Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Storczyk u mnie też strasznie. W nocy wiało strasznie, następny Xawery. Myślałam, że mi okna wpadną do mieszkania, a mieszkam na 10tym piętrze. Teraz leje, strasznie wieje, szaro buro i ponuro. Byle do wiosny :) oby nie dopiero w lipcu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jesteśmy w jednym klubie ;-) u mnie leje i wieje :-O Chłopak miał iść grać w piłkę nożną, ale właśnie z powodu pogody odpuścił sobie .... czyżby dorastał?? :-p Kobieto, proszę bardzo :) 1) ok. 40dag wędzonego kurczaka (kupuję fileta z piersi w Biedronce) puszka ananasa, puszka kukurydzy, pierś i odsączonego ananasa kroimy w kosteczkę, dodjemy odsączoną kukurydzę, łączymy wszystko nommalną ilością majonezu (mała łyżka) doprawiamy do smaku solą i białym pieprzem, ten ostatni umiarkowanie, bo to słodka słatka 2) ok. 40dag wędzonego boczku, 2 średnie cebule, puszka kukurudzy, puszka czerwonej fasoli, 1 duża lub 2 średnie papryki świeże czerwone, Boczek w kosteczkę i na patenie, po wysmażeniu tłuszczu zdejmujemy i wrzucamy cebulkę, dusimy (w razie konieczności trzeba dodać trochę tłuszczu, teraz świnie też są po fitnessie). paprykę w kosteczkę, fasolę płuczemy pod zimną wodą, kukurudzę odsączamy. Wszystkie składniki mieszamy, dodjemy pikantny keczup w sporej ilości tak, żeby czuć było jego smak i to wsio :-) Dodam, że ta sałatka, jeśli zostaje, na drugi dzień jest bardzo dobra na śniadnie :-) wrzucasz na patelnię (nie potrzeba tłuszczu), podgrzewasz, dodajesz jajko albo dwa, w zależności od ilości sałatki i żarełko mniodzio :-) Na razie tyle, bo wołają mnie mielone na obiad :-p Potem dodam coś jeszcze ;-) Cieszę się, że kanapa już jedzie ;-) czekam na wrażenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Algiria Tę z ananasem uwielbiam, w wersji z gotowaną piersią też jest pycha. Tą z boczkiem zrobię na pewno bo posmakowała mi jak czytałam przepis :) Czekam na więcej... U mnie dziś na obiad makaron z kurczakiem, boczkiem i pesto :D Pyyycha Kanapy jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algiria
Kobieto, nie przejmuj się :-) pisałam, że mi nie przeszkadza i podoba mi się :-) mięsko zmielone i dosmaczone, biorę się z smażenie. Lubię wszystko, co wędzone więc ta wersja bardziej mi odpowiada, ale skoro PATRZYSZ, będę robić tą gotowaną lub zgrillowaną ;-) Kanapa dojechała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Pan Kierowca dzwonił, że będzie do pół godziny :) Denerwuje się jak przed 1szą randką :P, bo oczywiście kanapa też jest ubzdurana :) i Pan Producent czerwieniał na mój widok... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, teraz takie czasy, że klient nasz pan ;-) kto tego nie rozumie wypada z obiegu :-p Nie wiem czy to Twoje czasy, ale Laskowik "z tyłu sklepu" mówił, że sklep to skrót .... Stój Kliencie Lub Ewentualnie Poproś :-D teraz jest na odwrót :-D Dojechał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To właśnie uroda kafe :-O pojawia się i znika, i znika, i znika , ma na naszym punkcie bzika, ma bzika, ma bzika :-p:-p:-p Jak wypadł test kanapowy? Może jakąś fotkę podeślesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście się rozgadały!!;) Też jestem ciekawa kanapuńci:) Jak wyszłam - lało ! jak wróciłam zaświeciło słonce . Teraz leje i wiaterek zapierd....la . Już nie wyjdę raczej . Choinki nie miałam to i zupy na igłach brak . Ale jednak wolę jak to drzewko w domu jest . Nigdy więcej! choćbym miała na pyziór paść - choinka w całej krasie będzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda do d**y :-O słońca zupełnie nie uwidzisz :-O przez moment zrobiło się czarno, jak w nocy, to i komputerowanie idzie lepiej ;-) Wcle się nie dziwię, że żałujesz choinki .... ona ma wielki urok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jakby kto myślał że u niego wieje www.sfora.pl/Potezny-cyklon-spustoszyl-caly-kraj-Wialo-prawie-300-kmh-a63576

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Julek!! Jakby kto Karcherem smagał! :-O Kobieta chyba testuje kanapunicię :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egoon, punkt widzenia zleży od punktu czytania ;-) Trzeba poczuć bluesa :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam wkleić inną piosenkę, niestety wrzeszczało, że SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam że bardzo nie lubi tego"http:// " dusze unoszą się na wietrze;) , tylko jak za duży to mogą się minąć :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta się powylegiwała, pomaszerowała godzinkę na steperku i... dalej się wyleguję :D Jest mi dziwnie bo jest większa niż tamta, którą sprzedałam, tamta była skórzana ecru, ta jest pół na pół, mysio-grafitowa, wydaje się za duża. Przyzwyczaję się. Poszukam czegoś podobnego i podeślę linka. WIDZĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam oglądać film... zerknęłam przez okno- mam 10 cm Śniegu!!!!!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle tego napisałyście, ze nie wiem do czego się ustosunkować ;) :D ale przeczytałem wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×