Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość Sjena
Przepraszam za literowki, ale pisze z telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargonia69
Witam Was! Wczoraj byłam u lekarza no i niestety zapalenie gardła oczywiście bez anybiotyku się nie obyło.Dziś też wizyta na usg już nie moge się doczekać mam nadzieje że z dzidzią wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borsuczku witam serdecznie Sjena co to znaczy ta uchylona szyjka? pierwsze słyszę o czymś takim. idę dziś do endokrynologa i już mam kiepski humor. sprawdziłam wyniki wczorajszej krwi w systemie i niby TSH, FT3 i 4 w normie ale w dolnej, FT4 to ledwo na ta normę się łapie. za to witamina D leży i kwiczy. miesiąc temu miałam 54, dolna norma to 20 a ja teraz mam 7,88. a siedziałam więcej na słońcu niż przed ostatnim badaniem i jem masło, którego wcześniej nie jadłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny :) Witam Borsuczka U mnie taka brzydka pogoda dzisiaj we Wrocławiu , że myślę tylko o jedzeniu :D Od rana oglądam porody na TLC nieźle można sobie podpatrzeć co i jak ;) a jak u Was dzisiaj , jak Bobaski się czują :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusiaa
U mnie też dzis okropna pogoda za oknem :( Takiego nygusa złapałam że jeszcze w pizamce smigam po domku :) Maluszek sobie bryka w brzuchu a ja na nic ochoty nie mam :) ojj mam nadzieje, ze przynajmniej weekend bedzie bardziej optymistyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catherine - wiesz ja sama nie wiem co to znaczy, ze szyjka jest uchylona i nie dowiedzialam sie tego od mojego gina. Powiedzial tylko, ze u kobiet, ktore juz rodzily moze tak byc, a ze on woli dmuchac na zimne i jest przewrazliwiony na tym punkcie wyslal mnie ja usg. Szukalam informacji w internecie, ale nic konkretnego nie znalazlam bo dziewczyny pisza tylko o rozwartej szyjce. Ja juz jestem po usg szyjki (o dziwo czekalam na IP TYLKO 2 godziny). Lekarz ktory robil usg powiedzial, ze nie widzi zadnych nieprawidlowosci, szyjka nie skrocila sie takze odetchnelam z ulga. Rozmawialam tez z moim ginem bo zaczepilam go w szpitalu, pozniej zawolal mnie do siebie i powiedzial, ze jest ok ale mam sie zglosic do niego za 2 tyg. Nie mam zadnych zalecen zeby lezec, ale sama chce troche zwolnic, zeby nie bylo zadnych niespodzianek. Juz mam lepszy humorek mimo deszczowej pogody;-) Slyszalam bicie serduszka, lekarz powiedzial, ze ladnie miarowo bije wiec super. A skoro mialam usg 2 tyg., temu nic juz dzis nie sprawdzal. Po drodze wybralam sie na male zakupy, kupilam sobie 2 staniki i buty. Od wczoraj tez czuj***ardzo intensywnie ruchy dziecka bo wczesniej tylko delikatne laskotanie. Milego dnia i wiecej sloneczka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjena
Ten gosc wyzej to ja;-) Wczoraj bylam tez z coreczka na bilansie 2 latka i moja cora oczarowala lekarke i pielegniarke, rozmawiala z nimi ta moja gadula i wywolala ogromny wybuch smiechu ;-) Dostala naklejki, a moja Natka na to czy nie ma wiecej. Lekarka powiedziala, ze moze dac jej jeszcze kolorowanke to bedzie sobie kolorowala, a moja cora na to takim powaznym glosem- ale tu nie ma kredek. Smialysmy sie wszystkie do lez;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sjena wszystko będzie dobrze napewno :) teraz tylko trzeba trochę zwolnić :) Fajnie że na zakupach byłaś, a Twoja córcia to udana musi być na maxa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, pogoda rzeczywiście do d**y. Ja idę tylko jutro do pracy i 3 dni wolnego i mam nadzieję, że będzie lepsza. Na 19 idę z synkiem na USG, ma powiększone węzły na szyi. Już jakiś czas temu lekarz wyczuł, ale był wtedy przeziębiony. Dziś byliśmy u nefrologa i tam lekarka też wyczuła i poleciła to sprawdzić. raczej nic groźnego, może to od asymetrii ciała, bo przegina się bardziej na jedną stronę. Boję się tylko, ze na bank mi zaśnie w aucie i później będzie trudno zrobić badanie. Ma chłop mocny sen i jak zaśnie to koniec. No ale próbujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjena
Wierna - oj, zakupy poprawiaja humor;-) Czekajac dzis ja IP staralam sie myslec pozytywnie i pomyslalam sobie, ze jak bedzie wszystko dobrze to ide na zakupy i tak tez zrobilam. A moja coreczka to taka rozgadana smieszka wiec mamy wesolo;-) Alma - powodzenia na badaniu i zeby synek nie stresowal sie bardzo. Ile ma juz lat bo nie pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Właśnie zaczęłam 16 tydzień i ruchów nie czuje wcale. Ale myślę że to jeszcze wcześnie. Ale za to brzuch rośnie mi w zastraszającym tempie. Dwa dni temu kupiłam pierwsze spodnie ciazowe i już nie zamierzam chodzić w zwykłych bo ciasno. Wizytę mam w następny piątek i patrząc po tabelce jest szansa że dowiem sie jaka płeć. Co to są te badania polowkowe o których piszecie? Lekarz do tej pory nic nie wspominał na ten temat a to moja 1 ciaza więc doświadczenia brak. Na czym polegają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierna rozbroiłaś mnie tymi porodami. jak leżałam na patologii to akurat babka namawiała do wzięcia udziału w nagraniu. płacili 1000zł. wiem, że zgodziły się dwie dziewczyny. jedna była grubo po terminie i kalkulowała, że szpital przed kamery wystawi jej najlepszy personel (nie pomyliła się) a dla drugiej to miało być 5 i 6 dziecko więc kasa zwyczajnie była potrzebna. moja koleżanka podsumowała całość tak, że w Playboyu lepiej płacą za pokazywanie gołej "de" :P ja już po endokrynologu. kazała mi dalej brać Prenatal Classic bo ma dużą zawartość jodu i zapisała po 4 krople Vigantolu dziennie na podniesienie poziomu witaminy D. mam nadzieję, że to coś da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój synek ma prawie 3.5 roku., też z niego straszny gaduła. bardzo szybko zaczął gadać i buzia mu się nie zamyka. mam nadzieję że to nic groźnego., badanie wyjdzie dobrze. wieczorem napisze. a połówkowe to bardzo ważne badanie., lekarz sprawdzą wszystkie narządy., łożysko. jest tego dużo wpisz sobie w google. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jua bardzo lubię te programy i ucieszyła mnie wersja polska - wczesniej ogladałam "porodówke" na tlc. Faktycznie babeczka mogła skorzystac na tym nie tylko fiannsowo bo zeczywiscie przed kamerami wszystko wyglada pieknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby któraś mogła to prosze o dopisanie mnie do tabelki - nie wiem czy to tylko u mnie tak sie dzieje ale wszystko mi sie rozwala przy kopiowaniu. biedronka2223, zielona góra, chłopczyk termin 12-09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Juz bardzo mnie zastanawia czy bedziemy miec syna czy córke mam nadzieje ze po świętach na usg bęďzie już widać...... juz mam sny naprzemisn ze raz chlopiec raz dziewczynka:) oczywiscie najwazniejsze by bylo zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusiaa
Nick____________Miejscowość____Termin__________Płeć Limfa12__________Katowice________27.08.14________Chłopa k Aga41 __________ok. Kłodzka______01.09 ___________chłopak ewelincia86______Krajenka___01.09.2014_____? Natusiaa_________Warszawa___ ___02.09.2014r______Chłopak Blondasek86______Gliwice_________05.09.2014_______? Catherine________Warszawa_______06.09____________? Inesskaa_________Łódź__________ 06.09.2014_______chłopiec Sjena____________Lublin____________07.09_____________Chł opak Pelargonia69_____Mińsk Mazowiecki___10.09.2014____?_ Ania8333 _______ Śląsk _________ 12.09.2014 _____mam nadzieję że chłopak  Alma2800_______ Wrocław________12.09.14r_________? K_K_K_K________Legnica________12.09.14__________ Chłopak Wierna__________Wrocław________12.09.14__________Chłopa k Biedronka2223_________Zielona Gora_____12.09.2014______Chłopak Minia1989________Gdańsk________13.09.2014________dziewcz ynka Tygrysek33_______Białystok_______15,09.2014________dziew czynka Edka12__________Mielec_________17.09.2014________? Aneta_83_________Cieszyn________20.09.14_________? Asiał____________Opole__________23.09.14r.________? Nika gość________Warszawa______25.09.14r_________Chłopak Pylasia____________Mazury_________25.09.14__________? Mandarynka84____ Kraków________27.09.14r._________Chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... ja również pozwolę się dokleić do waszej tableki. Kurde od trzech dni czuję się wykończona i mam zły nastrój zastanawiam się czy to przez tą pogodę:( może zakupy na poprawienie nastroju to faktycznie dobry pomysł... mnie tylko trochę martwi że nic nie tyje jestem pod koniec 16 tygodnia a utyłam 05 kg.... to chyba mało. Widziałam że dwie z Was są z Wrocławia ja również :) gdzie macie zamiar rodzić...macie jakiegoś dobrego lekarza który Was prowadzi :P ? aha po przeczytaniu wcześnieszych postów trzymam megaaaa!!!! dużżżżee kciukkkiii za dziewczyny które walczą i muszą lerzeć w domu.... będzie dobrze... ja to raczej spedzam czasami po 10 h w pracy ale od czerwca odpuszczam :):):) Aha i mam pytanie kiedy powinno się najlepiej zrobić te badanie połowkowe??? ja dopiero niedawno bo miesiac temu miałam robioną przezierność karkowa.... Nick____________Miejscowość____Termin__________Płeć Limfa12__________Katowice________27.08.14________Chłopa k Aga41 __________ok. Kłodzka______01.09 ___________chłopak ewelincia86______Krajenka___01.09.2014_____? Natusiaa_________Warszawa___ ___02.09.2014r______Chłopak Blondasek86______Gliwice_________05.09.2014_______? Catherine________Warszawa_______06.09____________? Inesskaa_________Łódź__________ 06.09.2014_______chłopiec Sjena____________Lublin____________07.09_____________Chł opak Pelargonia69_____Mińsk Mazowiecki___10.09.2014____?_ Ania8333 _______ Śląsk _________ 12.09.2014 _____mam nadzieję że chłopak Alma2800_______ Wrocław________12.09.14r_________? K_K_K_K________Legnica________12.09.14__________ Chłopak Wierna__________Wrocław________12.09.14__________Chłopa k Biedronka2223_________Zielona Gora_____12.09.2014______Chłopak Minia1989________Gdańsk________13.09.2014________dziewcz ynka Tygrysek33_______Białystok_______15,09.2014________dziew czynka Edka12__________Mielec_________17.09.2014________? Aneta_83_________Cieszyn________20.09.14_________? Asiał____________Opole__________23.09.14r.________? Nika gość________Warszawa______25.09.14r_________Chłopak Pylasia____________Mazury_________25.09.14__________? Borsuczek ________Wrocław_________25.09.14__________? Mandarynka84____ Kraków________27.09.14r._________Chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusiaa
Usg polowkowe robi sie miedzy 18 a 22 tc. Ja ostatnio bylam na dodatkowym usg w 18tc 2d i lekarz robil tzw polowkowe ale nie wszystko widzial (konkretnie przeplywy krwi w sercu) bo serduszko bylo jeszcze za male. Kolejne zatem usg mam w 21tc 3d i wtedy juz wszystko bedzie na tyle duze, ze wszystko bez.problemu da sie zbadac. Ogolnie o usg polowkowym powinien poinformowac Cie lekarz. Jesli chodzisz na nfz zapewne takim usg bedzie twoje drugie usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
borsuczek ja dopiero co wyrownalam wage do tej z poczatku ciazy takze nie stresuj sie. biedronka2223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa dawno mnie nie bylo:) w sumie to dlatego że staram się coś posprzątać na święta;)) wychodzi mi to różnie, bo nie chce biegać po calym domu i skakać po oknach, których mam uuu...ze 12;(. Wy sprzątacie u siebie na tip top, czy Was wyreczaja? u mnie dobrze, w przyszlym tygodniu mam polowkowe 19+2, martwie sie troche, bo czasami pobolewa mnie brzuch, ale nie jest to ból kłujący i w pachwinach, wiec mam nadzieje, że to co mówił mój gin jest prawda i macica mi sie rozrasta....a tak w ogole od zeszłego tygodnia mój brzuch wystrzelił jak z procy...hahaha Dopisuje sie wreszcie do tabelki: Limfa12__________Katowice________27.08.14________Chłopa k Aga41 __________ok. Kłodzka______01.09 ___________chłopak ewelincia86______Krajenka___01.09.2014_____? Natusiaa_________Warszawa___ ___02.09.2014r______Chłopak Blondasek86______Gliwice_________05.09.2014_______? Catherine________Warszawa_______06.09____________? Inesskaa_________Łódź__________ 06.09.2014_______chłopiec Sjena____________Lublin____________07.09_____________Chł opak Pelargonia69_____Mińsk Mazowiecki___10.09.2014____?_ kurkaa _______Śląsk _______11.09.2014 _______chyba chłopak;) Ania8333 _______ Śląsk _________ 12.09.2014 _____mam nadzieję że chłopak Alma2800_______ Wrocław________12.09.14r_________? K_K_K_K________Legnica________12.09.14__________ Chłopak Wierna__________Wrocław________12.09.14__________Chłopa k Biedronka2223_________Zielona Gora_____12.09.2014______Chłopak Minia1989________Gdańsk________13.09.2014________dziewcz ynka Tygrysek33_______Białystok_______15,09.2014________dziew czynka Edka12__________Mielec_________17.09.2014________? Aneta_83_________Cieszyn________20.09.14_________? Asiał____________Opole__________23.09.14r.________? Nika gość________Warszawa______25.09.14r_________Chłopak Pylasia____________Mazury_________25.09.14__________? Borsuczek ________Wrocław_________25.09.14__________? Mandarynka84____ Kraków________27.09.14r._________Chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kobietki,anybiotyk zaczyna pomagać już jest nawet bardzo dobrze ale jeszcze sie pokuruje nie chce na świeta znów sie rozłożyć.Byłam wczoraj na usg i bedzie SYNEK,nie ma wątpliwośći pokazał wszystko co potrzeba z maleństwem wszystko ok tak sie ruszał że lekarz żałował że go obudził.Miłego dnia :) Limfa12__________Katowice________27.08.14________Chłopa k Aga41 __________ok. Kłodzka______01.09 ___________chłopak ewelincia86______Krajenka___01.09.2014_____? Natusiaa_________Warszawa___ ___02.09.2014r______Chłopak Blondasek86______Gliwice_________05.09.2014_______? Catherine________Warszawa_______06.09____________? Inesskaa_________Łódź__________ 06.09.2014_______chłopiec Sjena____________Lublin____________07.09_____________Chł opak Pelargonia69_____Mińsk Mazowiecki___10.09.2014____chłopak kurkaa _______Śląsk _______11.09.2014 _______chyba chłopakoczko.gif Ania8333 _______ Śląsk _________ 12.09.2014 _____mam nadzieję że chłopak Alma2800_______ Wrocław________12.09.14r_________? K_K_K_K________Legnica________12.09.14__________ Chłopak Wierna__________Wrocław________12.09.14__________Chłopa k Biedronka2223_________Zielona Gora_____12.09.2014______Chłopak Minia1989________Gdańsk________13.09.2014________dziewcz ynka Tygrysek33_______Białystok_______15,09.2014________dziew czynka Edka12__________Mielec_________17.09.2014________? Aneta_83_________Cieszyn________20.09.14_________? Asiał____________Opole__________23.09.14r.________? Nika gość________Warszawa______25.09.14r_________Chłopak Pylasia____________Mazury_________25.09.14__________? Borsuczek ________Wrocław_________25.09.14__________? Mandarynka84____ Kraków________27.09.14r._________Chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, USG węzłów u mojego synka ok, na szczęście nie są to guzki onkologiczne tylko prawdopodobnie ciągle po infekcyjne. Dla spokoju w poniedziałek idziemy jeszcze po skierowanie po pełną morfologię. Synek był mega grzeczny na badaniu, aż pękałam z dumy a lekarz był w szoku, ze taki mały pacjent tak słucha i bez problemu można wszystko zbadać. Mój synek oczywiście, odpowiedział, ze on już jest duży i nie płacze jak dzidzia przed nim :-) Kocham go nad życie :-) Widzę, ze przewaga chłopców, jestem strasznie ciekawa jak będzie u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusiaa
Kurka i Pelargonia gratuluje chłopców :) ojj ta przewaga chłopców nie jest taka mala :) Drużynę pilkarska juz spokojnie mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borsuczku xxxx ja będę rodzic na klinikach :) mam tam lekarza. Alma xxxx super że u synusia ok wszystko i , że dzielny był :D Jak tak dużo chłopaków mamy to może jakaś gwiazda piłki nożnej się u nas znajdzie :D Przypomniała mi się kapitalna komedia w tej tematyce " Byś jak Kazimierz Deyna " kapitalna na rozluznienie jak najbardziej :D ❤️ Mam dzisiaj urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusiaa
Wierna zatem Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin...dla Ciebie i maleństwa oczywiście :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :D liczę na mega wielki tort czekoladowy :P od moich domowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjena
Wierna - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin;-) Jakies specjalne plany na dzis juz sa? Alma - widzisz jakiego masz dzielnego synka. Ciesze sie, ze wszystko jest tobrze. Zdrowie jest najwazniejsze. A moja jest troche przeziebiona, mam nadzieje ze nic sie nie rozwinie i bedzie zdrowa na Swieta bo wyjezdzamy do rodzicow. Dziewczyny czy uzywacie balsamu Palmers. Jesli tak to napiszcie mi gdzie go kupilyscie, najlepiej przez internet bo pytalam w kilku aptekach, w tym jednej z najwiekszych i nigdzie nie ma. Co do sprzatania to ogolnie mam czysto bo staram sie sprzatac na bierzaco, a z wielkimi porzadkami nie bede szala bo u mnie to nie jest raczej wskazane. Musze sobie odpuscic. Co dobrego przygotowujecie na Swieta? My wyjezdzamy wiec tez nie napracuje sie bardzo, ale chce zrobic kilka ciast i jakies salatki. Macie jakies ciekawe przepisy?;-) I proste przede wszystkim jesli chodzi o ciasta :-) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjena
* biezaco oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×