Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BzyKuu

Warsaw Shore Ekipa z Warszawy

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny(nie wliczając Malwinyi Alicji, gdyz były bardzo krótko): 1) Duża Ania 2) Ewelina 3) Elizka 4) Klaudia 5) Mała Ania 6) Magda Chłopcy(nie wliczając Śmietany, Trybsona): 1) Alan 2) Wojtek 3) Paweł Cattaneo 4) Ptyś- Kuba 5) Stifler- Świeżak- Damian 6) Bliźniacy Paweł i Piotrek- ja ich nie rozróżniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stifler
Warsaw Shore Summer Camp 2 [ONLINE, ODCINEK 1] dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/CScwarsaw-shore-summer-camp-2-online-odcinek-1 Najpopularniejszy program w historii MTV Polska doczekał się kolejnego letniego sezonu. Z początkiem lipca ruszą zdjęcia do drugiej edycji „*Warsaw Shore – Summer Camp*” w Mielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest za program???Jak moźna to oglądać???Oglądam i wstyd mi že moźna tak się zachowywać!!Straszne czasy.Źe to jest w telewizji to jakieś nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same ku..wy i playboye ,co to w ogóle ma być???? ,i to ma być ciekawe??? ,trzeba być zdrowo pierd.....niętym żeby to oglądać i mieć z tego satysfakcję. BRAWO DLA PRODUCENTÓW!!!!!! ,bardziej chorego programu nie można było wymyślić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pop*****leńców widać nie brakuje,szkoda tylko że telewizja traci nasze pieniądze na takie pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysu
Banda dziwek i plastikowych frajerów a stiflwr to pajac jakich mało w galaktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telewizja niestety na idiotach i idiotkach oglądających taki chłam zarabia. Poziom "inteligencji" tego narodu już mnie nie zaskoczy. Nie dziwota, że ludzie z ww mają problem ze znalezieniem pracy. Narodem debili łatwiej sterować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość gość
co to ma być, słoiki z Pcimia dolnego, żenada i co tu dalej pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelona jest dnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy już sezon X i jak bym miała uporządkować wszystkie uczestniczki ktore do tej pory były w Warsaw Shore od najładniejszej to by było tak: 1 Ania Aleksandrzak (ale jako blondyna, akurat w tych brąz włosach wyglada zle) 2 Wiktoria Sypucinska 3 Klaudia Stec 4 Ania Rysnik 5 Ewelina Kubik A jeśli chodzi o facetów od najprzystojniejszego to tak: 1 Wojtek Gola 2 Damian Zdunczyk 3 Piotr Polak 4 Marcin (Brzydal) nie wiem jak ma na nazwisko 5 Filip (Ten co był tez w Ex na Plazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×