! Znamy się już na tyle, że i tak będzie wiadomo czy ja to ja Naszatko, Ty to masz bajeranckie pomysły! Ozdoby choinkowe przed nocą świętojańską teraz pora na kwiat paproci, a nie na gwiazdę betlejemską ale za oryginalność Tylko jedną fotkę?? Posłałam dwie ... może poszukaj Kochanie na USG było rodzaju męskiego, innego newsa nie było, więc to raczej M Kani jest prwdziwym dziadkiem Jogobella przewijała się tu na początku, więc może i Ty byłaś na pierwszej stronce Proszę, jakie mamy mądre młode pokolenie gratulacje dla córy za zaliczenie wszystkiego i daj znać, kiedy mamy trzymać kciuki Jak ja lubię środy, które są piątkami Słonko świeci, stawiam kawę (_)>(_)>(_)> niestety w moich kościach zaczyna coś trzeszczeć No to jazda bez loginu! Znamy się już na tyle, że i tak będzie wiadomo czy ja to ja Naszatko, Ty to masz bajeranckie pomysły! Ozdoby choinkowe przed nocą świętojańską teraz pora na kwiat paproci, a nie na gwiazdę betlejemską ale za oryginalność Tylko jedną fotkę?? Posłałam dwie ... może poszukaj Kochanie na USG było rodzaju męskiego, innego newsa nie było, więc to raczej M Kani jest prwdziwym dziadkiem Jogobella przewijała się tu na początku, więc może i Ty byłaś na pierwszej stronce Proszę, jakie mamy mądre młode pokolenie gratulacje dla córy za zaliczenie wszystkiego i daj znać, kiedy mamy trzymać kciuki Jak ja lubię środy, które są piątkami Słonko świeci, stawiam kawę (_)>(_)>(_)> niestety w moich kościach zaczyna coś trzeszczeć No to jazda bez loginu! Znamy się już na tyle, że i tak będzie wiadomo czy ja to ja Naszatko, Ty to masz bajeranckie pomysły! Ozdoby choinkowe przed nocą świętojańską teraz pora na kwiat paproci, a nie na gwiazdę betlejemską ale za oryginalność Tylko jedną fotkę?? Posłałam dwie ... może poszukaj Kochanie na USG było rodzaju męskiego, innego newsa nie było, więc to raczej M Kani jest prwdziwym dziadkiem Jogobella przewijała się tu na początku, więc może i Ty byłaś na pierwszej stronce Proszę, jakie mamy mądre młode pokolenie gratulacje dla córy za zaliczenie wszystkiego i daj znać, kiedy mamy trzymać kciuki Jak ja lubię środy, które są piątkami Słonko świeci, stawiam kawę (_)>(_)>(_)> niestety w moich kościach zaczyna coś trzeszczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algirka
Ło matko i córko!!! Co to się porobiło???? :-O:-O Skserowało się potrónie i to bez przystanków :-O:-O Coś ta zmiana na kafe nie bardzo się udaje! :-p A jak Ci się podobali faceci w kuchni? :-D:-D Ciekawe czy teraz się powieli :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algirka
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;-) przynajmniej przerzuciłam stronkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algirka
Dopiero teraz zauważyłam, że kserowanie w pierwszym poście spowodowało zniknięcie wszystkich emotek :-p cudawianki jakieś :-p naprawdę ta zmiana na kafe jest do bani :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×