Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość gość
Zielony błękit witamy dopisz się do tabelki. Jutro wracam do pracy mam mega stresa co będzie gadał szef czy nie będzie mnie mdliło. Kolejna wizyta 5.02 a następna to już chyba też dokładne badanie. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catherine_......26...............06.09.................? .... .............Warszawa k.k.k.................23............10/11.09............. ..?...................legnica alma2800..........29...............12.09................ ? ..................wrocław biedronka..........29...............14.09............ ....?....................z. góra kamawrzesien2014...31........09.09.................?..... ............ ..niemcy evvvve...............33...............19.09.............. ...?....................orzesze asiał..................20...............23/24.09........ .....?.....................Opole patkaa22............21...............07.09............... ..?........................Kalisz zielony błękit......23..............15.09....................?......................Kraków wpisuje się wpisuje i witam się raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno, ciemno i nudno....zjadłabym barszcz....czekam aż zaczną się ferie...do tego czasu wyrobię się z papierami firmowymi i ucieknę na kilka dni do mamy;)mama na pewno zrobi barszczyk z ziemniaczkami z cebulką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wszysktkim. witaj zielony błekicie :) Ja zachcianek nie mam - póki co na szczescie odrzuca mnie od jedzenia. zwłaszcza od miesa. Żywie sie głownie gotowanymi warzywami. Gorzej ze zaczynam kaszlec a zupełnie nie pamietam czym sie mozna leczyc. Pewnie syropem z cebuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam samopoczucie? Ja dziś pierwszy dzień w pracy, jeszcze szefa nie widziałam, ciekawe co będzie gadał. Pewnie nic ale najbardziej mnie taka nieszczerość dobija. Zwolnienie to nie problem ale tylko w teorii. A jak się idzie to za plecami gadają;/;/;/ U mnie synek troszkę przeziębiony, dziś nie puściłam go do przedszkola na wszelki wypadek. Mnie rano też w gardle drapie, ale wiem, ze w ciąży tak może być bo mamy bardziej wysuszone śluzówki. Śniło mi się dziś ze byłam na USG 3D ale u innego lekarza i powiedział, ze na razie jest dziewczynką, ale chyba zamieni się w chłopaka (to był 13t) Później pokazał mi obraz i sama stwierdziłam ze widzę że to chłopak i byłam rozczarowana;/;/ eeh takie głupie sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
A ja jutro mam wkoncu ta wizytę u lekarza i strasznie jestem ciekawa co tam wyjdzie :-) Czuje sie dobrze, choć w moim życiu osobistym duże zawirowania Poszłam dzisiaj do sklepu dobry kawałek i pozniej wracałam z dwiema ciężkimi światami i zauważyłam ze strasznie szybko sie mecze :-/ weszłam do domu i najchętniej to polozylabym sie spać! Ja nie wiem jak to z moim ruszaniem sie bedzie jak ja sie tak mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwoliłam sobie zrobić porządek w tabelce :) Catherine_......26...............06.09.................? .... .............Warszawa patkaa22............21...............07.09............... ..?........................Kalisz kamawrzesien2014...31........09.09.................?..... ............ ..niemcy k.k.k.................23............10/11.09............. ..?...................legnica alma2800..........29...............12.09................ ? ..................wrocław biedronka..........29...............14.09............ ....?....................z. góra zielony błękit......23..............15.09....................?.... ..................Kraków evvvve...............33...............19.09.............. ...?....................orzesze asiał..................20...............23/24.09........ .....?.....................Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Jestem po wizycie u lekarza. Fasolka ma 12,9 mm lekarz wskazuje na 7/8 tydzien ciazy a termin porodu na 12 września. Kazał unikać soli i cukru oraz lekarstw. Myślec pozytywnie i nie denerwować sie aaa i unikać produktów z EEE co w dzisiejszych czasach nie jest łatwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catherine dziękuję za tabelkę, miałam prosić o poprawienie, bo większość piszę z telefonu i nie mam jak. jak tam samopoczucie dziewczyny? Mnie mdłości męczą codziennie, w nocy się budzę, bo żołądek boli i już sama nie wiem czy to od ciązy czy od wcześniejszego zapalenia. Od mięsa mnie odrzuca, wczoraj upiekłam kurczaka i drażnił mnie jego zapach, zjadłam tylko zupę i kanapki. dziewczyny czy macie dużo śluzu? ja się martwie, w poprzedniej ciąży miałam go bardzo dużo, a teraz nie. Dla mnie druga ciąza jest troszkę gorsza, w pierwszej byłam nieświadoma wszystkiego co będzie i co może być. teraz strasznie się martwię, ze np ze serduszko przestanie bić itp. Wkurzam się na siebie, ale to silniejsze ode mnie. Więc w sumie cieszę się z tych mdłości, ze jakaś oznaka tej ciąży jest. Piersi bolą, zwłaszcza jak wstaje. rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkk super ze z maluszkiem ok. ja mam swoją wizyte 5.02 i już się niemogę doczekać Alma mam do samo męczą mnie mdłości od 5 rano i na mięso też patrzeć nie mogę no i obawy też mam ciągle ,,byle do tej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony błękit ja też mam wizytę 5.02 o 14.45 dopiero, zapomniałam dodać, że złapałam przeziębienie od synka;/;/ musze skoczyć do apteki i popytać co tu wziąć. Wiem ze jest jakiś syrop dla kobie w ciązy i karmiących bo kiedyś brałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz kochana a moja wizyta jest o 20.00 cały tydzień i cały dzień czekania ach te paskudne przeziębienia pij dużo herbatki z cytryną i do łożka jak masz możliwość...w aptece na pewno Ci coś doradzą. zdrowiej, zdrowiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony błękit ja miałam mieć na 19.45 ale popatrzyłam błagalnie i znalazła się wcześniejsza godzina. Dziś niestety cały dzień w pracy ale następne 2dni sobie poleżę, piję teraz dużo ciepłej herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
A ja wam troche dziewczyny zazdroszczę tych objaw bo u mnie jakoś marnie jeżeli o to chodzi. Lekarz troche mnie zmartwil bo pytałam o badania wykluczające choroby dziecka i powiedział mi ze żadne badania nie dadzą mi pewności i ze ciaza to loteria wiec wychodzi na to ze do póki dziecko nie przyjdzie na świat będę musiała bić sie z myślami czy wszystko bedzie dobrze. Kazał myślec pozytywnie- ot łatwo mu powiedzieć. Skierował tylko narazie na podstawowe badania typu krew, HIV itd. Mam je zrobic przed kolejna wizyta czyli 18.02 i dopiero wtedy pomyślimy o innych badaniach, niby mówił ze te badania sie robi jak sa jakieś przesłanki do tego ale jak chce to moge zrobic. Pytanie do dziewczyn, ktore już maja dzieci: kiedy wybrać sie na badanie 3D ? I jaki jest jego koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczka mała
Witam, mogę się dołączyć ? Potwierdziło się u lekarza, że jestem w ciąży, mam termin na 20,09,2014 to 7 tydzień. Widziałam na usg zarodek i serduszko :) Staraliśmy się z Mężem aż półtoraroku. Mieliśmy różne leczenie, był stres, płacz i wreszcie jest !! Mamy już dwuletniego Synka :) KKK Na USG w 3D radzę się wybrać 13-15 tydzień ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczka mała
alma2800 Mam to samo. Na mięso patrzeć nie mogę. Jeść wcale mi się nie chce, jestem jak na diecie matki karmiącej :) Mdłości, zmęczenie i ogromnaaaa senność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Witamy kuleczko mała i zapraszamy zebys sie dopisała do naszej tabelki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie po wizycie.Dzis mialam usg przez powłoki brzuszne - mało było widać. Z usg wychodzi mi 7 tydzień i 5 dni. Kolejna wizyta za 4 tygodnie i będzie mi gin robił to usg genetyczne czy jak to sie tam zwie. Dzis była ze ną młoda u gina...nie omieszkała poinformować lekarza że będzie miała braciszka i nazwie go Baby Jack (bejbi dzejk nie wiem jak to napisac ale wziela to z bajki oczywiscie)Zmienna mała kobietka bo ostatnio stwierdziła że będzie to Leon;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko dziewczyny ja mam termin na 15 luty :) a dopiero zrobiłam test powodzenia wam życzę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wrześnióweczki, Mam na imię Magda w poniedziałek zrobiłam test ( a nawet dwa) i wyszło że jestem w ciąży. W piątek mam wizytę u gina i strasznie sie boję i jestem pełna obaw, bo nie czuję się ciążowo.... a z wyliczeń haczewskiego mam termin na 28 września. Mam już 6,5 letnią córkę. Troche mało składnie napisałam ;) nie mam mdłości, tylko boli mnie jak na @ i cycki mnie bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) Kuleczka i Magda :) Ja tez walczę z przeziębieniem nadal. Ten syrop dla kobiet w ciąży to prenalen - ale to właściwie wyciągi z owoców + czosnku - z tego co pamiętam. Mam babcine soki w domu, czosnek tez i jakoś tak bez sensu wywalać kasę na soki z apteki. Moje dziecko tez dziś wstało z katarem i zapaleniem spojówek - wirusowym na szczęście póki co. Ale do przedszkola nie poszła no i jutro odpadną nam zajęcia dla mam z dziećmi.. szkoda.. ona tak je lubi. K_K - ja badanie 3D miałam tuz po połówkowym usg . Ceny w naszym regionie były bardzo rożne - zapłaciłam 150 a np. moja znajoma 300 - zakres ten sam. Warto poszukać po okolicy - czasem opłaca się dojechać. Twój gin mówił pewnie o teście pappa - rzeczywiście standardowo robi się je po 30tce... lub w przypadku obciążeń genetycznych. A ten test określa jedynie prawdopodobieństwo wystąpienia choroby genetycznej a nie jej rzeczywiste wystąpienie - dopiero jak kobieta ma wysokie prawdopodobieństwo to kierują na badania inwazyjne. Biedronka - moja znów twierdzi że będzie miała siostrzyczke i innej opcji nie przyjmuje do wiadomosci. Dzis mi powiedziała ze przeciez jestem dziewczynka to musze miec w brzuchu dziewczynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 123
Cześć dziewczyny,ja również chciałabym dołączyć; termin wg usg 8 wrzesień; według @ nie wiem bo rzadko kiedy mam:). Mam 7 letnią córkę, więc już trochę zapomniałam jak to jest być w ciąży: bóle brzucha; nudności, wymioty ,wstręt do mięsa itp. jestem "szczęśliwą" posiadaczką wszystkich możliwych objawów ciąży. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze mojej córce.nic nie mówiłam o ciąży. Nikomu jeszcze nie mówiliśmy dopóki nie będę miała 100% pewności nie chce zamętu wprowadzać. Ja mam 30 lat więc ciekawa jestem czy jakieś dodatkowe badania będę miała. usg 3d w poprzedniej ciąży nie miałam może tym razem się skuszę ;-) Miałam ochotę iść na betę dzisiaj ale stwierdziłam ze i tak pewnie do,piątku wyników nie odbiorę, a dwa testy chyba się nie mylą.... Oj powiem wam że mam mętlik w głowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 123
Magda 2 testy napewno sie nie myla:) Ja powiedzialam juz coreczce ale jestem juz po wizycie i widzialam bijace serducho. Bedzie dobrze! A co do ciazy to powiem Wam ze bardzo sie boje o dzidziusia. Pracuje w przedszkolu specjalnym i mam dzieciaczki z wszelkimi mozliwymi zaburzeniami i wadami rozwojowymi, kurcze nie da sie nie myslec! Najgorsze w tym wszystkim ze to cholerna loteria a przede wszystkim straszna niesprawiedliwosc. Sorki za pesymizm, jakos tak mnie dopadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula :) nie, nie da się o tym nie myśleć zwłaszcza w ciąży :/ Ale to myślenie nic nie da... Wszystko będzie Ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się też zdarza pracowac z chorymi dziećmi. Ogólnie myśle że dałabym rade np. z dzieckiem autystycznym lub z zespołem downa - takie dziec**przy odpowiedniej opiece mogą być szczesliwe. Ale jak widuje dzieci z porażeniem które nie chodzą, nie widzą, nie słyszą .... to nie wyorażam sobie zeby moje dziecko było tak chore. Poza tym że to ogromna praca przy rehabilitacji i świadomośc że nigdy nie bedzie samodzielne to jeszcze nie da sie okreslic ile takie dziecko rozumie, co czuje.. chociaz być może ci rodzice jakoś czują emocje swojego dziecka (?). No ale los da, co da.Faktycznie myślenie o tym nic nie zmieni. My nadal kisimy sie w domu, Niemąż na zleceniu w WLKP wiec cały dzień go nie będzie. Pies wychodzi tylko na szybkie siusiu. Mamy duzy ogród, mógłby spokojnie pobiegac, ale póki co sam nie lubi zostawać. Mam nadzieję że jak zrobi sie ciepło to mu sie odmieni troche bo taki niewybieagny robi demolke w mieszkaniu. Maja też juz sie czuje lepiej i zaczeła dokazywac - bedzie co sprzatać. A papierków tez mam troche do wypełnienia. Miłego dnia życze w pracy i w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki;)Wczoraj dowiedziałam się, że moja kolejna kumpela jest w ciąży;)Smiałyśmy się, że bedziemy razem leżeć na porodówce;)moja młodą wczoraj rozłożyło na amen ale dziś póki co jest dobrze - jak narazie nie gorączkuje...Ja już zacynam wymiękać jesli chodzi o zrobienie sobie niespodzianki i chyba jednak chcę wiedzieć co tam w brzuszku siedzi...mąż pewnie powie "a nie mowilem że nie wytrzymasz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to w 1 ciąży szybko przestałam dopinac sie we własnych portkach a tym razem nic...nawet nie czuje sie taka "wzdeta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziś też leżę mam nadzieję że mi przejdzie. Jutro rano muszę jechać na badania., znów muszę być bez jedzenia więc skończy się na mega mdłościach. Mam nadzieję że nie będzie dużej kolejki bo jakoś póki brzucha brak to głupio prosić o przepuszczenie. Tak sobie wczoraj siedziałam w pracy i myślałam że najpierw męcze się przez pierwsze 3 miesiące a później jak się lepiej poczuje to szefowa będzie nalegać na l 4. Może dziewczyny dopiszcie się do tabelki wg terminu. Pozdrawiam Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catherine_......26...............06.09.................? .... .............Warszawa Paula 123 ......32...............08.09..................?................Rzeszów k.k.k.................23............10/11.09............. ..?...................legnica alma2800..........29...............12.09................ ? ..................wrocław biedronka..........29...............14.09............ ....?....................z. góra kamawrzesien2014...31........09.09.................?..... ............ ..niemcy evvvve...............33...............19.09.............. ...?....................orzesze asiał..................20...............23/24.09........ .....?.....................Opole patkaa22............21...............07.09............... ..?........................Kalisz zielony błękit......23..............15.09....................?.... ..................Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×