Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

O! Algirę pochwalę za ładną piosenkę ;) :) dawno jej nie słuchałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...z kanapuniunieńki też się uśmiałem strasznie ;) :D Kobieto :) My chyba się nie znamy...? miło mi, Olivier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...co u mnie? hm, jeśli mam być pogodynką, ale gdzież mi do niej :P :D to u mnie podobnie podobnie było dzisiaj, tzn kiedy jeszcze coś było widać za oknem, bo teraz to ... nie wiem :D niccc nie widać ;) mam tylko nadzieję, że mnie biały puch nie zaskoczy rano jak Naszatę po filmie ;) jakby go nie oglądała, to by ją nie zaskoczył :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu nie ma "odpowiedz na temat" dopiero, jak wlazłam naokoło, przez dwa płoty jakoś się pokazała Kobieto, dobrze, że patrzysz ;-) na razie zmniejszyłam swoje porcje o połowę ;-) Olivier, przespałeś weekend? :-p Lubię czasem wspomnieć fajne kawałki ;-) Ciekawe czy pójdzie, skoro wlazłam przez płot :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algirio ;) nie oceniaj mnie zbyt surowo,proszę :D pieśni oczywiście nie ma :P została za płotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daleka jestem od oceniania kogokolwiek ;-) Dodajesz "i" przypadkowo? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie przypadkowo ;) :D podpatrzyłem tu u Kobiety a, że czytałem, że Ci się spodobało, a, chciałem abyś na mnie nie krzyczała, to... to... dodałem :) wiem, nie jestem oryginalny... :( ... to tak pół żartem, pół serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn zaserwował Arrow- no i 4 odcinki jednym ciągiem oglądnęliśmy. Wciągnęło mnie ;) Jak Kanię Gra o tron:D:D:D gdyby nie poczucie że trzeba przerwać ogladałabym do bólu oczu:D Zima za oknem :):( ciekawe jak nasze dziewczyny z Orkiestry? pewnie wykończone. kanapupuńcia nadal jest testowana???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pomyślałam :-) no i udało Ci się ;-) :-) Oryginalny nie znaczy zabawny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno nie cieszyć się kanapupuncią po 5 tygodniach na krzesłach ;-) kręgosłupy nadwyrężone ;-) dupcie odsiedziane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za zrozumienie Algiro :) dziś mam dobry humor i ciężko będzie ze mną tak poważnie normalnie porozmawiać ;) * Naszata testuje telewizor :D wiem jak to jest jak się kupi nowy sprzęt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie wyobraź co się działo jak kupiłam odkurzacz:D:D:D istny nimbus 2000:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się ;-) ja przeważnie tak mam :classic_cool: Net chodzi mi jak ruski czołg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... jeździłaś na odkurzaczu :D oj, moja wyobraźnia zaczęła działać ;) :D rozumiem też, że kurz jednodniowy nie ostał się do wieczora:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wspominałam , że w planach mam zakupienie ...blendera- z przystawkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie lepiej trzymać się wtedy w bezpiecznej odległości od Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podły nastrój od wczoraj. W pracy pokłóciłam się z najjaśniejszym przez telefon. Potem się zwyłam przy wszystkich co byli w dziekanacie. Cholera, ja nie panuję nad sobą :O To chyba w dużej mierze przez to szumiące ucho. Moja nowa wymówka ;) Kobieta a nie lepiej zrobić fotkę i wrzucić na Fotosik skoro nie masz naszych maili. Albo podaj swój a my c***odamy kontakt do siebie. 1128190 to mój numer na GG czyli Gadulcu :) Tam, będziesz szukać podobnej w necie.... ;) Co ci do niej jeszcze nie pasuje oprócz dywanu? Meble? Jest okazja do zmiany ;) Uwielbiam zmiany :D Naszata po co ci blender? Nie masz trzepaczki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry I zaczynamy od nowa ... poniedziałek, wtorek itd .... kawa na dobry początek (_)>(_)> 🌼 Na razie nie mam weny :-O może się rozkręcę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, wyprzedziłaś mnie o mrugnięcie ;-) To nie ucho, to burza hormonalna :-) nic na to nie poradzisz ... przychodzi czas, kiedy robimy się drażliwe, zmienność nastrojów staje się normą :-O takie życie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier witaj :) Miło mi :) U mnie dziś piękne słońce. Aż miło będzie wyjść po zakupy. W tym tygodniu pracuję na nocki. Niecierpię ich. Naszata Ty uważaj z tymi serialami, bo następnym razem się okaże, że koniec świata nastąpił, a Ty w nieświadomości... Kania2a tuli tuli :) Czasem z najmędrszym dobrze się pokłócić. Atmosfera się oczyszcza :) Kanapa fajna, ale jakaś mi się za duża wydaje i trochę mi to warzy nastrój i jakoś nie umiem się nią cieszyć tak na fest. Wiecie jak to jest, jakby nie można było wziąść oddechu tak do końca głęboko. Dołujące :( Dywan i tak miałam w planach ale wstrzymywałam się z zakupem, bo nie byłąm pewna jaki będzie bardziej pasował. Poza tym muszę uśpić Małża, bo już wczoraj stękał " to my już tak co trzy lata będziemy wszystko zmieniać ?" A na wadze pół kilo mniej :D D**y nie urywa, ale zawsze to pół kilo :D Miłego i spokojnego dnia wszystkim. \.../>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby tak przy każdej zmianie mebla ubywało 1/2 kilo... kupiłabym zestaw 12 krzeseł + 12 ogrodowych i figura jak złoto :D - 2 w 1 i nawet się człek nie zmęczy :D Będę uważać . Dziewczyny wiedzą że rzadko kręcą mnie seriale;) Ale piękną zimę mamy- oby tylko do weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisaliście:DDobrze wróży na cały tydzień:) U mnie rano było -5 na termometrze, a do tego biało, teraz też trochę poniżej zera. Słoneczko świeciło w dzień i miałam wrażenie, że wiosna nadchodzi:) Kobieto, dobrze, że kanapa duża, przynajmniej masz więcej miejsca na odpoczynek:) Kania, coś nie zaczęłaś dobrze tygodnia...ale może za to dobrze go zakończysz. Trzymam kciuki:) Kania, Kobieta - łatwo Wam coś przychodzi obniżanie wagi:DJa chodzę od dłuższego czasu 3-4 razy w tygodniu na intensywne ćwiczenia, a waga jak zaklęta, ani drgnie:DTylko psychika lepiej działa. Dobre i to:PA waga może się jeszcze zastanowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyk, nie poddawaj się. Waga stoi ale to nie znaczy, że nie chudniesz. Ćwicząc spalasz tłuszcz a wzmacniasz mięśnie. Mięśnie ważą dużo więcej niż tłuszcz. Chudniesz, ale tłuszcz zamienia się w mięśnie, a co za tym idzie chudniesz bardziej bo więcej mięśni, to więcej spalonego tłuszczu. Zmierz się w obwodach. Waga jest nie ważna chodzi nam o szczupły wygląd, i ważne są obwody więc... Można ważyć 100 kilo byle w talii było 70 cm :D Trafia mnie szlag najjaśniejszy jak czytam ile to Owsiak zarabia na Orkiestrze. Od 22 lat wrzucam pieniążek. Nie są to wielkie kwoty, ale co roku specjalnie wychodzę z domu tylko po to by spotkać kwestujących. G***o mnie obchodzi ile z moich 20 złotych stanowić będzie dochód Owsiaka. Ważne, że chłop co roku odwala robotę za ministerstwo zdrowia. Jak jakaś Pani Pseudopolityk albo inna Gadzina chce się wylansować na Owsiaku i jego sercu, to niech sobie weźmie nawet 50% tego co zbierze, ale niech zrobi cokolwiek !!!!! Ludzka głupota i zawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto, ja dobrze wiem, jak to jest z tłuszczem i mięśniami i ich wzajemnymi proporcjami:DI że wtedy ważny jest obwód:DAle w obwodach też nie ma zmian i w tym problem:DDziewczyny na ćwiczeniach pocieszały mnie ostatnio, że najpierw mam się cieszyć z coraz większej jędrności:DA więc szukam jej:PNo nic, lecę się przebrać i heja gubić kalorie i zamieniać tłuszcz na ciężkie mięśnie:D Co do Owsiaka, to zawsze tak będzie, że ludzie są za i przeciw. Jak we wszystkim. Każdy robi, jak uważa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie duszyczki!!!! Orkiestra grała, działo się dużo, dochód też niezły, lepiej niż w roku ubiegłym:):):D:D:D:):) Owsiak robi to, co powinny robić osoby, które za to forsę biorą, te ciągłe ataki są irytujące, niepotrzebnie odwracają uwagę od tego, co istotne. Właśnie tak policzyłam, że to już chyba 15 Orkiestra, którą robimy, co roku sztab, imprezy towarzyszące, licytacje, występy i fajerwerki wszelakie, i na pewno nie skończymy bo komuś się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Weszłam na chwilkę a tu godzinka zeszła mi na czytaniu ,super :-D Co do niedzieli to najpierw spać po nocce nie mogłam a jak usnełam to przyszedł MM i budził mnie na morsy niestety nie byłam w stanie oczu otworzyć wiec odpuściłam sobie temat :-( A po przebudzeniu czytam sms treści"Czy puszka Wielkiej Orkiestry może przyjść do Was osobiście ?" Odpisałam "oczywiście zapraszam puszkę ":-P ...ja to mam dobrze dołożyłam się do mojej starości i przyszłych wnuków a nie musiałam wyjść z domu :-D Owsiak jest ok .(puszka to kuzynka z córką która w tym roku po raz pierwszy chciała pomagać no to dlaczego nie) Co do mebli to moje nowe meble miałam na zamówienie w miejscu gdzie się płaci ciut więcej ale się ma to co się chce i bez problemu ,rysowałam szkice resztę dopracował fachowiec :-)a za moją kanapka czekałam na szczęście tylko 4 tygodnie ,jest tak duża że jak nie ma u mnie na noc MM to jej nie rozkładam do spania miejsca mam dużo :-) cos mi jeszcze brakuje w pokoju ale nie wiem jeszcze co wiec na razie spokojnie :-) W tym tygodniu popołudniówki z sobotą włącznie :-( A MM zapisałam na jazdę próbną jakimś wypasionym nowym Fiatem jestem ciekawa czy do tego dojdzie i czy nie będzie zły bo w razie co trzeba będzie jechać do Poznania:-D Ok czas wyszykować się do pracy i coś zjeść :-D Czy w Polsce robia operacje zmniejszenia żołądka i czy to jest refundowane ??wiecie może cos na ten temat ?? Paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×