Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Limfa12............27..............3.09.................. ?..................Katowice Catherine_......26...............06.09.................? .... .............Warszawa patkaa22............21...............07.09............... ..?........................Kalisz Paula 123 ......32...............08.09..................?............. ...Rzeszów kamawrzesien2014...31........09.09.................?..... ............ ..niemcy k.k.k.................23............10/11.09............. ..?...................legnica alma2800..........29...............12.09................ ? ..................wrocław biedronka..........29...............14.09............ ....?....................z. góra Tygrysek33.........28...............15.09................ ..?....................Bialystok zielony błękit......23..............15.09....................?.... ..................Kraków evvvve...............33...............19.09.............. ...?....................orzesze asiał..................20...............23/24.09........ .....?.....................Opole Gosiunia1234...30................25.09..................? .......................wrocław magda_r...........30...............28.09................. ?.................. ok. Wawy Kasik177..........29................30.09................ .?.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek33
alma2800 a jakie leki Ty brałaś ? tylko te czopki czy coś jeszcze ? Mnie od czasu do czasu bolą biodra ale nie ma na co narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny coś chyba w tym jest bo ja od dwóch dni budzę się i czuje ból w odcinku krzyżowym kręgosłupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam tylko te czopki ale jak mnie tak mdli czasem pół dnia to nie chce brać tych czopków więc muszę sobie kupić ten mamarin. jest typowo dla kobiet w ciąży. mnie ta kość boli zwłaszcza przy chodzeniu. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie z tymi imionami to teraz jest szał na stare polskie imiona;)chociaz u nas na podwórku jest jeden Staś;)Zachariasz strasznie mi sie podoba ale dziecko chyba miałoby do mnie zal za pare lat;))))) W takim razie ponawiam poszukiwania imienia;) Orginalne, nietypowe, jedyne w swoim rodzaju..hmmmmm....jak znajde coś równie przypałowego jak Zachariasz to się odezwę;)Nie wiem czemu mi tak odbiło z tymi imionami.mialam nie planowac nic , nie sprawdzac płci a juz mnie nosi z ciekawosci;)chyba tak po ciuchu zapytam gina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Cześć dziewczyny, fajnie, ze nas ciagle przybywa :-) Ja dzisiaj zadzwoniłam do mojego ginekologa, wizytę mam dopiero na 18 tego lutego a moje bóle kręgosłupa nie ustają :-( boli mnie dolny odcinek krzyża ale wyżej niż kość ogonowa:-/ lekarz kazał jutro do niego przyjść i mam nadzieje ze cos poradzi, bo za wizytę płace 120zl i jak mam mu zapłacić po to żeby usłyszeć ze tak mnie bedzie bolało i mam robic wszystko na raty to wścieklizny dostanę :-/ już nie moge nic normalnie robic bo mnie boli, boli jak stoję boli jak jade samochodem nie boli tylko jak leżę a przecież nie moge cały czas tylko leżakowac. Mama mi dziś wysłała opinie lekarzy jak kiedyś miałam badanie kręgosłupa i brzmi następująco: zgiecie kątowe ku przodowi dystalnego segmentu kości krzyżowej ( wariant rozwojowy?). Poza tym obraz kości krzyżowej i guzicznej w granicach normy. W projekcji a-p asymetryczna jest przestrzeń miedzykregowa na poziomie L4-L5. Pokaże ta notatek lekarzowi może mu to cos wiecej powie. Pytałam go przez telefon czy iść do jakiegoś lekarza z tym kręgosłupem ale narazie kazał przyjść do siebie, pytałam tez czy zrobic badania ogólne na ktore dał mi skierowanie i kazał zrobic przed wizyta ale ta na 18.02 tez powiedział ze nie. Mam tylko nadzieje ze przejdzie ten ból bo jak inwalidka sie czuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
czesc dziewczyny.mnie juz puszcza przeziebienie i zaczal sie katar:(jutro mam wizyte u gina tak sie stresuje zeby bylo dobrze i zeby rosla dobrze pewnie kolejna wizyte bede miala juz na marze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymac sie cieplo i wcinać witamine C co by nie chorować;)Ja wieczorem szklanka wody z sokiem z połowy cytryny i póki co to się trzymam. Moje kolejne typy imion (i jakoś ciagle szukam tylko dla chlopca) Proszę o ewentualnie wasze zdanie mamuski:)chetnie otrzymam plusy lub minusy przy imionach jakie wam sie podobaja Antoni Zachariasz (nie rezygnuje) Franciszek Emilian Fabian gabriel Ignacy Igor Ksawery Natan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! U mnie jutro zaczyna się 10 tydzień, termin to 11 września 2014, jestem już po jednym poronieniu w październiku(bliźniaki 8tydz, poronienie 12 tydz):(. W zeszłym tygodniu byłam na USG, bardzo chciałam zobaczyć czy wszystko ok, serduszko na szczęście biło, słyszałam i widziałam:)) i widziałam już moją kruszynkę:), następna wizyta 20.02. Badania zrobione, toksoplazmoza wynik ujemny, morfologia, mocz ok, kiła wynik ujemny:) Dbam o siebie i Dzidzie i męża motywuje żeby też Nas rozpieszczał:) Życzę powodzenia i pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
hej dziewczyny mialam miec jutro wizyte i zadzwoniono do mnie z luxmedu ze mojej pani doktor nie ma i nie wiadomo czy bedzie w tym miesiacu i moja wizyta przepadla i musze czekac na nowy termin.pani chciala zrobic mi usg wypisac skierowanie na badania krwi a teraz sama nie wiem co mam robic:(martwie sie czy jest dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Alma - ja mam zamiar powiedziec w pracy o ciazy po badaniach prenatalnych czyli po 20.02. Wiem ze wspolpracownicy pewnie odwala focha, kierownik pewnie tez, ale jako ze pracuje w budzetowce to nie musze sie martwic o stanowisko. U nas jest prorodzinny dyrektor, ktory mama nie pozwala zrobic krzywdy :) ktos tu pytal o badania prenatalne - ja zamierzalam je zrobic, nawet jezeli mialabym placic, ale szczescie w nieszczesciu bede je miec refundowane, bo jestem w grupie ryzyka. Badania mam 20.02 czyli w 13tygodniu. Chyba bede pierwsza z naszego topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Strasznie wam wspolczuje tych mdlosci. Mnie meczyly tylko na poczatku ciazy, a teraz juz jest ok. Kregoslup tez mnie boli, ale to podobno taki urok ciazy. W kazdym razie funkcjonuje normalnie, jedynie dluzsze siedzienie jest nieprzyjemne. Biedronka - rzeczywiscie imiona oryginalne ;) z wymienionych przez ciebie najbardziej podoba mi sie antoni. ja na razie nie mysle nad imieniem. Poczekam az poznam plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie czasami mdli, albo jak jestem głodna, jak za dużo zjem, albo tak po prostu przy jakimś posiłku, np dziś jadlam kurczaka i jak zaczełam go obierać i jeść to mnie normalnie zemdlilo i wszystko mi sie podniosło:P hah na szczęście uspokoilam sie i skończyłam posiłek, chyba mężowi nie było by miło gdybym zwymiotowala przy obiedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa na prenatalne na pewno pójdę, mój lekarz do którego chodzę robi takie badania, zastanawiam się czy zrobi mi za 70zł(cene wizyty) czy skasuje mnie normalnie 200...ale jeszcze 3 tyg do badania, więc to się okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Moj lekarz kasuje 150zl za wizyte a 200zl za badania, wiec pewnie twoj tez policzy za badania wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co wchodzi w skład badań prenatalnych oprócz usg czyli badanie przezierności karkowej czy chodzi Wam o test pappa czy jeszcze jakieś inne badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Podstawa jest usg genetyczne, a w przypadku wystapienia jakis nieprawidlowosci kieruje sie na test podwojny (wolne hcg i test pappa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limfa12 dzięki już wiem o co chodzi, ja takie badanie mam właśnie 20.02 i już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
No to mamy badania w ten sam dzien ;) mam nadzieje ze bedzie to nasz szczesliwy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi być szczęśliwy innej opcji nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limfa12 - mój jak mi wypisuj***adania jakiekolwiek to wtedy idę do niego na NFZ i mam za darmo, a za wizyte z USG 3d płacę 70z, dlatego się zastanawiam czy jak mi zrobi prenatalne to czy wezmie 200 jak w klinikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondasek86
Dziewczyny ja też się wybieram na badanie prenatalne 24 lutego juz nie mogę się doczekać:) Pomału czuję ze gacie robią się bardziej upięte mam nadzieje ze jeszcze parę tygodni w nich o chodzę. Wczoraj zaczęłam 10 tydzień -termin 10 wrzesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondasek86- to idziemy łeb w łeb ja mam na 11 września;) powodzenia na prenatalnych, bo to już niedługo! Będę trzymała kciuki, mój gin powiedział, że zrobimy w 13tc, żeby dzieciątko było już lepiej ukształtowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondasek86
Mi w klinice tak zrobili termin pierwsze na 24 luty a połówkowe na 29 kwiecień. Trzecie jeszcze nie wiem czy zrobię. Moja siostra jest z 5 września to może trafie;) Wkoncu termin może sie minimalnie zmienić według badania usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy mozecie mi napisac jak liczycie swoje tygodnie ciazy bo ja tu czegos nierozumie, ja mam termin na 9 wrzesien i dzisiaj mam 10tydz i 1 dzien czyli skonczone 10 tygodni i zaczol sie 11 a ktos tu napisal ze ma termin na 10 wrzesien i zaczol sie wczoraj 10 tydzien wiec cos tu niegra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondasek86
Kama nie wiem jak wy liczycie, ja liczę tak jak mi doktor obliczył wczoraj zaczęłam 10 tydzień od terminu okresu, a od daty poczęcia to 8 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×