Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona1212

TERMIN NA MAJ 2014

Polecane posty

Najlepiej,żeby Mona się wypowiedziała :D mój maluch jeszzcze tak nie robił,także ja nie wiem jak to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1212
Myśle że to może być czkawka. Ja czuje takie lekkie stuknięcia, dosyć szybkie. Są zawsze w tym samym miejscu. Jak pierwszy raz to poczułam to troche sie zaniepokoiłam co to może być ale później wyczytałam że to czkawka. I tak jak pisałam wcześniej, są to mocniejsze stuknięcia ale mogą być nieodczuwalne i dopiero gdy ręke przyłoże to czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1212
Zobaczymy za 3 miesiace dziewczyny czy nasze maluszki tez beda takie wielkie.. mam nadzieje ze kazda z Was pochwali sie swoim malenstwem jak juz urodzi ;) (przepraszam ze tak bez polskich znakow pisze ale teraz jestem na telefonie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMii85
Hej dziewczyny :) Ja już odczuwam czkawkę mojej malej :) Ale ma bardzo rzadko. Ale za to od dwóch dni, lubi potańczyć ok 4 rano :))) P.s. Kupiłam ostatnio ten olejek z Rossmanna BabyDream i jest cudowny. Już po jednym smarowaniu czułam efekt :)) Jednak Nivea się chowa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam ten z Rossmanna od jakiegoś czasu, ładnie pachnie i nie uczula ;) dziewczyny powiedzcie mi, planujecie kupowac laktator i butelki ze smoczkiem? ja chcę karmic naturalnie i nie wiem czy taki zakup jest niezbędny. Bratowa już sobie kupiła nie wiadomo jaki, najlepszy elektryczny z funkcją masażu, a dla mnie to jakis zbedny wydatek... myśle że jak będę miała problem z karmieniem to wyślę narzeczonego do apteki po najtanszy laktator żeby np. odciagnac nawał lub coś... ale czy warto to na zapas kupowac? a jesli nie bedzie mi potrzebne w ogole..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda21ttt podzielam Twoje zdanie. Ja też nie mam laktatora i póki co nie mam zamiaru kupować. Mam dwie butelki (malutkie) ewentualnie na herbatkę. Jeśli okaże się że nie będę mogła karmić naturalnie to wtedy kupię więcej butelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
ja laktatora nie kupuję, jak będzie taka potrzeba to wyślę męża do apteki i mi kupi, taki zwykły za 20zł :) Butelkę kupiłam już ze smoczkiem z aventu 125ml, ale dlatego że rodzimy jak będzie ciepło, więc myslę że czasem będę podawać wodę małej. Na początek samą, wodę/bez herbatek bo nie chcę żeby się przyzwyczajała do słodkiego, bo wtedy moze nie chcieć mleka jak się "zapcha" herbatką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Ja butelki kupię 2, jedną mniejsza i jedną większą, mniejsza przyda się do herbatki a większa najwyżej poczeka jak się nie przyda. Co do laktatora to kupię dopiero w razie potrzeby bo nie wiem jak to będzie z tym karmieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena89 z tego co się orientuję to herbatki Hipp chyba nie są słodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedz, też tak własnie zrobię, kupię tylko butelkę będzie na wodę albo herbatkę, a laktator dopiero jak będzie taka koniecznosc. a co do butelki to podobno najlepiej kupic tej samej firmy co smoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałam. Ale może coś w tym jest :) A jak wasze wyprawki? Ja już prawie na finiszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
MałaMi wiem ze raczej nie są słodzone ale tak bardzo smakują maluszkom, ze potem nie chcą mleka :D miała tak moja siostra i kolezanka. Aczkolwiek jesli odpukać zaczęłyby się kolki to na pewno ratowałabym się herbatką z kopru czy rumianku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
Wyprawkę też już mam praktycznie gotową. Został tylko wózek ale tym ma zająć się tesciowa, tzn ja wybrałam- ona kupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Ja na razie nic nowego nie kupiłam, w przyszłym tygodniu mam wizytę i dopiero później pojedziemy po łóżeczko, materac, pościel itp. jak mąż dostanie wolne. A dziś mam iść do szwagierki po ubranka więc też się rozejrzę co tam będę miała (ona ma dwóch synów, ja będę miała córkę) ale dokupię pewnie tylko ze dwa komplety ubranek, jakieś pajacyki może welurowe i może dresik (ale w sumie nie wiem bo rodzę koniec maja to nie wiem, czy nie będą za grube welurowe ubranka). Ale chyba muszę zacząć kupować powoli bo później będzie wszystko na raz. A za zakupami nie przepadam szczerze mówiąc. No i tyle tego jest, ze nie wiem nigdy co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
O matko, widzę, że chyba tylko ja mam mało co kupione :) A kosmetyki tez już macie czy czekacie na sam koniec? No i dla Was rzeczy do szpitala, typu koszule, wkładki, podkłady też już kupujecie powoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1212
Ja dostalam laktator reczny z Aventu od kuzynki. Nie wiem czy mi sie przyda czy nie ale w kazdym badz razie juz mam i to za darmo wiec nie bedzie szkoda jak okaze sie zbedny. Z moja wyprawka krucho, oprocz ubranek nie mam jeszcze nic ale niedlugo wybieram sie na zakupy. Zastanawiam sie nad kupnem smoczka, nie chce przyzwyczajac malego. Rozne sa opinie na ten temat. A co do tej wody czy herbatek to mozna takiemu maluszkowi podawac takie rzeczy? Wybaczcie bo to moze glupie pytanie,ale to moje pierwsze dziecko wiec nie wiem. Mam poradnik ciazowy i tam jest napisane ze w mleku matki jest wszystko i to dziecku wystarczy, nie trzeba dodatkowo podawac wody. Nie wiem juz sama wiec mam nadzieje ze mnie oswiecicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Też ekspertem nie jestem bo to moje pierwsze dziecko ale jak taki maluszek ma kolki lub inne problemy z żołądkiem to się podaje wtedy koperek czy rumianek. A że rodzimy w maju to jak przyjdą letnie upały to też można przepajać herbatką żeby żołądka tak nie obciążać, mleko ma jednak za zadanie zaspokoić głównie głód a samo pragnienie można herbatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę tak samo :) Latem przy gorących dniach chyba dobrze jest dać dziecku trochę wody lub herbatki. Mi zostały z wyprawki do kupienia kosmetyki, pampersy i przewijak. Ale z tym czekam aż przeprowadzimy się z mężem do większego mieszkania. Nie będę teraz zagracać sobie swojej 30 metrowej posiadłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1212
Dzieki dziewczyny za odpowiedz, dobrze ze istnieje takie forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
ja kosmetyki i pampersy też już mam, nie mam jeszcze koszuli na porodówkę, ale nie wiem ile przytyję więc dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszałyście coś takiego że w szpitalu nie pozwalają zakładać dziecku body? Słyszałam że na początku tylko kaftaniki i luźne śpioszki ze względu na gojący się pępuszek. Słyszałyście coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo sie rozpisalyscie;). Ja tez nie bede kupowala laktatora, zobaczymy w praniu czy sie przyda;). Ja z wyprawki prawie nic nie mam, trzeba sie za to wziasc w koncu:). A ja slyszalam o specjalnych pieluszkach z wycieciem na pepuszek:) a o tych bodach nie slyszalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi siostra mówiła że jej nie pozwalali. Ale ona rodziła 10 lat temu :D Standardy mogły się zmienić :D:D:D Nela zacznij sobie lepij kupować. Ja za jednym wyjściem dzisiaj wydałam 70zł a kupiłam tylko kilka pieluch tetrowych, termometr do wody i inne "drobiazgi". Jak chodziłam po sklepie to a wezme to bo tylko 7zl a to tylko 10 i wyszło kurde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly tez ma czesto czkawke, raz taka azybko co dwie sekundy a nie kiedy wolniejsza;) no i mija to po paru minutach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, musze targac chlopa za uszy bo potem mi sie lazic nie bydzie chcialo z takim bambochem;) chociaz duzo rzeczy mam od siostry dostac, pol biedy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze. Ja muszę wszystko prawie kupić. Dobrze że chociaż łóżeczko i fotelik dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wlasnie z najwiekszego wydatku wózek został. Dzisiaj bylam drugi raz na badaniu cukru, jutro mam wyniki, mam nadzieje ze nie mam cukrzycy. Jak wyjdzie wynik dobry to chyba zjem cale ptasie mleczko:p bo teraz sie boje cokolwiek zjesc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :) Na pewno będzie dobrze :) Ja następną wizytę mam za tydzień w czwartek :) Ale chyba nie będzie mi robił żadnych badań bo ostatnio robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
Nawet w upały nie trzeba dopajać dzidziusia wodą ani herbatkami bo mleko wtedyzmienia swoją konsystencję ważne żeby mama piła. Znam takiego jednego agregata co jak butlę dostał to już cyca nie chciało mu się ciągnąć(mój osobisty chrześniak).A na kolki to polecają espumisan w płynie.Co prawda moje dziewczyny ominęła ta przypadłość ale w/w tak dawał popalić,że...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×