Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość DeBe
Wlazło!!!! Tym razem dopadło mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeBe, brawo za wytrwałość ;) powoli wszystkie się uczymy :) Szkoda tylko, że nie da się inaczej :o XIX wieczna moda może być inspiracją dla dzisiejszych kreacji ;) w końcu wszystko zatacza koło ;) pogoda chyba też :o Po wczorajszy gorącym lecie - 28st, wróciła wczesna wiosna :o 14st i pada :o Miałyśmy w planach wystawę rasowych k*****ogrodzie botanicznym, ale straciłyśmy chęci. Jest pod gołym niebem, do tego na najdalszym końcu miasta - godzina drogi :o kury poczekają do przyszłego roku. Za tydzień jest wystawa roślin mięsożernych, więc może ...... pod warunkiem, że nie będziemy wymęczone, w sobotę mamy komunię. Stawiam kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my nadal aktywni:DMimo problemów z pogodą:DWczoraj musieliśmy poczekać z 10 minut na przystanku, bo złapał nas deszcz. Zastanawialiśmy się, czy ruszyć dalej, czy zawrócić do domu. Zaryzykowaliśmy i opłaciło się:)A wieczorem przejechaliśmy jeszcze jedną rundę. Trochę pod strachem, bo miało się na burzę, ale na szczęście zdążyliśmy spokojnie dojechać do domu:) Co do mody, to rzeczywiście co jakiś czas zatacza koło. Przypominam sobie, jak wiele, wiele lat temu granatowy garnitur był obciachem. A teraz połowa panów na imprezach nosi granatowe garnitury. MM zresztą też:) Strach myśleć o przyszłym tygodniu:PPo dosyć luźnym tygodniu nadchodzi taki całkiem zwykły. Na maj mam sporo zajęć dodatkowych, takich typowo popołudniowych. Aż mi się o tym myśleć nie chce, bo te w etacie już mi wystarczą:P Odpoczywajcie na końcówce weekendu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywamy, ale nie do końca tak jakbym chciała. Oczywiście książka to też świetny relaks, ale nie przepadam jak pogoda psuje nam plany :o U nas maj raczej spokojny, ze względu na matury młodzież ma w szkole dużo luzu. Młody ma 3 tygodnie praktyk zawodowych, załatwił sobie u szwagierki, która jest księgową. U młodej też duży luz, bo nauczyciele są w komisjach egzaminacyjnych i będzie dużo zastepsw. A potem już tylko mały krok i wakacje. Jak ten czas leci :o A kafe ocenzurowała kury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Wycieczka super, suknie też:), niektóre oryginalne (jakim cudem te cuda się zachowały??), częściowo w całości lub w częściach z pietyzmem odtworzone. Do tego pokaz - grupa kobiet (taka grupa retrospektywna tamtej epoki) w szytych na wzór XIX wiecznych sukniach, omówienie tendencji mody w tamtym okresie i pokaz tańców salonowych. A wystawa prezentowała suknie, ozdoby, bieliznę i dawne żurnale. Jednym słowem aktywnie spędzone popołudnie. Co do pogody - wczoraj się spociłam i zmokłam, dziś zmarzłam i znów zaczyna padać. Coś w tym tygodniu na ciepło sie chyba nie zanosi:(:( Wyślę Wam zdjęcia, wyślijcie do Kanii, bo nie mam jej telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z biednych kur się obśmiałam - zbereźnice jedne. Wczoraj pogoda piękna , dzis już nie. Ale i tak żeby nie czekac na deszcz wyszłam na spacer. Poszłam nad morze i przewiało mnie do imentu . Żeby się ogrzać weszłam do muzeum. Skorzystałam intelektualnie. Wróciłam korzystając z komunikacji. Ale i tak 4 godziny mnie nie było i rodzina się stęskniła - co na obiad?? A co ? zabrałam ze sobą lodówkę ???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Cieszę się, że Wa ubawiłam, muszę przegrać na komputer, to wyślę wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
a gdzie to co wpisałam?? Naszata dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiecki niczego sobie, ale czy my byśmy się w nich odnalazły to wielki znak zapytania ? ;) Plącze się to między nogami, nijak na rower wleźć. Dobrze, że ta moda minęła. Byliśmy po południu u znajomych. Zdoiłam się nieco swojskim winem. Powoli trzeźwieję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładając że byłybyśmy z klasy do której adresowane były kreacje o rowerze mowy nie ma . Ale też o praniu , sprzątaniu i gotowaniu. W tych kieckach się po prostu wyglądało:D:D i na tym polega ich czar. Bale , wachlarze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całą noc padało. Dobrze że niedziela przynajmniej była pogodna. Mam sensacje żołądkowe. Jednym słowem przerąbane z rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Do tego parasolki i zamiast rowerów powozy konne :D Każda epoka ma swój urok ;) Nasza ma urok medialny ;) dzięki temu, mieszkając w rejonach odległych od siebie, mogłyśmy poznać się i stworzyć świetną ekipę :D :D Dzięki internetowi mogę rozwijać swoją nową "pasję" jaką są seriale tureckie ;) właśnie zaczęłam kolejny, też o sułtanie, ale znacznie bliższy naszym czasom niż wspaniałe stulecie. Rządził na przełomie XIX I XX wieku. Sceneria już zupełnie inna, ale tematyka podobna - intrygi i spiski, walka o pozycję i władzę. Jakoś mi ostatnio ten temat pasuje ;) Zimnoooooo :p :o :( Ogrodnicy przyspieszyli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Znowu pada, chyba sobie kajak kupię.... W takiej kiecce to amant mnie powinien po stawie wozić i lilie rwać jak w "Nocach i dniach", a tu rzeczywistość skrzeczy,,,:D:D Algira, ja się zaparłam i oglądam wszystkie serie "Ostrego dyżuru", nigdy mi się nie udało w całości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądam . Tylko Historię wielkiego podrywu ale to można w dowolnej kolejności i to mi odpowiada. Pojechałam do fryzjera i połazić za ciuchem na komunię . Skończyło się na bluzce za 30 zł i szaliczku też za 30 . Zobaczę czy uda ise to skomponować bo jakoś nie chcę kupować kiecki na 1 raz. A i tak w każdej wyglądam okropnie:( Kania- może ziółka? ja bym stawiała na nerwy bo to nie możliwe żebyś tak ciągle chorowała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Opierniczyłam teściową że ma słabe układy z Bogiem. Na tyle modłów to dziś powinno być pięknie, a tu śnieg pada. Umówiłam się na ploty a tu nijak wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
U mnie nadal zimno i pada,,, wróciłam z zebrania, mam dość na dziś a przy tej pogodzie jeszcze gorzej się człowiekowi robi, jak za okno popatrzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
od wczoraj nikogo?? zamarzłyście czy Was śnieg przysypał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Ja mam ból głowy w co się ubrać na komunię :o na razie wczesne przedwiośnie, na sobotę zapowiadają początek lata :p panowie mają problem z głowy, tak czy siak garnitur, a my??? Śnieg popadł przez 5 minut, ale dzisiaj rano samochody miały białe dachy :o po południu duło lodem :o masakra 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj lazur, słońce. Kurtka przydatna tylko w cieniu. wejść do auta nie sposób . Na obiad kasza owsiana. Nawet niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
znowu nic nie ma...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
A A A A A A A A A A A A może ruszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
i z n o w u n i c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poddaję się ;(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczułyście ciepełko czy znowu koniec strony? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde! 😠 Jak chcę coś napisać, to trafia się zonk :o trudno, nie mam siły na przepychanie :o jutro napiszę. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet mi do głowy nie przyszło , że sie strona zmienia. Po 8 wpisach widać . Wczoraj lazur, dzisiaj lazur. Wczoraj dentysta , dzisiaj dentysta. Może powinnam częściej u niego bywać ?? :) Odświeżyłam okna - dodałam listwy styropianowe, pomalowałam wnękę , umyłam okna, uprałam firanki. Ależ przejaśniało:D Wczoraj na wieczornym spacerku zmarzłam . Dziś już w czapeczkę się zaopatrzę . Kalafior w garnku, herbatka na stole. miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×