Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość DeBe
i raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło że nie ja zmieniałam stronę ;) odśnieżyłam , pięknie było , wstałam żeby wyrzucić śmieci a tam biało.:( kiedy napadało??? Zjedliśmy obiad zaczęło padać , pojechaliśmy na zakupy i znów trzeba było odśnieżać . Postuluję, by padało tylko na stokach narciarskich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk123
Pogoda nie sprzyjała dzisiaj mojemu samopoczuciu. Teraz jest na szczęście lepiej i mogę odetchnąć:) Nie wiem, jak u Was, ale u mnie mnóstwo ludzi choruje. Po prostu szok:O Algira, na szczęście rozpoczynając remont byłam pewna na fachowców. Byli to nasi znajomi, co też nie musi być żadnym pewnikiem, ale akurat ci byli sprawdzeni. Już kiedyś u nas remontowali. Tak więc pod tym względem miałam komfort psychiczny. No i nie zawiedli, byliśmy zadowoleni z efektów. Mimo to jestem szczęśliwa, że jest już po:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Każdy by był. Nie cierpię remontów pod każdą postacią ;) Znowu mi zawiało ucho. Wczoraj odkryłam zalety pracy w przychodni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas zasypałoooo! jest 0 st i pada , pada, pada. Dzieci się cieszą że ich tu nie ma;) Wszystkim Babciom wszystkiego najlepszego!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk123
U mnie zima na całego, śnieg i mróz, wszystko pięknie oszronione. Im dalej na zachód, oznak zimy brak. Tak trochę dziwnie to wygląda, jak się człowiek przemieszcza:P Odpoczywam, dobrze mi, oby te chwile trwały jak najdłużej:) Stawiam kawę i życzę miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
U nas też biało :) Podobno od polowy tygodnia już ma nie być. Znowu idzie ciepły front. I znowu będzie ta zgnilizna. Z dwojga złego wole to teraz niż tę pluchę. Znowu chora. Od wczoraj mam antybiotyk. Leczenie doraźne nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
No to po zimie. Znowu wieje zgnilizną :O Mnie trochę lepiej ale szału nie ma. Mały za to chory. Wczoraj córka była u jednego lekarza. Kasłał ale to było za mało żeby dać antybiotyk. Dziś córka zmieniła przychodnię i lekarza. Zapalenie oskrzeli. Jak lekarz ogłuchł to może pora na emeryturę. Miluś dostał antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Czy wiedziałyście że można założyć w aucie koła tył do przodu??? :D Mnie się to przytrafiło. Pojechałam do mechanika bo złapałam gumę i musiałam po drodze dopompować - dobrze że miałam pompkę . Podjeżdżam a pan mnie pyta czy wiem że mam odwrotnie założone koła??? minę miałam kota s********o na puszczy:D:D:D Remont się zaczął !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk123
Naszata, trzymam w takim razie kciuki za to, żeby poszło u Ciebie tak gładko i bez komplikacji jak u mnie:) Ja dzisiaj świętuję karnawał, wypiję kawkę i biorę się z siebie, bo coś mi ostatnio dłużej schodzą takie przygotowania:PNastroju na zabawę na razie jeszcze brak, ale mam nadzieję, że przyjdzie w porę;) Dla chętnych kawa, bo dzień dziś szary i ponury. Zaliczyliśmy spacer, mżawka była, ale MM stwierdził, że na cerę nam dobrze zrobi:DTylko coś mi się wydaje, że wszystko z nieba jest trujące:P Miłego wieczoru🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Ja słyszałam, że lepiej dojazdówke założyć z tylu niż z przodu. Pewnie chodzi o bieżnik i przyczepność do jezdni. Musze M spytać jak to się ma przednie koła i tylne. Naszatko tez bym się zdziwiła. ;) Storczyku w dobrym towarzystwie szybko się łapie chęć do zabawy. 🌼 U mnie w domu oddział dziecięcy od czwartku. Chłopczyk zapalenie oskrzeli, dziewczynka wczoraj była u lekarza. Dziś w nocy kasłała niemożliwie. Pewnie od dzisiaj antybiotyk włączą. Ponoć to jakiś wredny wirus. Zaczęło się ode mnie. M też narzeka że go bierze. Ciekawe kto wtedy zajmie się maluchami. Chyba ich rodzice wezmą wolne z pracy. 🌼 W końcu średnio M siedzi z nimi 10 godzin dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, słowa podziwu dla Twojego M, 10h to nie lada wyczyn przy dwójce maluchów. U nas fala takich wirusów pojawiła się już na początku stycznia, mnóstwo osób rozłożyło się na całego. Pogoda fatalna, wieje niesamowicie, najgorsze wrażenie ma się w nocy, ciemności sprawiają, że człowiek ma wtedy silniejsze odczucia. Zima zniknęła, oby już nie przyszła. Wiem, że wiele osób jest rozczarowanych pogodą, bo nie mogą uprawiać swobodnie sportów zimowych...ale lepiej autem się jeździ;) Na oponach się nie znam, ale kojarzę, że jakoś się je oznacza, żeby wiedzieć, które gdzie powinny znaleźć się. Rzeczywiście zabawa w dobrym towarzystwie zawsze szybko się rozkręci:)Muzyka była wyśmienita, do tego piękne wnętrza, wszystko grało, wytańczona jestem:DMogę szaleć dalej:P Kawa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Dowiedziałam się. Tu nie o koła chodzi a opony. Trzeba patrzeć w która stronę bieżnik jest ułożony. Powinien chyba na zewnątrz. Nie pamiętam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Wszystko jedno czy koła czy opony. Po prostu są rodzaje co im wszystko jedno i takie co mają nadany kierunek. Z boku mają strzałkę . Walczę z remontem. Ręce mam spuchnięte ale dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Kawa na dzień dobry (_) Fajnie jest w weekend nie iść do pracy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk123
Wyspana i wypoczęta dołączam do kawy:) Za oknem słonecznie, w porównaniu do ostatnich szarości jakaś odmiana;)[kwiatek[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wczorajszym słońcu ani śladu.śnieg na trawie.miłego dnia. Algira zaginęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość deBe
pada, pada, pada........ okropnie, bo pada i się topi. tonę w błocie. idę spać półrocze przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
odmawiam, odwracałam poprzednio, wścieklicy można dostać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
znowu sypie białe draństwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×