Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

A no i wiek - 30 lat - widzę, że sporo tutaj takicj 30 latek jak ja:)fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga41...............41.................01.09....?........ .ok ...Kłodzko.............. Limfa12............27..............3.09.................? ... ............Katowice Catherine_......26...............06.09.................? ............Warszawa patkaa22............21...............07.09.........?..... ...................Kalisz Paula 123 ......32...............08.09..................?............. .Rzeszów k.k.k.................23............10/11.09............. ?...................legnica kamawrzesien2014...31........09.09.................?..... ........niemcy alma2800..........29...............12.09................ ?..............wrocław ania8333................................12.09.................?.......................... biedronka..........30...............14.09............ ..?....................z.góra Tygrysek33.........28...............15.09................ .?............Białystok zielony błękit......23..............15.09....................?.... ........Kraków aneta83..............30...............18.09..................?..............Śląsk evvvve...............33...............19.09............?. ...................orzesze asiał..................20...............23/24.09........ .?.....................Opole Gosiunia1234...30................25.09................?.. ..............wrocław magda_r...........30...............28.09................. ?........... ok.Wawy Kasik177..........29................30.09................ .?.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózki Tako są bardzo dobre i w dobrej cenie. Jedyny minus Jumpera to bardzo zły dostęp do kosza pod wózkiem, a to jest szalenie wazne, a to kocyk a to chrupki a zabawka. Bardziej polecam z Tako model Laret albo Mohito :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga41...............41.................01.09....?........ .ok ...Kłodzko.............. Limfa12............27..............3.09.................? ... ............Katowice Catherine_......26...............06.09.................? ............Warszawa patkaa22............21...............07.09.........?..... ...................Kalisz Paula 123 ......32...............08.09..................?............. .Rzeszów k.k.k.................23............10/11.09............. ?...................legnica kamawrzesien2014...31........09.09.................?..... ........niemcy alma2800..........29...............12.09................ ?..............wrocław ania8333...........30 (jeszcze) ........12.09............ .....?.....Śląsk biedronka..........30...............14.09............ ..?....................z.góra Tygrysek33.........28...............15.09................ .?............Białystok zielony błękit......23..............15.09....................?.... ........Kraków aneta83..............30...............18.09.............. ....?..............Śląsk evvvve...............33...............19.09............?. ...................orzesze asiał..................20...............23/24.09........ .?.....................Opole Gosiunia1234...30................25.09................?.. ..............wrocław magda_r...........30...............28.09................. ?........... ok.Wawy Kasik177..........29................30.09................ .?.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondasek86
Dziewczyny proszę dopiszcie i mnie do listy bo piszę z komórki termin 10.09.2014 wiek 27. Czytam was codziennie u mnie nic się nie dzieje tylko spodnie trochę ciasne się robią. 24 jadę na badania prenatalne już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też pomarudzę strasznie słabo się dziś czuję, zwyczajnie na nic nie mam siły oprócz spania. nawet do toalety ciężko mi się wybrać. czekam jak na zbawienie na telefon odnośnie szpitala a on nie dzwoni :( do tego pobolewa mnie woreczek, nie wiem czemu, pewnie dlatego, że obudziłam się na prawej stronie i był ucisk. a co do wózka to ja nie lubię trójkołowych. podobają mi się klasyczne stelaże. poza tym Mutsy bardzo podobają się narzeczonemu i ma poprosić matkę aby sprawdziła ich ceny u siebie (a obecnie mieszka w Holandii a Mutsy to holenderska firma) i jeśli będą tańsze niż w Polsce to jej zleci się kupno upatrzonego modelu i koloru. a co do szpitala to prowadzę ciążę u dyrektora szpitala, w którym chcę rodzić choć narzeczony cały czas optuje za prywatnym porodem. ja za to na chwilę obecną jestem przekonana, że jeśli nie zakwalifikują mnie do państwowej cesarki to zapłacę za nią prywatnie (obecnie nie mam siły dojść do samochodu a co dopiero urodzić siłami natury, choć mam nadzieję na poprawę kondycji i może nawet zmianę zdania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam tako jumper przy pierwszym dziecku i bylam zadowolona....nie przypominam sobie ze byl slaby dostep do kosza pod wozkiem.moze przy zalozonej spacerowce ktorej nie uzywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedronka przy gondoli dostęp do kosza jest ok ale przy spacerówce już gorzej. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
A mi dzisiaj rzucił sie w oczy wozek graco symbio dość ciekawie wyglądał. Jakaś obsesje mam gdzie widzę jakaś kobietę z wózkiem to zaglądam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
jamam ten wozek graco i jestem niezadowolona jak tylko po chodziku jezdzi sie ok ale gdzies juz podjazd pod kraweznik czy spacer po parku odpada kola sa okropne ale ma za to fajny duzy kosz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
najlepiej w wozkach patrzec na kola zeby nie byly za duze i zeby byly stabilne i na kosz bo pozniej od tych kol i tego jak sie sklada zalezy czy pozniej znowu trzeba bedzie kupowac spacerowke bo zazwyczaj zawsze nie pasuje ta od kompletu i kupujemy mniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_k
Dziewczyny mam dzisiaj trzeci raz czkawkę i to taka ze aż brzuch z wysiłku boli:-/ czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dawno mnie nie było bo ostatni tydzień wyjety z życia- mdłości straszne i brak apetytu. Schudlam już prawie 2 kg a przy mojej wadze 52 kg to zaraz jak wior będę. Już jest trochę lepiej. Czy któras z was ma konflikt serologiczny? Jakie badania w związku z tym mialyscie. Bo ją odczyn coombsa i przeciwciała anty hcv. A ktoś usunął z tabelki moje miasto Olsztyn :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja się niestety wpadłam pożegnać i usunąc z tabelki. Moja ciąża sie jednak nie rozwineła - obumarła juz w 4-5 tygodniu. Dziś miałam zabieg. Czuje sie dobrze fizycznie, psychicznie też jakos daję radę. Jak wszystko bedzie ok to za 2-3 mce podejmujemy nastepne starania. Pozdrawiam i życze powodzenia :) aga41...............41.................01.09....?........ .ok ...Kłodzko.............. Limfa12............27..............3.09.................? ... ............Katowice Catherine_......26...............06.09.................? ............Warszawa patkaa22............21...............07.09.........?..... ...................Kalisz Paula 123 ......32...............08.09..................?............. .Rzeszów k.k.k.................23............10/11.09............. ?...................legnica kamawrzesien2014...31........09.09.................?..... ........niemcy alma2800..........29...............12.09................ ?..............wrocław ania8333...........30 (jeszcze) ........12.09............ .....?.....Śląsk biedronka..........30...............14.09............ ..?....................z.góra Tygrysek33.........28...............15.09................ .?............Białystok zielony błękit......23..............15.09....................?.... ........Kraków aneta83..............30...............18.09.............. ....?..............Śląsk asiał..................20...............23/24.09........ .?.....................Opole Gosiunia1234...30................25.09................?.. ..............wrocław magda_r...........30...............28.09................. ?........... ok.Wawy Kasik177..........29................30.09................ .?.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Evvve bardzo mi przykro.... Bądź silna i nie podawaj sie a jestem pewna już niedługo bedziesz sie cieszyć z tego ze zostaniesz mama. Trzymam zz ciebie kciuki i jak za kilka miesięcy ci sie uda to wpadnij do nas i podziel sie dobra wiadomością. Czekamy na twoja udana próbę! Trzymaj sie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evvve bardzo mi przykro...w takiej sytuacji pocieszajacy jest jedynie fakt ze na tak wczesnym etapie ciazy a nie 30 tydz na przykład...wierze zze za kilka tygodni znowu zobaczysz dwie kreski na tescie. ja mam tez jakies dziwne przeczucie ale moze to moje wymysly tylko...wizyta 26tego wiec jeszcze kilka dni...ostatnio chyba za duzo stresów miałam... co do wózka dziewczyny to przede wszystkim ogladac w sklepach a nie na allegro - dotknąc , zobaczyc jak sie prowadzi, czy z łatwoscia mozna sciagnac gondolke i zamontowac np fotelik.dla mnie bylo istatne sciaganie gondoli bo wnosilam wozek na raty - Jumper ma kiepskie odpinanie gondoli bo trzeba przytrzymac rownoczesnie z obu stron haczyki. co do kosza faktycznie moze w spacerówce byl słaby dostep ale bierzcie pod uwage ze nie oze byc kosz za nisko bo jak jest bloto i snieg to potem szurasz po tym koszem wlasnie.miałam tak w spacerówce - na zime musiałam sciagac kosz bo jeden wielki syf był. teraz bede miala wozek espiro jupiter tylko ze wzgledu na to ze dostałam gondole za darmo woiec szukam uzywanej spacerówki by miec stelaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i fajne jest jak wózek ma dodatkową osłonke na bude tzn . ze...hmmm..nie wiem jak to wyjasnic ale jak wieje mocno to gondolka jest bardziej osłonieta.poszukam na allegro to wkleje linka o co mi chodzi;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evvvve bardzo mi przykro. dobrze, że jesteś silna i nie poddajesz się! jak Wam się uda za te kilka miesięcy to koniecznie do nas zajrzyj się pochwalić! trzymaj się i z całego serca życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mnie już dopada straszna schiza odnośnie tych badań 4/03. jak nie myślę o woreczku to o badaniach, jak nie o badaniach to o cukrze. ja wiem, że to już było wałkowane wiele razy i w necie o tym aż za dużo ale powiedzcie mi jeszcze raz: mam mieć zrobione USG 3D. wystarczy? czy może lepiej przepisać się na 2D? USG będzie robione w 13 tygodniu 4 dniu. będzie dobrze czy przepisać się na tydzień wcześniej czyli 12 tydzień i 4 dzień? bo Wy wszystkie macie mieć badania wcześniej niż ja a ja mam wcześniejszy termin i już sama nie wiem. już tak bardzo chciałabym żeby mi lekarz powiedział, że wszystko jest w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evvve - bardzo mi przykro. Trzymaj sie! Na pewno sie uda kolejnym razem. Catherine - ja mam badanie w 13t4d, bo wtedy dziecko bedzie odpowiednio duze i bedzie wszystko dobrze widac - to slowa mojego lekarza. W 12t moj maluch mial 5 cm i lekarz sam zachecil by poczekac jeszcze tydzien. Nie wiem czy to bedzie 3d czy 2d, ale dam znac w czwartek wieczorem. Bardzo sie denerwuje czy wszystko bedzie ok. Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle napisalam: 13 tyg 1 dniu mialo byc. Badanie mam w czwartek a tygodnie licze od srody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limfa dzięki, uspokoiłaś mnie na noc :) zamarudzę z okazji nowego dnia. nie mogę spać więc postanowiłam pooglądać zdjęcia na facebooku. wchodzę na profil koleżanki Tajki a tam co? kilogramy a nawet tony zdjęć jedzenia. ale jakiego jedzenia!!! same pyszności - tajskie, chińskie, japońskie, hinduskie, francuskie, angielskie śniadania, słodkości. osobiście myślę, że upublicznianie tylu zdjęć takiego jedzenia, na dodatek kiedy ja nie mogę go jeść, powinno być karane łagrem. ps. oddam w dobre ręce i relatywnie szybko woreczek żółciowy. jako gratis dorzucam kilka kamyków. chętne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiękłam na przeglądzie kuchni koreańskiej... idę zjeść suchara i spać. może mi się chociaż przyśni, że jem coś lepszego niż paszę. nigdy nie myślałam, że jedzenie (a raczej brak możliwości jedzenia) stanie się moją obsesją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
evvvve, moja droga trzymaj się ciepło, dwa lata temu byłam w takiej sytuacji a teraz proszę jak narazie wszystko ok. więc będzie dobrze i mam nadzięję że nie będziesz długo czekać na te dwie kreseczki. Limfa, ja miałam badanie przezierności i innych pomiarów jak miałam 11tyg. skończone i 3 dni (tzn. ja swoje liczę od soboty ,w sobotę miałam pełne 11 tyg. a bad. w poniedziałek.) wszyściutko było widać łącznie z malutką kością nosową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek33
Hej :) evvvve bardzo mi przykro i wiem co przezywasz bo byłam w takiej samej sytuacji już 3 razy i wiem jedno nie można się poddawać :) Odzywaj się do nas i opowiadaj co u Ciebie :) Jesli chodzi o badania prenatalne to mi lekarz powiedział że będzie to zwykłe usg a nie 3d a później na badanie krwi w moim przypadku. U mnie bedzie to 13tydzień i 2 dzień. Co do wózka to miła pani w sklepie powiedziała mi że dobrze jak wózek ma koła pompowane zwłaszcza na zimę i nie za duże i nie za małe. ten wózek co ja na razie wybrałam to ma taką budę że można ją rozłożyć tak że zakrywa cały wózek :) dodatkowo ma moskitiere i ochraniacz przed deszczem ale to podobno ma każdy wózek :) Ja to już bym chętnie poszła do sklepu i kupiła jakieś ubranka ale się powstrzymuje :) wiem jedno jak badania prenatalne wyjdą dobrze to żadna siła mnie nie powstrzyma przed zakupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×