Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

_Catherine_ dziękuj***ardzo za odpowiedz na 100 % sobie taki sprawie tylko zastanawiam się tak naprawdę czy wybrać Kojec Premium czy Motherhood ( też się nad tym zastanawiałaś?) . Byłam wczoraj na badaniu USG wszystko na szczęście w porządku tylko troche zastanawia mnie fakt że według daty ostatniej miesiączki powinnam być prawie w 18 tygodniu a to juz drugie USG gdzie po wymiarach dziecka lekarz stwierdził tydzień mniej :( ..... połówkowe mam 08.05 więc jeszcze trochę czasu.... pewnie dziewczyny już przygotowania świąteczne u Was zakończone :) mi jutro zostały same przyjemności jak farbowanie jajek i przygotowanie koszyczka :). aaaa co płci dalej lekarz nie był przekonany stwierdził że chłopca nie widać ale że to jest dziewczynka to też jeszcze nie powie.... pewnie dopiero na połówkowym się dowiem ...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem kosmetologiem Z oczyszczaniem i mikrodermabrazja sie nie zgodzę ze to przeciwwskazanie do nie wykonywania go w ciazy , sa to zabiegi BEZPIECZNE w ciazy !, przeciwwskazanie istnieje wtedy kiedy klientka stresuje sie owym zabiegiem wtedy lepiej sobie derowC zabieg ze względu na maluszka Mikrodermabrazja działa tylko w obrębie skóry obiętej zabiegiem – tylko tu dochodzi do złuszczenia naskórka, tylko tu zwiększa się przekrwienie skóry, nic nie przenika do krwiobieg . Lepiej juz zwrócić uwage na zabiegi aromaterapi ktore poważnie mogą zaszkodzić kobiecie w ciazy to tak na marginesi .-( o których wiele osob a tymbardziej kosmetyczek czy Kosmetologow nie zdaje sobie sprawy i takie zabiegi praktykuje ) - Farba czy płyn do trwałej ma jedynie bezpośredni kontakt z włosem, który jest martwy, a nie z jego cebulką. Farba nie wnika do krwiobiegu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tego kurka Piszesz ze lepiej nie wykonywać mikro czy oczyszczania a stosujesz maskę algowa ktora nie stosuje sie w okresie ciazy gdyż jest przeciwskazaniem ze względu na duża ilośc jodu dlatego sie jej nie wykonuje u ciężarnych . Ma twoim miejscu na dobro dziecka bym tego nie wykonywała gdzyz z pewnością bardziej zaszkodzi niż oczyszcZanie czy mikro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie kurka bez urazy :-) wyminilam tylko swoje spostrzeżenia i wiadomo dobro maluszka jest najważniejsze ! I wiadomo każda mama dmucha na zimno ! :) Pozdrawiam i spokojnych świat dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu- może się ujawnisz? po pierwsze używam maski algowej która jest polecana i sprawdzona w ciąży, po drugie napisalam, że nie jest polecane-nie napisałam, że nie jest bezpieczne-mówię o mikrodermabrazji. Każdy niech mierzy swoją miarą ja zabiegów z użyciem prądów i podłączonych do prąsu(kawitacje, mikro) nie stosuje na sobie teraz i klientkom w okresie ciąży ich nie zrobie, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjena
Catherine - ale napracowalas sie z tymi ciastami. Podziwiam. Podalabys mi przepis na ten sernik kokosowy, oczywiscie po Swietach bo nie chce Ci teraz zawracac glowy. Ja tez juz upieklam ciasta, przygotowalam salatki, koszyczek poswiecony, a my przyjechalismy do rodzicow. Zycze Wam pogodnych,radosnych i rodzinnych Swiat Wielkanocnych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu - wiadomo, ze farba nie przechodzi do krwiobiegu, tu raczej chodzi o przebywanie w zapachu amoniaku, ktory jest szkodliwy. Dziewczyny ja takze zycze Wam zdrowych wesolych swiat! Kolejna wielkanoc juz bedzie w powiekszonym gronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargonia69
WESOŁYCH ŚWIĄT WRZEŚNIOWE MAMY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Dziewczyny, Z okazji Świąt Wielkanocnych, życzę Wam wszystkim wszystkiego najlepszego, no i przede wszystkim, aby te nadchodzące miesiące upłynęły w zdrowiu, spokoju i skończyły się szybkim i łatwym rozwiązaniem. A teraz jedzcie sobie do woli, bo o figurę na plażę się w tym roku nie musimy jakoś szczególnie troszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołych Świąt dziewczyny. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Dziewczyny Wesołych Świat :-) Mój brzuch jest już dzisiaj znacznie większy a i mały kopnął trzy razy i to tak wyraźnie ze nie mam wątpliwości ze to on:-) chyba taki mały prezent mi zrobił :-) PS. Kurka dziekuj***ardzo za odpowiedz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Czesc dziewczyny :-) co tu taka cisza? Jak tam po świętach brzuszki urosły? U mnie plus 1 kg w dwa dni :-) jutro idę na pobieranie krwi i w czwartek mam wizytę u mojego lekarza. Muszę sie zapisać na polowkowe ktore wypada tak po majowce już sie doczekać tego badania nie moge :-) Miłego dnia- u mnie pochmurnie i brzydko :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
A u nie za to piękna pogoda. Dziś wizyta, to się dowiem ile tam kilo już na plusie. Jak wrócę, to napiszę, co nowego. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po swietach! Jestem tak najedzona mazurkiem ze nie tkne slodkiego przez najblizszy miesiac ;) U mnie piekna pogoda, wlasnie pranie powiesilam na balkonie. Fajnie zeby majowka byla sloneczna i ciepla bo moglabym zlapac troche promieni slonca na dzialce albo balkonie. Moi tesciowie przywiezli mi wczoraj kilka rzeczy dla maluszka - kilka pajacykow, body i taka kolderke, ktora mozna zapiac z przodu (rozek?). Tesciowa mi mowila ze ona sie juz tak wnuka doczekac nie moze ze ciagle mu cos kupuje ;) Za to moja mama stoi twardo na stanowisku zeby przed porodem kupic tylko kilka ciuszkow do szpitala a reszte potem. Juz to widze jak bede biegac dzien po porodzie i kompletowac wyprawke ;) tym bardziej ze np. na wozek czeka sie okolo miesiaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Dziewczyny co do majowkowego słońca to mam pytanie: czy my możemy sie opalać? Tzn nie brzuch tylko np. Twarz i nogi? Czy kategoryczny zakaz wystawiania sie na słońce? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkkk z tym opalaniem to różnie bywa. w pierwszej ciąży byłam w Tunezji., brzuch zasłonięty miałam reszta opalona ale bez przesady za to szwagierka musiała uważać bo straszne przebarwienia. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K k k - ja mam zamiar powylegiwac sie na sloncu, wystawic twarz, rece i nogi. Oczywiscie wszystko posmarowane filtrem 20. Lekarz mowil tylko o zaslanianiu brzucha, uzywaniu filtra oraz nie chodzeniu na solarium. Dwa ostatnie punkty stosuje cale zycie wiec to dla mnie zadna nowosc :) Teraz to slonce jest dosc slabe, wiec spokojnie mozna na nim przebywac. Za to w lecie, jak przygrzeje mocniej bede siedziec w cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny;) I jak tam po świętach?jak samopoczucie?jak zdrówko?pojedzone?;) ja w czwratek byłam na badaniach:))jeden szkrab to prawdopodonie chłopak będzie...drugi sie schował:))) połówkowe badania mamy 08.05:)zapisałam się tez dzisiaj na badania zlecone przez neurologa...zobaczymy co tam wykaże:) Od czwartku zaczynamy remonty..które porwaja do połowy maja..a póxniej juz tylko przygotowywanie a przyjście Maluchów;) mam pytanie...gdzie postawicie łóżeczka?będą u was w sypialni czy może w swoim pokoju od razu? Ja chyba łóżeczka psotawię w sypialni..tutaj mam bardzo duże łóżko...najwyżej mąż jak już będzie tak głośno przeniesie sie do drugiego pokju żeby do pracy się wysypiał:)) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My planujemy od razu ulokowac Franka w jego pokoju. Chociaz nie wykluczam ze byc moze na poczatku przeniesiemy lozeczko do naszej sypialni. Na pewno jednak dziecko nie bedzie spalo z nami w lozku - mam wsrod znajomych kilka przykladow, gdzie malzenstwo mocno ucierpialo, bo matka spala z dzieckiem (i to nawet z 8 latkiem!) a ojciec na kanapie w salonie. Rodzicielstwo bliskosci nie przemawia do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
My kupimy chyba na poczatek lozeczko dostawne, do naszego lozka, spanie z dzieckiem jedt wygodne ma pewno przy karmieniu piersia, ale nie dla mnie :-) ilez to ja nocy przelezalam miedzy sapiacym synem a chrapiacym mezem bezsennie ;-) my od poczatku kladlismy spac do swojego lozeczka, ale po karmieniu nad ranem, jak bylo jasno niuniek nie ccial nam zasypiac w swoim, wiec od 4,5 z reguly spal juz z nami. Jak ma sie duze lozko nie ma zadnego problemu, zeby wszyscy sie wyspali, chyba ze ma sie taki lekki sen jak ja :-) W kazdym razie tu w szczecinie mamy na razie ogromna sypialnie: niuniek ma swoj kacik, my swoj, a w warszawie my spimy u siebie, niuniek od 3 miesiaca u siebie - nowy niuniek bedzie na pewno na poczatku spal na tym przystawnym lozeczku, zeby nie budzic starszego brata, ale na pewno bede za tym, zeby go choc czesciowo wyekspediowac do brata jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Czesc dziewczyny ja juz po wizycie. Jestem w 19 tygodniu i dzidzia tak urósł ze z pomiarow wychodzi ze to ponad 20tydz:) i juz w czwartek umowil mnie na polowkowe w 3d.... i chyba bedzie chlopiec ale zle lezal i lekarz nie jest pewien czy to byla pepowina czy narzady meskie:) ale raczej chlopiec a kopie mnie juz od polowy 17 tygodnia zaczelam czuc ze to dzidzia na 100 ale czuje przewaznie jak leze wieczorem lub odpoczywam w dzien siedzac bo w ruchu nie czuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie właśnie zastanawiam - ale chyba na poczatek maluchy będa miały łóżeczka u nas w sypialni...bedzie mi łatwiej wstawać... ja to mam jeszce inny dylemat - na poczatek jedno łóżeczko czy od razu dwa:)Podpytałam mam bliźniaków i ile mam tyle opinii:) Ehhh pomyslimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
Aneta, nie wiem jak duza sypialnie macie, jesli nie za duza, to mozecie rozwazyc takie lozeczko przystawne dla blizniakow. Jest troche szersze niz to pojedyncze, a zajmie na pewno sporo mniej miejsca niz dwa normalne. Tylko wtedy na nim przewijaka nie polozysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
Halo, halo,cpoza tym dlaczego zakladasz, ze TOBIE bedzie latwiej wstawac? Chyba i Tobie i mezowi? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta mam nadzieję, że masz na myśli wstawanie do karmienia piersią a nie całą obsługę bo mąż też musi w nocy ruszyć dupsko, chce czy nie :P ja tak na szybko bo uciekam spać. u mnie Święta minęły spokojnie, złapałam trochę słońca na podwórku bo mieliśmy piękną pogodę. babcia z ciocią zadeklarowały chęć wykonania kocyków i pościeli dla naszej dziewczynki co mnie bardzo cieszy bo naprawdę ładne rzeczy im wychodzą. mała szaleje aż mi się czasami brzuch rusza ale póki dotkliwie nie dostaję kopniaka w wątrobę albo w pęcherz to mnie to bardzo cieszy cieszy i wręcz sprawia przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do umiejscowienia łóżeczka tona razie mała będzie spała w tym samym pokoju co my, trzeba będzie tylko przestawić meble i pewnie jeden wystawić chwilowo na strych no i wstawić bujany fotel. tak zwyczajnie będzie łatwiej i zręczniej w pierwszych miesiącach, szczególnie w nocy. obok jest łazienka no i całość jest na piętrze a tam zawsze jest cieplej z racji tego, że ciepło idzie do góry. potem w nowym mieszkaniu będzie miała pokój zaraz obok naszej sypialni. obok są też dwie łazienki, całość oddzielona jest na korytarzu od reszty mieszkania dodatkowymi drzwiami więc układ idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh babeczki - zastosowałm skrót myślowy:)of kors, że mąż będzie pomagał:)ale do piersi brzdąców nie przystawi:) Myslę, że jak po przestwiamy parę rzeczy to spokojnie wejda nam dwa łóżeczka do sypialni - a jak troszkę podrosną - to wstawimy dwa łóżeczka do drugiego pokoju...na poczatek będą miały jeden pokój - żeby kazdy miał swój - musze generalny remont góry domu zrobić:) Ja zgodnie z OM dzisiaj rozpoczęłam 19 tydzień - i nie czuję jeszcze ruchów - ale moje Szkraby mają po 200 gram dopiero:... Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, po świętach czas wracać do pracy. Zostały mi już tylko 4 dni. Z jednej strony jest mi przykro, bo nie mam złej pracy, z drugiej wiem co mnie czeka, więc naprawdę muszę odpocząć i poświęcić czas synkowi. Szkoda mi bardzo synka, który od ostatniego czasu strasznie płaczę, ze idę do pracy. W ogóle jest bardzo drażliwy, musi mieć mnie w zasięgu oczu. Aż boję się co to będzie we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
Alma, a ile ma Twoj syn? Nasz niuniek je sniadanie jak wychodze do pracy, wiec generalnie malo co go poza jedzeniem interesuje, a zgodnie z zassds, czego oczy nie widza tego sercu nie zal idzie od sierpnia do zlobka na 6h, zeby mial inne rozrywki jako starszy brat i nie plakal, ze mu ktos cyca zabiera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×