Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

"serwisancie!!!!!!!!!! nic się nie zrobić z tym problemem??????? ''- to napisałam dużymi literami czyli następny problem??? SERWISANCIE!!!!! NIC SIĘ NIE DA ZROBIĆ Z TYM PROBLEMEM??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu?! To już jest przesada:O Wczoraj piękny i słoneczny dzień, dzisiaj też taki zapowiada się:)Lato trwaj!:DTak mi z Tobą dobrze:) U nas sprawy remontowe to baaaardzo rzadki temat. Niestety nawet ten rzadki czasami też nadchodzi. Zostało mało czasu, ale mimo to wypieram remont z moich myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Storczyku ja z kolei inaczej- dużo gadam i myślę o remontach natomiast trudno mi się do nich zabrać t .Też wypieram myśli o remontach ponieważ myśl o bałaganie i brudzie przeraża mnie okropnie . dzisiaj pogoda straszy . Ale zdążyłam skosić cały ogród posprzątałam piwnicę i teraz powinnam doprowadzić się do stanu w którym ludzie rozpoznają białego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Troszkę mnie nie było ..... Ale, jak każda córa marnotrawna, wracam :) Mam jakiś ciężki czas .... Właściwie sama dobrze nie wiem co się ze mną dzieje :O Nic mi się nie chce, ale tak naprawdę mi się nie chce .... po powrocie do domu najchętniej usiadłabym z książką lub coś obejrzała, cała reszta niewiele mnie interesuje :O rozumiem parę dni, ale to już przechodzi w tygodnie :o co z tym fantem zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Największą i elektryczną, bo nie wiem czy sama dam radę ...... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś chciała kopa to dzwoń. Leje, nie leje.... znowu leje i nie leje. Zwariować można.o! Słońce świeci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie mieszana pogoda dzisiaj. Był już deszcz, była burza, było słońce, potem znowu deszcz i teraz nieśmiało słońce przedziera się przez chmury...Słyszałam dzisiaj w radiu, że ostatni tydzień przyniesie wszystkie możliwe pogodowe odsłony lata. Czyli tak jak zwykle:P Nie wiem dlaczego, ale wczoraj nie mogłam wejść na kafe. Nie i koniec:O Algira, z tego, co pamiętam czeka Was jeszcze kilka dni wolnego związanego z wyjazdem ślubnym. Może ten wyjazd wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie. Zawsze to inne klimaty, inne miejsca:)Wiem, łatwo powiedzieć, ale trzeba walczyć dalej;)Mnie też się nie chce, ale pod koniec sierpnia z wiadomych względów zawsze tak mam:PTrzymaj sięi nie poddawaj🌼 Kania, przeczytałam drugą część Hormonii i dowiedziałam się, że wyszła już trzecia część. Zamówię, ale przeczytam pewnie dopiero w ferie, albo w najgorszym przypadku w następne wakacje:PDo tych dwóch części zbierałam się...chyba właśnie rok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
idę spać, wreszcie prawie odgruzowałam mieszkanie. Stolarz ma przyjść w środę - mam nadzieję że wreszcie dotrze, bo już 2 miesiące obsuwu, a ja mam dość:( lampa kupiona - kto mi założy??? następny fachowiec poszukiwany, chyba że stolarza przekonam. Stotczyk, ja ze strachem myślę o tym tygodniu i następnym też:(, u nas zmiany ogromne, a do tego 2 nowe budynki i nowi ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeBe, u mnie też zmiany i też mam wiele obaw. Stres siedzi w głowie, trzeba walczyć mimo to, nie ma wyjścia;) Przydałaby się w tej sytuacji ładna pogoda. Ponoć z dnia na dzień ma być lepiej. Na razie zaczęło się od takiej sobie. Kawa i zbieram się na pole walki:P Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Służba zdrowia i pranie.to ostatnio moje główne zajęcia. Obkupiłam T bo wyglądała jak dziad. W szafie upchane ciuchy z przed 30 lat. Łaziła w podartych a nowe w paczkach na półkach. Na co czeka? Ma być świeżo do trumny??? Dzięki temu mam szmat na 2 remonty. Pogoda tylko straszy rano. Potem słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było 10 stopni włączył się piec czyli zaczynamy sezon zimowy Wcale mnie to nie cieszy bo udarzy po kieszeni.zwykle było to na koniec września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
rany, a co to za cudo??? tak się jeszcze nie wklejało, cuda jakieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duszę się miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - co z tą kafe? albo nie mogę wejść z lapka to wchodze z głaskanego , zmiany stron nie idą nadal, zmienia litery , wkleja co chce?? To już nie kłopoty a totalna klapa serwisu !!! Właśnie zawekowałam pierwsze słoiki pomidorów. Sądzę że jeszcze coś zrobię . Ale jutro wybieram się na babski spacer. trzeba korzystać ze słońca póki jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyku jaki tytuł 3 części Hormonii, bo ja mam tylko 2. No to się stało.... Jestem od 1 września bezrobotna. Dobrze że zdążyłam wyrobić lata do emerytury, bo mi wychodzi coś koło 31 jak policzyłam. Gorzej z jej wysokością ;) Wiadomo, jak się pracuje za najniższą pensję... Jutro idę do PUP rejestrować się. Dziś miałam strasznego doła. Może mi już lepiej, ale jednak czuję w sobie taką pustkę. Co dalej z moim życiem. Kto mnie teraz do pracy przyjmie. Pochodziłam tu i tam. Bez efektów. Chyba zostanę babcią etatową dla naszych wnuków. Chociaż czuję, że to nieco za wcześnie na mnie. Na szczęście będę mieć kontakt z ludźmi, bo przecież zaczęłam kurs angielskiego i pewnie pobiegam do wiosny. A może nie za wcześnie.... W sobotę stuknie mi 52 procent zniżki na okulary :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu Ty masz wolne, MM na wolne. Czy nie czas na 2 młodość? Randki , szaleństwa? A wnuki zostaw rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę ... A gdzie się podział mój wczorajszy post? Rzeczywiście ta kafe to chyba na psy zeszła z tą inwigilacją. Oszaleć można. I nie napiłyśmy się szampana razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Jestem po weselu , po babskim wieczorze - ten był super. no i teraz czas na ogóreczki - znaczy robienie w sloiki . A wcale mi się nie chce. pogoda nie jest zła , ale nijaka taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×