Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona1212

TERMIN NA MAJ 2014

Polecane posty

gościówa piszesz jakby o mnie:P chociaż kłucie już miałam, ale ten taki dziwny ból też czasami czuję, za każdym razem sobie myślę że pewnie się mi tam wszystko rozwiera coraz bardziej i bardziej ale chyba se wmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówa
a takie lekkie bole jak na miesiaczke w dole brzucha trwajace w sumie chwile i pojawiaja sie kilka razy w ciagu dnia tez macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nic nie mam, ale coś czuję, że jak mnie złapie to raz a porządnie i prosto na porodówkę pojadę :) We wtorek mam wizytę to zobaczymy jak szyjka i ktg. Jutro jadę zrobić ostatnie badania krwi i moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Pozdrowienia z porodowki ;) moje szczescie wazy 3115g i ma 58 cm ;) 10 w skali Apgar ;) jest cudowna ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już? MałaMi, gratulacje!! dużo zdrówka:) urodziłaś naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi GRATULACJE :) zdrówka i szczęścia dla Ciebie i maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po info od MałejMi to siedzę i się śmieję sama do siebie, bo My nie znamy dnia i godziny jak będziemy rodzić :) MałaMi wczoraj się bała cc a dziś już jest mamusią :) niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie! Chyba tak się wystraszyła tego cc że urodziła:D Ale super.. Siostra mojego szwagra też dziś urodziła, chyba dobry dzień dziś:) Wszyscy rodzą tylko nie ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym chciała jeszcze z 5 dni wytrzymać, tata mojego partnera wczoraj dzwonił z pytaniem co bym zjadła przed porodem, to mi ugotuje, więc powiedziałam że bigos, bo on robi najlepszy, i dziś ma nastawić kapustę, więc oby ta moja pociecha poczekała aż mamusia bigosu zje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak myślałam jak kiełbasę z grilla chciałam zjeść:D Mmm ale narobiłaś mi smaka, aż się mi zachciało bigosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
redka85 a na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela a teraz padniesz :) jeszcze bym majonezu się na zaś najadła z jajkami i szczypiorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa na 28 maja, ale po akcji z MałąMi to już wszystkiego się mogę spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
no wlasnie wczoraj denerwowala sie cieciem a dzis prosze...ma juz to male cudo przy sobie:) szybka akcja ze tak powiem! ja juz tez nie wiem czego sie spodziewac...planowe ciecie na 14.05 leze odpoczywam i wlasciwie nie robie zbyt wiele zeby wytrzymac do srody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w ciąży na jajka patrzeć nie mogę, nie wiem czemu, popatrze i od razu się mi nimi odbija:D a babcia mojego M ma kury i zawsze chce mi jajka dać na śniadanie a ja już czuję to jajko w gardle.. -- Ona się nie spodziewała i urodziła a my czekamy i nic, nosz kij by to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi od początku ciąży kurczak śmierdzi, kotleta z piersi kurczaka to nie tknę, jedynie w szaszłyku :) -- Ja na swoją pannę to poczekam do 28 a potem jadę na wywołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciówa takie bóle mam już od 3 dni powoli tez wody mi sie sączą położna powiedziała ze te bóle są dlatego ze dziecko uciska na kanał rodny ja mam inne zdanie na ten temat a do szpitala mam sie zgłosić gdy przerwa pomiędzy skurczami będzie co 5min. Ciekawe co zrobiła Malami ze tak przyspieszyło ja miałam pomysł by wziąć gorąca kąpiel ale wtedy nie będę wiedziała czy wody całkowicie odeszły czy nie innego pomysłu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to czemu już dziś zdecydowali zrobić cc? trzymaj się tam,szybkiego powrotu do formy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam się rozpisać na dwie wypowiedzi bo mi spam wyskakiwał:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela, wczoraj od 21 bolał mnie brzuch. Myślałam że to od żoładka. Ale jak już o 3 nie mogłam wyrobić i pojechaliśmy do szpitala okazało się że to skurcze. O 10.20 urodziła się moja żabka ;) Jest najlepsza. Jej płacz słyszałam na sali operacyjnej i na tym koniec. Wszystkie dzieci płavzą a moja nic. Nawet nie drgnie jak reszta koncertuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa tak właśnie myślałam:) Ale super że masz to już za sobą:) To się małej śpieszyło;D i chyba w nagrodę nie płacze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi napisz w wolnej chwili jak się czujesz i jak maż, pewnie pęka z dumy ze swoich dziewczyn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkagda
Czesc, ja dzisiaj trafiłam na patologie do szpitala:( pojechałam z bólami w krzyżu i pod brzucha a na ktg wyszedl kiepski zapis tętna i postanowili to obserwować:( i niestety musze tu leżeć , jak mnie przyjmowali to przez dwie godziny ryczałam za córka :(:(:( chyba hormony mi pogłupiały. Juz nie chce być w ciąży ja chce do domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkagda
No i moje marzenia o szybkim powrocie do domku legly w gruzach. Mimo ze tętno małej jest ok to przed chwila mialam robione badanie ginekologiczne (bardzo bolesne) i lekarz stwierdzil z uśmiechem ze Glowa nisko rozwarcie na jeden palec i że po tym badaniu może poród się rozkręci...eh ja chce do domuuu, nie chce już rodzić:(:(:( nie chce tu być:( jeszcze zaczełam plamić krwią po tym badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdka, to bylo zwykle badania czy moze masaz szyjki macicy? Mnie to niestety czeka we wtorek jesli do tej pory nie urodze, czytalam ze jest to bardzo nieprzyjemne ale ponoc przyspiesza porod... . Jestem juz 2 dni po terminie z usg i 4 dni po terminie z OM. Wydaje mi sie, ze odchodzi mi czop sluzowy pomalu, co jakis czas leci ze mnie troszke wodnistej wydzielny z bialymi, gestymi kawalkami. Dzwonilam do szpitala i polozna powiedziala ze to zapewne ten czop odchodzi w taki sposob, martwilam sie czy to nie wody plodowe, kazala mi zalozyc podpaske i obserwowac czy mocno nasiąka. Tego samego dnia juz nic nie kapalo, dopiero na drugi dzien znowu troche wody z tym czyms bialym. Miala ktoras z was podobnie? A tak poza tym to zupelnie nic sie nie dzieje, zadnych skurczy ani innych oznak. Poza tym, ze strasznie mnie bola plecy kiedy leze, nie ma juz dla mnie chyba wygodnej pozycji :( . Gratuluje nowej mamie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkagda
Enna nie wiem czy to byl masarz szyjki:( najpierw zwyklym wziernikiem potem ręką lekarz bardzo mocno tam naciskał i wtedy powiedział ze moze uda mu sie zrobić rozwarcie a na koniec takim metalowym wziernikiem badał niby wody płodowe i potem powiedział że po tym badaniu może się rozkręcić poród i ze moze wystąpić plamienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×