Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Za Klinikami przemawia jeszcze oddział do ratowania noworodków ale oby nie był potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
No nie wiem może on ma jakis sprzęt ktory to inaczej wymierzył albo niedokładnie nie mam pojęcia ...:-/ kurcze może pojde przed polowkowym ktore popada dopiero na początku maja do innego lekarza ktory ma inny sprzęt? Wiecie tak dla kontroli tego lekarza, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem w sumie czy bym poszła sprawdzać , skoro Lekarz powiedział że jest dobrze , zobaczysz na polowkowyn , ale to moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Kkk duza twoja dzidzia. Ja mialam w 15 tyg usg i mial dzidzia 10 cm tylko i mam maly brzuszek. Teraz jestem w 16 tyg i 3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dopiszcie mnie. Edka12 termin 17września Mielec plec nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick____________Miejscowość____Termin__________Płeć Aga41 __________ok. Kłodzka_____01.09 ___________chłopak Catherine________Warszawa_______06.09_________? Limfa12__________Katowice_________27.08.14________Chłopa k Natusiaa_________Warszawa___ __02.09.2014r______ Blondasek86______Gliwice_______05.09.2014_______? Inesskaa_________Łódź_______ 06.09.2014____chłopiec Pelargonia69_____Mińsk Mazowiecki___10.09.2014__ Alma2800_______ Wrocław_____12.09.14r_________? K_K_K_K__________Legnica_______12.09.14__________ Chłopak Wierna____________Wrocław_______12.09.14_________Chłopa k Minia1989_________Gdańsk________13.09.2014_______dziewczynka Aneta_83_________Cieszyn________20.09.14_________? Nika gość________Warszawa____25.09.14r______Chłopak Mandarynka84____ Kraków______27.09.14r._______Chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek33
cześć :) I jeszcze ja się dopiszę :) Nick____________Miejscowość____Termin__________Płeć Aga41 __________ok. Kłodzka_____01.09 __________chłopak Limfa12__________Katowice_______27.08.14________Chłopa k Natusiaa_________Warszawa______02.09.2014r______ Blondasek86______Gliwice________05.09.2014_______? Inesskaa_________Łódź__________ 06.09.2014______chłopiec Pelargonia69_____Mińsk Mazowiecki___10.09.2014___? Alma2800_______ Wrocław________12.09.14r________? K_K_K_K________Legnica_________12.09.14________ Chłopak Wierna__________Wrocław________12.09.14_________Chłopa k Minia1989________Gdansk________13.09.2014_______dziewczynka Tygrysek33_______Białystok_______15.09.2014_______dziewczynka Aneta_83_________Cieszyn________20.09.14_________? Nika gość________Warszawa_______25.09.14r________Chłopak Mandarynka84____ Kraków_________27.09.14r.________Chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek33
Nick____________Miejscowość____Termin__________Płeć Aga41 __________ok. Kłodzka______01.09 ___________chłopak Catherine________Warszawa_______06.09____________? Limfa12__________Katowice________27.08.14________Chłopa k Natusiaa_________Warszawa___ ___02.09.2014r______? Blondasek86______Gliwice_________05.09.2014_______? Inesskaa_________Łódź__________ 06.09.2014_______chłopiec Pelargonia69_____Mińsk Mazowiecki___10.09.2014____?_ Alma2800_______ Wrocław________12.09.14r_________? K_K_K_K________Legnica________12.09.14__________ Chłopak Wierna__________Wrocław________12.09.14__________Chłopa k Minia1989________Gdańsk________13.09.2014________dziewcz ynka Tygrysek33_______Białystok_______15,09.2014________dziewczynka Edka12__________Mielec_________17.09.2014________? Aneta_83_________Cieszyn________20.09.14_________? Nika gość________Warszawa______25.09.14r_________Chłopak Mandarynka84____ Kraków________27.09.14r._________Chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postawiłam przy płci znak zapytania bo dzielnie czekam do usg połówkowego na potwierdzenie :) i zastanawia mnie jakim sposobem macie połówkowe przede mną skoro ja mam mieć 1-2 tydzień maja a jestem na początku tabelki? dziś zdjęli mi szwy. normalnie jakby mi skóry przybyło :D tylko boję się prostować bo mam głupie myśli, że teraz bez wspomagania coś mi pęknie... dziewczyny, z Warszawy i okolic, gdzie macie zamiar rodzić? wiem, że Mamawrzesinka obstawia Żurawią a chyba Nika Solec? a reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek33
ja to sie wpisałam na razie na 15 września bo taki termin mam z miesiączki ale we wtorek lekarz mi powiedział że będę miała CC na 05.09 lub 08.09 XXXXX KKK faktycznie masz dużego maluszka :) ja jestem w 17 tygodniu i moja mała ważyła we wtorek 165gram :) Może będziesz miała chłopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek33
_Catherine_ ja mam polówkowe na 29 kwietnia i wtedy będe w 20 tygodniu i 2 dniu a to daje wedgług tego jak liczy mój lekarz 21 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek33
A połówkowe usg robi sie między 18 a 22 tygodniem ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Lekarz na pierwszym usg prenatalnym mówił ze dziecko jest większe niż na to wskazuje data miesiączki i sugerował ze może była wczesniej ale ja pamietam kiedy ja dostałam ( tak mi sie wydaje :-) ) rozmawiałam z moim facetem i w sumie mówi ze przecież przy porodzie tez jedne dzieci rodzą sie i waza 2,5 kg inne ponad 3 a jeszcze inne ponad 4 kg no zobaczymy kolejna wizytę u mojego lekarza mam 23 albo 24.04 nie chce mi sie iść sprawdzic w karcie ciazy wiec wtedy go dopytał o ta wagę i zaraz w maju bedzie polowkowe wiec bede miała okazje porównać opinie dwóch lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Dziewczyny a jak koszty polowkowego? Porównywanie do prenatalnego ? Ja sie jeszcze nie zapisalam, lekarz mówił ze to za około 5 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek33
U mnie połówkowe 200 zł z nagraniem 3D lub 4D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
Haha Catherine - na zurawia to ja chadzam na sushi a nie dzieci rodzic ;-) Chyba mi sie mowe dziecko poruszylo w brzuchu przed chwila. Juz mi wlosy deba staja na mysl o tym, co tam sie znow w moim brzuchu bedzie dziac. Syn byl wariatem, jak chodzilam pod koniec ciazy na ktg to tetno bylo non stop powyzej 150, a ten sie rozpychal jeszcze bardziej. Zebra bolaly mnie jeszcze kilka tygodni po urodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
Kkkk - moj lekarz i lekarka zawsze na polowkowe i to po 32tc wysylaja do innego lekarza i w Szczecinie i w Wawie kosztuje mnie to z trgo co pamietam 250zl, a z pelnym echo serca chyba 350zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie na Żurawią chodzisz na sushi? Ja przed pęcherzykiem odkryłam sushi na Jelonkach i tak mi oczy zamydlili, że praktycznie chodziłam tylko tam. Ale dobrze jeść dawali i nie mogę się doczekać mojego wielkiego powrotu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
No tak, ja Solec, tradycyjnie. Mi połówkowe robi prowadzący w ramach wizyty. Ale jak robiłam pappa w multimedzie na NFZ, to powiedzieli, że jak mam skierowanie, to mogą mi zrobić też u siebie bezpłatnie. I chyba się zdecyduję, bo mają dobry sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Czesc dziewczyny. No i padło tez na mnie. Kilka dni nie piłam soku z cytrusów, wczoraj rano zmarzlam ( kaloryfery mi wyłączyli, koniec sezonu grzewczego i już nie mogłam nagrzac) teraz bol gardła i kaszel a chyba z dwa lata udało mi sie wytrwać bez żadnego przeziębienia:-/ XXXXXXXXX Sushi fuuuuuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KKK nie przejmuj się rozmiarem dziecka, właśnie czytałam ze w 17t moze ważyć do 250g i mierzyć 17cm , każde dziecko jest inne. Na gardło polecam prenalen, mleko z miodem, 3x3 wit C i leż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Dziewczyny, a gdzie wyczytałyście normy wagi? Ja miałam usg w 14tyg 4 dniu i mały ważył 110 gram, lekarka powiedziała mi, że w tym okresie nie mierzy sie już dzidziusia tak jaj poprzednio tylko obwód główki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie może czy w państwowym szpitalu można iść i obejrzeć warunki porodowe? Np. sale jedynki, jaki mają sprzęt typu piłki, wanny itd.? Mój narzeczony niedługo przyjeżdża i chcielibyśmy sobie wspólnie zrobić rundkę bo potem nie będzie już okazji. Wiem, że w prywatnym szpitalu takie coś to nie problem i wręcz zapraszają, ale państwowo? ps. myślałyście już o szkole rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynka mi powiedziano to samo odnośnie długości dziecka. Że teraz się już nie mierzy długości tylko główkę bo dziecko jest za duże i się już nie wyprostuje do prawidłowych pomiarów. A wagę mam w swojej książce o ciąży ale się nią nie sugeruję. Ja urodziłam się i miałam 2,600, dostałam 10 w skali Apgar, teraz mam 182cm i generalnie zdrowa ze mnie baba (pomijając epizod z pęcherzykiem). Niedawno koleżanka urodziła dziecko 4,350,też dostała 10. A sushi jest przepyszne, szczególnie z łososiem a za piękność z musem z ośmiornicy można dać się pokroić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×