Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

rozruszaliśmy trochę topick, a może i zaburzyliśmy spokój tu ostatni... ;) ale pamiętasz, na poprzednim też zrobiliśmy kiedyś taki wieczór muzyczny, jak nas naszło ;) :D i też było super! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zresztą mój awatar też to potwierdza...;) muzyka mnie otacza i jest ze mną wszędzie... ale Ty to wiesz... bo już nie raz to mówiłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
A ja ogładam gale sportu. Naszata pewnie też bo jej coś nie słychać. Pozdrawajam szanowne panie i szanownego pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grusza, Naszatka poszła na wódeczkę, pisała o tym ;) A Ty jaką muzę lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
Ja aż wstyd powiedzieć jestem sto lat za murzynami. Kupiłam sobie ostatnio tylko się nie śmiej kilka składanek które słucham w samochodzie typu największe przeboje muzyki hiszpańskiej, włoskiej, muzyki filmowej czy przeboje wszech czasów itp czyli nie ma się czym pochwalić. Pewnie jest takie powiedzenie powiedz jaką muze słuchasz a powiem ci kim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, chylę czoła :) chodzi mi po głowie piosenka, ale zupełnie nie mogę przypomnieć sobie kto ją śpiewał ..... mała, drobna blondynka ..... pomożesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grusza, co Ty mówisz?? O gustach się nie dyskutuje! Wskakuj na youtube i zagraj nam co lubisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszo, tak jak mówi Algira, o gustach, również muzycznych się nie dyskutuje...:) mnie też różna w głowie gra... Algira potwierdzi...;) hmm, pomogę oczywiście, tylko mało danych jak na razie, Algiro ;) ale co dwie głowy, to nie jedna...;) tymczasem... https://www.youtube.com/watch?v=zbZ9uCQW1Hk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
Też mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, może coś pomieszłam ;) dopijam drugą szarlotkę .......... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×